czyli nadciąga ciężka kawaleria - Old Pulteney 21
Mariusz - Czw Gru 15, 2011 9:08 pm Temat postu: Old Pulteney 21 Mam na zbyciu Old Pulteney 21. Odstąpię za 430zł + koszt wysyłki wg cennika. Do odbioru też we Wrocku. Ewentualnego chętnego proszę o kontakt na priv.
Wiktor - Czw Gru 15, 2011 10:20 pm
Old Pulteney 21yo... No może ktoś jednak, że tak powiem, wielce zdesperowany...
Hmm, jak ona w Radziejowicach zapunktowała? Bo że wybornie, to pamiętam
Pawloff - Czw Gru 15, 2011 11:21 pm
podobno Jim Murray w nowej biblii 2012 ocenił ją na 97,5/100
http://menstream.pl/wiado...u,0,952968.html
rosomak - Pią Gru 16, 2011 6:59 am
No tak - zaledwie stopunktowa skala - nic dziwnego, ze musial posilkowac sie polowka. Polecam zreszta jego rownie szczery co przerazajacy komentarz do tej nominacji....
Pocieszny_PCS - Pią Gru 16, 2011 9:15 am
430 to zadna okazja. W niemieckich sklepach cena ksztaltuje sie podobnie. Moze jakbys opuscil troche to bysmy mogli pomyslec nad rozwaleniem jej wspolnie
Mistu - Pią Gru 16, 2011 10:10 am
Piłem, nie wspominam za dobrze
Mariusz - Pią Gru 16, 2011 12:52 pm
Z racji tego, że jest to raczej delikatny trunek, to pomyślałem, że może ktoś chciałby ją przygarnąć bardziej niż ja Jeśli nie ma chętnych, to pozostaje mi osobiście sprawdzić, czy whisky roku jest aż tak zła i opisać doświadczenia
Pawloff - Pią Gru 16, 2011 1:21 pm
i to będzie najlepsze rozwiązanie.
Czarek - Pią Gru 16, 2011 2:13 pm
tym zdesperowanym miałem byc ja
i poniekąd jestem, ale na pultacze CS lub jak woli Paweł w hełmie
ale i tej bym spróbował, jeśli jestes zainteresowany to dogadamy temat na priva
| Mistu napisał/a: | | Piłem, nie wspominam za dobrze |
brzmi jakbyś wytrąbił butelke albo i dwie
windham hell - Pią Gru 16, 2011 3:15 pm
| Wiktor napisał/a: | | jak ona w Radziejowicach zapunktowała? |
pewne powodzenie miała
Anonymous - Pią Gru 16, 2011 8:14 pm
Ktokolwiek by jej nie otwieral z checia sprobuje sampelka...
Mistu - Sob Gru 17, 2011 5:51 pm
| Czarek napisał/a: | | brzmi jakbyś wytrąbił butelke albo i dwie |
wystarczyło 200ml
mik_us - Czw Sty 05, 2012 2:34 pm
Próbowałem tematową whisky - nie była zła
Czarek - Czw Sty 05, 2012 5:50 pm
a ja mam już sampelka, dzięki wielkie, tak więc przy okazji poznam temat
mam nadzieję że wymiankowa Tamdhu zachowa się przyzwoicie
[ Dodano: Pią Mar 02, 2012 12:40 am ]
bardzo solidna pozycja, jak dlamnie switna woń, smak zdominowany przez debine ale przyzwity, finisz gładki i trwały, smaczna w sumie a nade wszystko wonna
6 pkt
|
|
|