To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli nadciąga ciężka kawaleria - Sprzedam - Macallan 10YO

jaq - Pią Maj 20, 2011 11:48 pm
Temat postu: Sprzedam - Macallan 10YO
Witam
Mam do sprzedania kilka butelek Macallan-a

The Macallan Fine Oak
123 PLN

The Macallan Sherry Oak
128 PLN

Zainteresowanych proszę o kontakt.

Pozdrawiam

Pawloff - Sob Maj 21, 2011 1:29 pm

Mogę zaproponować zamianę na Taliskera 10YO :wink:
David - Pon Maj 23, 2011 9:30 am

Pawloff napisał/a:
Mogę zaproponować zamianę na Taliskera 10YO


Oj! To chyba dla Ciebie byłaby nienajlepsza transakcja :wink:

ElBocheno - Pon Maj 23, 2011 2:00 pm

Relax David, jak Taliskera chłop zna, to nich Macallana też pozna. Ok, rozczarowanie murowane, ale też jest to częścią sumy budowanych doświadczeń.
Zamieniaj się Pawloff i poszerzaj horyzonty - oto moje podejście :)

Pawloff - Pon Maj 23, 2011 2:02 pm

David napisał/a:
Oj! To chyba dla Ciebie byłaby nienajlepsza transakcja :wink:


Nie wiem, nie próbowałem. W sklepach cenowo to ta sama półka, więc licząc złotówki by się opłacało. Talliskery mi "wyraźnie" smakują, a mam więcej niż jeden… to bym spróbował czegoś nowego.

Coś nie tak jest z tymi Macallanami?
Czy do obydwu wersji masz zastrzeżenia?
Ja pewnie na start bym wybrał Fine Oak.

oscarez - Pon Maj 23, 2011 6:59 pm

Pawloff napisał/a:
Coś nie tak jest z tymi Macallanami?
Czy do obydwu wersji masz zastrzeżenia?
Ja pewnie na start bym wybrał Fine Oak.


nie no...zajebiste oba :mrgreen:

windham hell - Pon Maj 23, 2011 7:02 pm

oscarez napisał/a:
nie no...zajebiste oba
:D
Oskar w te ściereczki do monitorów to Ty hurtowo musisz się zaopatrzyć

Wiktor - Pon Maj 23, 2011 7:18 pm

Inspirujące!
oscarez - Pon Maj 23, 2011 7:34 pm

Buahahahahahahahahha :!: :!: :!: :!:
ElBocheno - Pon Maj 23, 2011 10:57 pm

Nie mogę wyjść z podziwu... Wiktor, jako kopyłrajter zbiłbyś majątek :D
...ale zaraz byś go stracił na odszkodowania za używanie cudzych sformułowań :wink:
Choć w tym szczególnym wypadku w 100% uzasadnione :mrgreen:

David - Wto Maj 24, 2011 8:28 am

Pawloff napisał/a:
Nie wiem, nie próbowałem. W sklepach cenowo to ta sama półka, więc licząc złotówki by się opłacało.


ani trochę :!: ale możesz przekonać się osobiście :wink:

Pawloff - Wto Maj 24, 2011 4:57 pm

David napisał/a:
ani trochę :!: ale możesz przekonać się osobiście :wink:


To skutecznie mnie zniechęciliście ;)

Czytałem, że tak bardzo dbali o jakość tej whisky i tak starannie dobierali beczki i składniki, że efekt był wyśmienity. Widać musiało się to zmienić...

oscarez - Wto Maj 24, 2011 5:47 pm

Pawloff napisał/a:
Czytałem, że tak bardzo dbali o jakość tej whisky i tak starannie dobierali beczki i składniki, że efekt był wyśmienity. Widać musiało się to zmienić...


ja czytalem ze rosjanie nad lotniskiem w smolensku rozpylili sztuczna mgłe.

ElBocheno - Śro Maj 25, 2011 11:01 pm

Pawloff, każdy producent we wszechświecie pisze takie pie***ły na swoim produkcie. W świecie łiski też.
Pawloff - Czw Maj 26, 2011 9:53 am

ElBocheno napisał/a:
Pawloff, każdy producent we wszechświecie pisze takie pie***ły na swoim produkcie. W świecie łiski też.


Dobrze, że się wcześniej naciełeś to ja nie będę musiał, zostawie se próbowanie macalanów na bliżej nieokreśloną przyszłość, najlepiej za cudze pieniądze :lol:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group