To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli nadciąga ciężka kawaleria - Wycena 21Yo oraz opis

Andrej_2_0 - Nie Mar 06, 2011 9:22 pm
Temat postu: Wycena 21Yo oraz opis
Witam szanowne grono BoW. Proszę o opisanie oraz wycenę takiego otóż trunku:


Z góry bardzo dziękuję.

Rajmund - Nie Mar 06, 2011 9:33 pm

Specjalistą od whisky butelkowanych przez SMWS jest Mikus. Na pewno Ci coś o tej opowie. Tej konkretnej wersji nie znam, ale w rankingu destylarni Glen Garioch (nr 19 w SMWS) najniżej nie jest, więc nie jest źle :)
oscarez - Nie Mar 06, 2011 9:41 pm

Glen Garioch to moj celownik ale wole po sherry. Tutaj opis wskazuje na burbon.
Marcos - Nie Mar 06, 2011 9:47 pm

...z ulotki SMWS - ca. 100 euro

http://www.smws.nl/whiskylist.pdf

Wiktor - Pon Mar 07, 2011 9:27 am

Hmm nie spotkałem jeszcze GG po bourbonie w zbliżonym wieku który by mną wstrząsnął. Ten jest pierwszy, a dokładnie to jego cena... ;)
Jednak w przypadku tej destylarni ryzyko może się opłacić :twisted:

Andrej_2_0 - Wto Mar 08, 2011 11:16 am

Dziękuję bardzo za pomoc. W takim razie chętnie sprzedam komuś kto lubuje się w takich wynalazkach. 310 zł +wysyłka. PW email 784-068-241

Pozdrawiam

mik_us - Wto Mar 08, 2011 11:05 pm

Rajmund napisał/a:
Specjalistą od whisky butelkowanych przez SMWS jest Mikus. Na pewno Ci coś o tej opowie.


Ale urosłem :) Dowiem się co i jak.

Andrej_2_0 - Śro Mar 09, 2011 12:03 am

"mik_us" zobowiązuje:P
oscarez - Śro Mar 09, 2011 7:48 am

Andrej_2_0 napisał/a:
"mik_us" zobowiązuje


a jeszcze bardziej jakbys zmienil na "mike_US" :twisted:

Andrej_2_0 - Wto Mar 15, 2011 8:21 am

Nowa cena:

250+ wysyłka


Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group