czyli nadciąga ciężka kawaleria - whisky aberlour 21 letnia data 1970 butelkowana 1991
Madzia - Śro Paź 12, 2011 8:31 pm Temat postu: whisky aberlour 21 letnia data 1970 butelkowana 1991 Witam wszystkich,
mam do zaoferowania za dobrą cene oryginalną whisky aberlour data produkcji 1970 data butelkowania 1991. Seria limitowana, z tego co wiem było ich tylko 8000, ja mam numer butelki 0197. Cena w necie 250-300 funtów. Moja cena to jakieś 1500 złotych. Wyglada dokładnie jak na zdjęciu
Wiktor - Śro Paź 12, 2011 8:46 pm
Witamy.
Oczekiwana cena, mówiąc delikatnie, wyśrubowana. Ostatnio był problem uzyskać choćby 200 funtów na aukcji za taką butelkę. Prawdopodobnie dlatego, że wcale nie kosztuje 250-300Ł a sporo mniej.
Pawcio - Czw Paź 13, 2011 1:19 pm
wiktor komus sie funty z euro pomyliły
BTW czy to jest do dostania za te pieniadze?/
http://www.oldwhisky.net/...e&cat2=Aberlour
Rajmund - Czw Paź 13, 2011 1:22 pm
A ciekawe po ile chodzi sama skrzyneczka...
Wiktor - Czw Paź 13, 2011 4:27 pm
| Pawcio napisał/a: | | czy to jest do dostania za te pieniadze? |
Całkiem prawdopodobne, że jest. Nęci?
rosomak - Czw Paź 13, 2011 4:39 pm
Na planowana Wielka Noc Powtorek bylaby niezla
Pawcio - Pią Paź 14, 2011 9:56 am
dla mnie mega , piłem kilka razy i zawsze duza rzecz.
ale z powtórek to ja prosze Oban 32
rosomak - Pią Paź 14, 2011 2:12 pm
| Pawcio napisał/a: | | ale z powtórek to ja prosze Oban 32 |
Bedzie.
Czarek - Pią Paź 14, 2011 3:56 pm
to kiedy i gdzie bo juz sie spakowałem
rosomak - Pią Paź 14, 2011 3:58 pm
Ten rok juz rozplanowany - Wielkie Powtorki moze na Xmas 2012... zobaczymy...
|
|
|