To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli nadciąga ciężka kawaleria - Glendronach 33 Years Old/Oloroso Sherry

makaron-001 - Pon Sty 16, 2012 3:45 pm
Temat postu: Glendronach 33 Years Old/Oloroso Sherry
Witam

Widzę że trudno Wam dogodzić :) (tak sobie myślę skoro mówicie że niema co wracać do gorszego to Wasza droga dojdzie w jakimś momencie ku końcowi.)

Dlatego tak jak w temacie jest ktoś zainteresowany Glendronach 33 Years Old/Oloroso Sherry Cask Single Speyside Malt ?

Pozdrawiam makaron-001

Czarek - Pon Sty 16, 2012 4:27 pm

makaron-001 napisał/a:
Wasza droga dojdzie w jakimś momencie ku końcowi

tak, o tym tez juz wiem, dwa ostanie Xmas to były takie ośmiotysięczniki :wink: , czy da się wyżej ? niesądzę, czy może być lepiej? nie przypuszczam ? czy warto próbować ? jak najbardziej :roll:

rosomak - Pon Sty 16, 2012 7:00 pm

Czarek napisał/a:
dwa ostanie Xmas to były takie ośmiotysięczniki


Czas na Olympus Mons? :wink:

Wiktor - Pon Sty 16, 2012 7:24 pm

Wracając ku początkom, także dojdziemy do końca drogi. Zależy więc, kto na którym końcu drogi chce ostatecznie wylądować. I czy zdąży, zanim faktyczny koniec go dopadnie ;)

A czy skończą się nam kiedyś tzw. "wyzwania"... Kolega na motto BOW.pl zwrócił uwagę? 8)

makaron-001 napisał/a:
ktoś zainteresowany Glendronach 33 Years

40%? Cena?

makaron-001 - Pon Sty 16, 2012 7:52 pm

raczej nie !!!
Jak juz to upus 300 od ceny w sklepie polskim

Wiktor - Pon Sty 16, 2012 7:55 pm

Moc miałem na myśli, nie rabat ;)
A jaka ta cena w "sklepie polskim"? Choć może nie powiniennem pytać... ;)

makaron-001 - Pon Sty 16, 2012 8:08 pm

Tak 40%vol pojemnosc 0,7l

W drewnianej szkatułce (jak tuba)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group