czyli nadciąga ciężka kawaleria - Sprzedam Glenfiddich 21Y
d_wawa - Czw Gru 02, 2010 9:21 pm Temat postu: Sprzedam Glenfiddich 21Y Witam,dostałem w prezencie whisky Glenfiddich 21 Y.Chetnie ja sprzedam,czekam na propozycje.Podaje maila do mnie diablo_p2@op.pl
Pozdrawiam
|
|
|