To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli nadciąga ciężka kawaleria - Old Pulteney 21

Mariusz - Czw Gru 15, 2011 9:08 pm
Temat postu: Old Pulteney 21
Mam na zbyciu Old Pulteney 21. Odstąpię za 430zł + koszt wysyłki wg cennika. Do odbioru też we Wrocku. Ewentualnego chętnego proszę o kontakt na priv.
Wiktor - Czw Gru 15, 2011 10:20 pm

Old Pulteney 21yo... No może ktoś jednak, że tak powiem, wielce zdesperowany... ;)
Hmm, jak ona w Radziejowicach zapunktowała? Bo że wybornie, to pamiętam ;)

Pawloff - Czw Gru 15, 2011 11:21 pm

podobno Jim Murray w nowej biblii 2012 ocenił ją na 97,5/100

http://menstream.pl/wiado...u,0,952968.html

rosomak - Pią Gru 16, 2011 6:59 am

No tak - zaledwie stopunktowa skala - nic dziwnego, ze musial posilkowac sie polowka. Polecam zreszta jego rownie szczery co przerazajacy komentarz do tej nominacji....
Pocieszny_PCS - Pią Gru 16, 2011 9:15 am

430 to zadna okazja. W niemieckich sklepach cena ksztaltuje sie podobnie. Moze jakbys opuscil troche to bysmy mogli pomyslec nad rozwaleniem jej wspolnie
Mistu - Pią Gru 16, 2011 10:10 am

Piłem, nie wspominam za dobrze
Mariusz - Pią Gru 16, 2011 12:52 pm

Z racji tego, że jest to raczej delikatny trunek, to pomyślałem, że może ktoś chciałby ją przygarnąć bardziej niż ja :) Jeśli nie ma chętnych, to pozostaje mi osobiście sprawdzić, czy whisky roku jest aż tak zła i opisać doświadczenia ;)
Pawloff - Pią Gru 16, 2011 1:21 pm

i to będzie najlepsze rozwiązanie.
Czarek - Pią Gru 16, 2011 2:13 pm

tym zdesperowanym miałem byc ja :mrgreen:
i poniekąd jestem, ale na pultacze CS lub jak woli Paweł w hełmie
ale i tej bym spróbował, jeśli jestes zainteresowany to dogadamy temat na priva

Mistu napisał/a:
Piłem, nie wspominam za dobrze

brzmi jakbyś wytrąbił butelke albo i dwie :wink:

windham hell - Pią Gru 16, 2011 3:15 pm

Wiktor napisał/a:
jak ona w Radziejowicach zapunktowała?


pewne powodzenie miała :twisted:

Anonymous - Pią Gru 16, 2011 8:14 pm

Ktokolwiek by jej nie otwieral z checia sprobuje sampelka...
Mistu - Sob Gru 17, 2011 5:51 pm

Czarek napisał/a:
brzmi jakbyś wytrąbił butelke albo i dwie

wystarczyło 200ml

mik_us - Czw Sty 05, 2012 2:34 pm

Próbowałem tematową whisky - nie była zła ;)
Czarek - Czw Sty 05, 2012 5:50 pm

a ja mam już sampelka, dzięki wielkie, tak więc przy okazji poznam temat :lol:
mam nadzieję że wymiankowa Tamdhu zachowa się przyzwoicie :wink:

[ Dodano: Pią Mar 02, 2012 12:40 am ]
bardzo solidna pozycja, jak dlamnie switna woń, smak zdominowany przez debine ale przyzwity, finisz gładki i trwały, smaczna w sumie a nade wszystko wonna :roll:
6 pkt



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group