czyli best of coś-tam ;-) - W necie znalezione
ElBocheno - Sob Lut 10, 2007 1:21 pm Temat postu: W necie znalezione Niechcący mi wpadło:
http://tiny.pl/chql
Polecam zwłaszcza komentarze
Czarek - Pon Kwi 30, 2007 10:26 pm
Zerknąłem, bez zagłebiania się w zagadnienie.
Nawet komentować nie warto, co za pierdoły.
A tam, niech sobie poużywają, w końcu nie musimy walczyć z wiatrakami.
Czarek
David - Czw Maj 03, 2007 12:26 pm
to mi się podoba - "tak jest w przypadku jednej z najdoskonalszych whisky świata Johnnie Walker Blue Label"
no nie oszukali mnie! Wiktor oddaj zaliczkę!
Rajmund - Czw Maj 03, 2007 1:17 pm
Przynajmniej wiesz na czyje zlecenie pisany był ten artykuł
Pozdrawiam,
Rajmund
parominius - Czw Wrz 13, 2007 12:57 pm
Zapraszam na Islay...krótka,ale jakże ciekawa podróż po królestwie jednej z najlepszych whisky....BOWMORE...
http://www.youtube.com/watch?v=i21lufp9Gns częśc pierwsza
http://www.youtube.com/watch?v=HeBByOx3r_I część druga
http://www.youtube.com/watch?v=sctjulhnVPs częśc trzecia
.....i jeszcze coś dla wielbicieli Laphroaig
http://www.youtube.com/watch?v=EIbjMgPcv78
pozdrawiam
Szarotka - Śro Cze 04, 2008 12:37 pm Temat postu: Szkocja przegrała z Japonią? Tak tu piszą:
http://przewodnik.onet.pl...40249,news.html - ostrzegam, może boleć
A japońska "wielka, długa i słodka końcówka" to już w ogóle mnie nie przekonuje
A jak się kliknie na "odsłuchaj" to już w ogóle jest zabawa, zwłaszcza przy słowach "whisky" i "single":)
Przyjemności życzę;)
Wiktor - Śro Cze 04, 2008 5:38 pm
fchisky......
Czarek - Śro Cze 04, 2008 6:50 pm
tak przetworniki tekstu
dobre dobre
Wiktor - Wto Lis 18, 2008 10:43 pm
Jak myślicie czy chodzi o jakąś whisky z Islay?
Mistu - Wto Lis 18, 2008 10:58 pm
Hmm ciekawe czy rzeczywiscie tak mocno torfowa jak mawiaja
windham hell - Śro Lis 19, 2008 12:23 am
Nieważne jaki region ale z jakiej beczki
Czarek - Wto Sty 05, 2010 12:06 am
znalazłem coś dla zdesperowanych poszukiwaczy - unikalne edycje w samplach 30 ml
z kolekcji Luca Timmermansa (Malt Maniacs, ponad 2 tyś. edycji w kolekcji)
http://whiskysamples.flyingcart.com
wiarygodność potwierdza między innymi
http://scotchhobbyist.com...iskysamples-eu/
tak więc na zakupy
oscarez - Wto Sty 05, 2010 8:32 am
juz widzialem kiedys ta strone. problem ze nie przewiduje na niej wysylki do Polski. trzeba zapytac goscia. Ale co rzeczywiscie z wiarygodnoscia? jak myslicie? Obcy czlowiek daleko od Polski, bez reklamacji...
no i przebitke na dostepnych wersjach ogolnie ma 100%...:)
ale to akurat nie dziwi bo rozlewanie do tych buteleczek, wysylanie...duzo dlubania. no i lepiej sprobowac niz w full size sie wpie...jak z Caperem od Caden
Wiktor - Wto Sty 05, 2010 10:54 am
Sprawdzałem szczegółowo, nie skorzystałem Cena, procedura no i ta ilość...
Czarek - Wto Sty 05, 2010 11:09 am
| oscarez napisał/a: | | jak z Caperem od Caden |
a może Banffem
| Wiktor napisał/a: | | Cena, procedura no i ta ilość |
bezdyskusyjnie, też nie palę się do kupowania
ale z drugiej strony - fulla 46 yo Glen Garioch to też bym nie kupił, ale sampelka za ??? to i może
|
|
|