To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli best of coś-tam ;-) - W necie znalezione

ElBocheno - Sob Lut 10, 2007 1:21 pm
Temat postu: W necie znalezione
Niechcący mi wpadło:
http://tiny.pl/chql

Polecam zwłaszcza komentarze :roll:

Czarek - Pon Kwi 30, 2007 10:26 pm

Zerknąłem, bez zagłebiania się w zagadnienie.
Nawet komentować nie warto, co za pierdoły.
A tam, niech sobie poużywają, w końcu nie musimy walczyć z wiatrakami.
Czarek

David - Czw Maj 03, 2007 12:26 pm

to mi się podoba - "tak jest w przypadku jednej z najdoskonalszych whisky świata Johnnie Walker Blue Label"

no nie oszukali mnie! :shock: Wiktor oddaj zaliczkę! :wink:

Rajmund - Czw Maj 03, 2007 1:17 pm

Przynajmniej wiesz na czyje zlecenie pisany był ten artykuł ;-)

Pozdrawiam,
Rajmund

parominius - Czw Wrz 13, 2007 12:57 pm

Zapraszam na Islay...krótka,ale jakże ciekawa podróż po królestwie jednej z najlepszych whisky....BOWMORE... :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=i21lufp9Gns częśc pierwsza
http://www.youtube.com/watch?v=HeBByOx3r_I część druga
http://www.youtube.com/watch?v=sctjulhnVPs częśc trzecia
.....i jeszcze coś dla wielbicieli Laphroaig
http://www.youtube.com/watch?v=EIbjMgPcv78

pozdrawiam

Szarotka - Śro Cze 04, 2008 12:37 pm
Temat postu: Szkocja przegrała z Japonią?
Tak tu piszą:

http://przewodnik.onet.pl...40249,news.html - ostrzegam, może boleć

A japońska "wielka, długa i słodka końcówka" to już w ogóle mnie nie przekonuje :lol:

A jak się kliknie na "odsłuchaj" to już w ogóle jest zabawa, zwłaszcza przy słowach "whisky" i "single":)

Przyjemności życzę;)

Wiktor - Śro Cze 04, 2008 5:38 pm

fchisky...... :lol:
Czarek - Śro Cze 04, 2008 6:50 pm

tak przetworniki tekstu
dobre dobre :mrgreen:

Wiktor - Wto Lis 18, 2008 10:43 pm

Jak myślicie czy chodzi o jakąś whisky z Islay? :mrgreen: :mrgreen: :lol:
Mistu - Wto Lis 18, 2008 10:58 pm

Hmm ciekawe czy rzeczywiscie tak mocno torfowa jak mawiaja :mrgreen:
windham hell - Śro Lis 19, 2008 12:23 am

Nieważne jaki region ale z jakiej beczki :mrgreen:
Czarek - Wto Sty 05, 2010 12:06 am

znalazłem coś dla zdesperowanych poszukiwaczy - unikalne edycje w samplach 30 ml
z kolekcji Luca Timmermansa (Malt Maniacs, ponad 2 tyś. edycji w kolekcji)

http://whiskysamples.flyingcart.com

wiarygodność potwierdza między innymi
http://scotchhobbyist.com...iskysamples-eu/

tak więc na zakupy
:lol:

oscarez - Wto Sty 05, 2010 8:32 am

juz widzialem kiedys ta strone. problem ze nie przewiduje na niej wysylki do Polski. trzeba zapytac goscia. Ale co rzeczywiscie z wiarygodnoscia? jak myslicie? Obcy czlowiek daleko od Polski, bez reklamacji...
no i przebitke na dostepnych wersjach ogolnie ma 100%...:)
ale to akurat nie dziwi bo rozlewanie do tych buteleczek, wysylanie...duzo dlubania. no i lepiej sprobowac niz w full size sie wpie...jak z Caperem od Caden :mrgreen:

Wiktor - Wto Sty 05, 2010 10:54 am

Sprawdzałem szczegółowo, nie skorzystałem ;) Cena, procedura no i ta ilość...
Czarek - Wto Sty 05, 2010 11:09 am

oscarez napisał/a:
jak z Caperem od Caden

a może Banffem :lol:

Wiktor napisał/a:
Cena, procedura no i ta ilość

bezdyskusyjnie, też nie palę się do kupowania
ale z drugiej strony - fulla 46 yo Glen Garioch to też bym nie kupił, ale sampelka za ??? to i może :roll:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group