czyli nadciąga ciężka kawaleria - Glendronach 33 Years Old/Oloroso Sherry
makaron-001 - Pon Sty 16, 2012 3:45 pm Temat postu: Glendronach 33 Years Old/Oloroso Sherry Witam
Widzę że trudno Wam dogodzić (tak sobie myślę skoro mówicie że niema co wracać do gorszego to Wasza droga dojdzie w jakimś momencie ku końcowi.)
Dlatego tak jak w temacie jest ktoś zainteresowany Glendronach 33 Years Old/Oloroso Sherry Cask Single Speyside Malt ?
Pozdrawiam makaron-001
Czarek - Pon Sty 16, 2012 4:27 pm
| makaron-001 napisał/a: | | Wasza droga dojdzie w jakimś momencie ku końcowi |
tak, o tym tez juz wiem, dwa ostanie Xmas to były takie ośmiotysięczniki , czy da się wyżej ? niesądzę, czy może być lepiej? nie przypuszczam ? czy warto próbować ? jak najbardziej
rosomak - Pon Sty 16, 2012 7:00 pm
| Czarek napisał/a: | | dwa ostanie Xmas to były takie ośmiotysięczniki |
Czas na Olympus Mons?
Wiktor - Pon Sty 16, 2012 7:24 pm
Wracając ku początkom, także dojdziemy do końca drogi. Zależy więc, kto na którym końcu drogi chce ostatecznie wylądować. I czy zdąży, zanim faktyczny koniec go dopadnie
A czy skończą się nam kiedyś tzw. "wyzwania"... Kolega na motto BOW.pl zwrócił uwagę?
| makaron-001 napisał/a: | | ktoś zainteresowany Glendronach 33 Years |
40%? Cena?
makaron-001 - Pon Sty 16, 2012 7:52 pm
raczej nie !!!
Jak juz to upus 300 od ceny w sklepie polskim
Wiktor - Pon Sty 16, 2012 7:55 pm
Moc miałem na myśli, nie rabat
A jaka ta cena w "sklepie polskim"? Choć może nie powiniennem pytać...
makaron-001 - Pon Sty 16, 2012 8:08 pm
Tak 40%vol pojemnosc 0,7l
W drewnianej szkatułce (jak tuba)
|
|
|