To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli nadciąga ciężka kawaleria - whisky aberlour 21 letnia data 1970 butelkowana 1991

Madzia - Śro Paź 12, 2011 8:31 pm
Temat postu: whisky aberlour 21 letnia data 1970 butelkowana 1991
Witam wszystkich,
mam do zaoferowania za dobrą cene oryginalną whisky aberlour data produkcji 1970 data butelkowania 1991. Seria limitowana, z tego co wiem było ich tylko 8000, ja mam numer butelki 0197. Cena w necie 250-300 funtów. Moja cena to jakieś 1500 złotych. Wyglada dokładnie jak na zdjęciu

Wiktor - Śro Paź 12, 2011 8:46 pm

Witamy.
Oczekiwana cena, mówiąc delikatnie, wyśrubowana. Ostatnio był problem uzyskać choćby 200 funtów na aukcji za taką butelkę. Prawdopodobnie dlatego, że wcale nie kosztuje 250-300Ł a sporo mniej.

Pawcio - Czw Paź 13, 2011 1:19 pm

wiktor komus sie funty z euro pomyliły

BTW czy to jest do dostania za te pieniadze?/
http://www.oldwhisky.net/...e&cat2=Aberlour

Rajmund - Czw Paź 13, 2011 1:22 pm

A ciekawe po ile chodzi sama skrzyneczka... ;-)
Wiktor - Czw Paź 13, 2011 4:27 pm

Pawcio napisał/a:
czy to jest do dostania za te pieniadze?

Całkiem prawdopodobne, że jest. Nęci? ;)

rosomak - Czw Paź 13, 2011 4:39 pm

Na planowana Wielka Noc Powtorek bylaby niezla :wink:
Pawcio - Pią Paź 14, 2011 9:56 am

dla mnie mega , piłem kilka razy i zawsze duza rzecz.
ale z powtórek to ja prosze Oban 32 :mrgreen:

rosomak - Pią Paź 14, 2011 2:12 pm

Pawcio napisał/a:
ale z powtórek to ja prosze Oban 32


Bedzie.

Czarek - Pią Paź 14, 2011 3:56 pm

to kiedy i gdzie bo juz sie spakowałem :lol:
rosomak - Pią Paź 14, 2011 3:58 pm

Ten rok juz rozplanowany - Wielkie Powtorki moze na Xmas 2012... zobaczymy...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group