To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli nadciąga ciężka kawaleria - TOMINTOUL 27 YO

makaron-001 - Śro Gru 21, 2011 1:46 pm
Temat postu: TOMINTOUL 27 YO
TOMINTOUL 27 YO 0,7l 40%vol 240

[ Dodano: Pią Gru 23, 2011 12:00 pm ]
W celu sprawdzenia mojej atentycznosci mozna poprpsic uzytkownika Pawloff o opinie na moj temat
Pozdrawiam

Pawloff - Śro Gru 28, 2011 2:56 pm

Na ten moment mogę powiedzieć, że Glendronach 18, który zakupiłem jest identyczny z wyglądu z tym, którego ma kolega i praktycznie identyczny z Glendronachem lot 2, który stoi obecnie w Almie. Kolor whisky też taki sam, zawartość klarowna. Wygląda, że wszystko jest ok.

Butelka nie nosi żadnych śladów ingerencji, ze strony poprzedniego właściciela. Zawiera oryginalną tubę. Nie ma akcyzy ponieważ jest sprowadzona z Niemiec.

Transakcja i kontakt bardzo ok.


Zawartości jeszcze niestety nie sprawdzałem, otworzę dopiero w połowie stycznia, gdy „współinwestor” wróci do Polski i razem zasiądziemy...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group