czyli nadciąga ciężka kawaleria - Sprzedam Glengoyne 21 YO 700ml (Rzeszów/Lublin)
rob - Wto Gru 21, 2010 3:09 am Temat postu: Sprzedam Glengoyne 21 YO 700ml (Rzeszów/Lublin) Tak jak w temacie. Propozycje i pytania proszę przesyłać na maila: rurahelmut@gmail.com
|
|
|