czyli nadciąga ciężka kawaleria - Sprzedam - Macallan 10YO
jaq - Pią Maj 20, 2011 11:48 pm Temat postu: Sprzedam - Macallan 10YO Witam
Mam do sprzedania kilka butelek Macallan-a
The Macallan Fine Oak
123 PLN
The Macallan Sherry Oak
128 PLN
Zainteresowanych proszę o kontakt.
Pozdrawiam
Pawloff - Sob Maj 21, 2011 1:29 pm
Mogę zaproponować zamianę na Taliskera 10YO
David - Pon Maj 23, 2011 9:30 am
| Pawloff napisał/a: | | Mogę zaproponować zamianę na Taliskera 10YO |
Oj! To chyba dla Ciebie byłaby nienajlepsza transakcja
ElBocheno - Pon Maj 23, 2011 2:00 pm
Relax David, jak Taliskera chłop zna, to nich Macallana też pozna. Ok, rozczarowanie murowane, ale też jest to częścią sumy budowanych doświadczeń.
Zamieniaj się Pawloff i poszerzaj horyzonty - oto moje podejście
Pawloff - Pon Maj 23, 2011 2:02 pm
| David napisał/a: | Oj! To chyba dla Ciebie byłaby nienajlepsza transakcja |
Nie wiem, nie próbowałem. W sklepach cenowo to ta sama półka, więc licząc złotówki by się opłacało. Talliskery mi "wyraźnie" smakują, a mam więcej niż jeden… to bym spróbował czegoś nowego.
Coś nie tak jest z tymi Macallanami?
Czy do obydwu wersji masz zastrzeżenia?
Ja pewnie na start bym wybrał Fine Oak.
oscarez - Pon Maj 23, 2011 6:59 pm
| Pawloff napisał/a: | Coś nie tak jest z tymi Macallanami?
Czy do obydwu wersji masz zastrzeżenia?
Ja pewnie na start bym wybrał Fine Oak. |
nie no...zajebiste oba
windham hell - Pon Maj 23, 2011 7:02 pm
| oscarez napisał/a: | | nie no...zajebiste oba |
Oskar w te ściereczki do monitorów to Ty hurtowo musisz się zaopatrzyć
Wiktor - Pon Maj 23, 2011 7:18 pm
Inspirujące!
oscarez - Pon Maj 23, 2011 7:34 pm
Buahahahahahahahahha
ElBocheno - Pon Maj 23, 2011 10:57 pm
Nie mogę wyjść z podziwu... Wiktor, jako kopyłrajter zbiłbyś majątek
...ale zaraz byś go stracił na odszkodowania za używanie cudzych sformułowań
Choć w tym szczególnym wypadku w 100% uzasadnione
David - Wto Maj 24, 2011 8:28 am
| Pawloff napisał/a: | | Nie wiem, nie próbowałem. W sklepach cenowo to ta sama półka, więc licząc złotówki by się opłacało. |
ani trochę ale możesz przekonać się osobiście
Pawloff - Wto Maj 24, 2011 4:57 pm
| David napisał/a: | ani trochę ale możesz przekonać się osobiście |
To skutecznie mnie zniechęciliście
Czytałem, że tak bardzo dbali o jakość tej whisky i tak starannie dobierali beczki i składniki, że efekt był wyśmienity. Widać musiało się to zmienić...
oscarez - Wto Maj 24, 2011 5:47 pm
| Pawloff napisał/a: | | Czytałem, że tak bardzo dbali o jakość tej whisky i tak starannie dobierali beczki i składniki, że efekt był wyśmienity. Widać musiało się to zmienić... |
ja czytalem ze rosjanie nad lotniskiem w smolensku rozpylili sztuczna mgłe.
ElBocheno - Śro Maj 25, 2011 11:01 pm
Pawloff, każdy producent we wszechświecie pisze takie pie***ły na swoim produkcie. W świecie łiski też.
Pawloff - Czw Maj 26, 2011 9:53 am
| ElBocheno napisał/a: | | Pawloff, każdy producent we wszechświecie pisze takie pie***ły na swoim produkcie. W świecie łiski też. |
Dobrze, że się wcześniej naciełeś to ja nie będę musiał, zostawie se próbowanie macalanów na bliżej nieokreśloną przyszłość, najlepiej za cudze pieniądze
|
|
|