czyli nadciąga ciężka kawaleria - GLENROTHES 1967, 1978, 1979
Adrian - Sob Maj 28, 2011 7:47 pm Temat postu: GLENROTHES 1967, 1978, 1979 Witam.
Mam do odsprzedania 3 butelki Glenrothesa z mojej kolekcji:
1967 - single cask nr 6994
1979 - single cask nr 3808
1978
cena:7000
osoby zainteresowane: adrian@ka.onet.pl
W całej swojej działalności Glenrothes przeznaczył jedynie 10 beczek na single caski: 2szt.-1966, 2szt.-1967 i 4szt.-1979, także warto je mieć w swojej kolekcji.
rosomak - Sob Maj 28, 2011 9:39 pm
Powodzenia
Poniewaz doniesiono mi, ze jestem nieuprzejmy to nic wiecej nie powiem.
Rajmund - Sob Maj 28, 2011 10:11 pm
| Adrian napisał/a: | | W całej swojej działalności Glenrothes przeznaczył jedynie 10 beczek na single caski |
Jakieś 90% szkockich destylarni nie przeznaczyło na oficjalne single caski ani jednej beczki, co akurat o niczym nie świadczy...
oscarez - Nie Maj 29, 2011 6:46 am
| rosomak napisał/a: | Powodzenia Very Happy
Poniewaz doniesiono mi, ze jestem nieuprzejmy to nic wiecej nie powiem. |
mnie nikt nie donosil wiec moge byc:
| Adrian napisał/a: | | cena:7000 |
BUAHAHAHAHHHAHHAHAHHAHAHHHAHAHHAHHAHAHAHHAHHAA
RudeBoy - Nie Maj 29, 2011 3:43 pm
Pan się pomylił o jedno zero, a Wy sobie jaja robicie.
windham hell - Nie Maj 29, 2011 4:34 pm
| RudeBoy napisał/a: | | Pan się pomylił o jedno zero, a Wy sobie jaja robicie. |
bartoszek - Nie Maj 29, 2011 5:44 pm
Fajnie od czasu do czasu przeczytać coś zabawnego na tym forum...tylko trzeba uważać żeby się nie rozpłakać ze śmiechu, bo się człowiek może odwodnić od tych wypłakanych łez.
Obserwując na tym forum ludzi którzy się logują i zakładają jeden jedyny wątek i to zawierający ofertę kupna...wielce atrakcyjną...tak się zastanawiam czy oni nas traktują jak idiotów czy może są nimi sami niezdając sobie z tego sprawy?
Rajmund - Nie Maj 29, 2011 7:01 pm
| bartoszek napisał/a: | | Obserwując na tym forum ludzi którzy się logują i zakładają jeden jedyny wątek i to zawierający ofertę kupna...wielce atrakcyjną...tak się zastanawiam czy oni nas traktują jak idiotów czy może są nimi sami niezdając sobie z tego sprawy? |
To drugie, mój drogi, to drugie zdecydowanie. Wystarczy przeczytać jeden-dwa wątki i każdy średnio inteligentny "handlowiec" wie, że nie ma czego tu szukać. Ale do tego potrzebna jest umiejętność czytania
Adrian - Nie Maj 29, 2011 7:16 pm
| bartoszek napisał/a: | Fajnie od czasu do czasu przeczytać coś zabawnego na tym forum...tylko trzeba uważać żeby się nie rozpłakać ze śmiechu, bo się człowiek może odwodnić od tych wypłakanych łez.
Obserwując na tym forum ludzi którzy się logują i zakładają jeden jedyny wątek i to zawierający ofertę kupna...wielce atrakcyjną...tak się zastanawiam czy oni nas traktują jak idiotów czy może są nimi sami niezdając sobie z tego sprawy? |
Ja rozumiem, że wasz "śmiech" to śmiech przez łzy, no ale może kiedyś będzie was stać na wydanie tych pieniędzy.
Jak tak wypatrujesz tych "idiotów" na tym forum towarzystwa wzajemnej adoracji, to najpierw popatrz na swoje posty. To nie oferta kupna, tylko sprzedaży i nigdzie nie napisałem, że jest to "wielce atrakcyjna" oferta, bo nie jest. Ponieważ nie zależy mi na sprzedaży. Ale najlepiej jest kogoś skrytykować pisząc swoje wypociny niż nie komentować jak kogoś oferta nie interesuje. To nie jest post do dyskusji, czy wypisywania swoich mądrości tylko post z ofertą sprzedaży.
Rajmund - Nie Maj 29, 2011 7:29 pm
| Adrian napisał/a: | | To nie jest post do dyskusji, czy wypisywania swoich mądrości tylko post z ofertą sprzedaży. |
A to nie jest bazar, tylko forum dyskusyjne. Ty gdybyś nawet chciał, to na swoje posty nie jesteś w stanie popatrzeć, bo Twój dotychczasowy udział w dyskusji ograniczył się do jednej dętej oferty. A oferta jest taką, gdyż te Glenrothes są spokojnie do kupienia za podobne pieniądze - pojedynczo - chociażby na www.thewhiskyexchange.com.
Zachęcamy do udziału w dyskusji na forum, jednak odradzamy obrażanie forumowiczów. To po prostu nieładnie.
Adrian - Nie Maj 29, 2011 8:39 pm
| Rajmund napisał/a: | | Adrian napisał/a: | | To nie jest post do dyskusji, czy wypisywania swoich mądrości tylko post z ofertą sprzedaży. |
A to nie jest bazar, tylko forum dyskusyjne. Ty gdybyś nawet chciał, to na swoje posty nie jesteś w stanie popatrzeć, bo Twój dotychczasowy udział w dyskusji ograniczył się do jednej dętej oferty. A oferta jest taką, gdyż te Glenrothes są spokojnie do kupienia za podobne pieniądze - pojedynczo - chociażby na www.thewhiskyexchange.com.
Zachęcamy do udziału w dyskusji na forum, jednak odradzamy obrażanie forumowiczów. To po prostu nieładnie. |
Założyłem post zgodny z tematem:
"Masz na zbyciu nierozpieczętowaną whisky „full-size”? Nietrafiony prezent, podwójny egzemplarz, a może coś nazbyt mocnego z Islay? Miej problem z głowy - może jest tu ktoś od dawna rozpaczliwie szukający butelki takiej, jak Twoja!"
CO TO MA BYĆ JAK NIE BAZAR? po co wogóle jest zakładany?!!!
Rozumiem, że to forum ma tak nędzną aktywność, że do równie nędznej dyskusji wykorzystywane są posty z ofertą sprzedaży ale bez przesady bo to jest naprawdę żałosne.
Co do obrażania, to nie kompromituj się hipokryto tylko przeczytaj swój wcześniejszy post, w którym sugerujesz, że jestem idiotą; i dopiero pouczaj.
"ADMINISTRATOR"-pfff, hahaa
MarcinK - Nie Maj 29, 2011 8:49 pm
Ja bym bana wreczyl
Rajmund - Nie Maj 29, 2011 9:23 pm
| MarcinK napisał/a: | Ja bym bana wreczyl |
Oj tam zaraz. Każdy ma prawo do kiepskiego dnia. Kolega zaoferował trzy butelki "ze swojej kolekcji". Jeśli ma na zbyciu TAKIE buteleczki, to najpewniej jest to bardzo imponująca kolekcja, więc szkoda byłoby pozbyć się takiego forumowicza. Oferta spotkała się z reakcją, na jaką zasługuje, ale to nie znaczy, że Adrian nie ma nic więcej do powiedzenia na temat whisky. Wszak wszystko wskazuje na to, że wytrawny z niego koneser. I kolekcjoner. Chętnie poczytamy o jego wrażeniach z degustacji Glenlivet 1954 G&M, Glenmorangie Pride 1981, czy Mortlach 70yo G&M Generations. Stosunkowo świeże bottlingi, żeby daleko w pamięci nie szukać.
A co do reakcji Adriana na reakcję... Jak napisał Witkacy w motcie do wiersza "Do przyjaciół gówniarzy": "Kto się za ten wiersz obraża, ten się sam za gówniarza uważa." Ja nigdzie nie powiedziałem, że to akurat Adrian jest idiotą.
oscarez - Pon Maj 30, 2011 9:24 am
Co to za koles?? ciska sie, rzuca, obraza ludzi...moze napisz cos o tej whisky czego nie napisali na etykietce? Bo my tu raczej whisky pijemy a nie kolekcjonujemy.
bartoszek - Pon Maj 30, 2011 10:06 am
1.Po pierwsze pewnie niedługo doniosą mi podobnie jak rosomakowi , że jestem niegrzeczny chłopczyk
2.Po drugie nie odpisywałem, ponieważ nie chciałem wdawać się z nowym kolegą w niepotrzebną i nic nie wnoszącą dyskusje
3.Po trzecie na whisky raczej wydaję spore kwoty i jakoś mi nie ubywa, jak to sugeruje drogi kolega
4.Po czwarte moje posty są jakie są… raz mądrzejsze …raz głupsze… ale zawsze kierowane tylko i wyłącznie pasją jaką jest whisky
5.Po piąte jeśli koledze nie zależy na sprzedaży jak twierdzi, to czemu jego jedyny wątek dotyczy sprzedaży
6.Po szóste przyznaje, iż kolega ma racje, że moje wątki to wypociny, ponieważ mój komp stoi
w słonecznym pokoju… i faktycznie tu bardzo gorąco
7.Po siódme bez względu na interpretację, to naprawdę jest forum dla koneserów i pasjonatów, a nie bazarek
8.Po ósme i ostatnie …uwielbiam to towarzystwo wzajemnej adoracji
cdn. nastąpi w razie potrzeby
ps. przyznaję , iż jak się po raz pierwszy zalogowałem na tym forum to byłem w świecie whisky
idiotą…i przyznaję bez bicia, iż nadal nim jestem…dlatego w ramach pokuty wychłostam się świeżo zerwanymi pokrzywami
|
|
|