To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli best of coś-tam ;-) - pomożecie?

Wiktor - Czw Paź 03, 2013 6:45 pm
Temat postu: pomożecie?
Daje się ostatnio zauważyć spory postęp w pomysłach na nowe serie whisky. To wręcz rozkwit designerskiego geniuszu. Po seriach z rybami, ptakami, samolotami płatowymi, znakami zodiaku, krokodylami, kwiatami, organami wewnętrznymi, transatlantykami, chrząszczami, głowami posągów, potworami i bohomazami, wreszcie przyszła pora na znaczki pocztowe!
Pomimo tak chlubnych artystycznych i estetycznych dokonań jestem pewny, że dzięki naszej kreatywności uda się nam podpowiedzieć co bardziej aktywnym bottlerom jeszcze bardziej klimatyczne serie. Powyżej garść propozycji od BOW, gorąco zachęcam jednak do przedkładania własnych koncepcji!

rosomak - Czw Paź 03, 2013 6:54 pm

Ale przeciez "Kamasutra" juz jest! Jak patrze na relacje ceny do jakosci wielu obecnych wypustow to od razu czuje, ze ktos mnie chce wy.....
Islayman - Czw Paź 03, 2013 10:49 pm

http://whiskybase.com/whi...!prettyPhoto/0/

No dla mnie ten gość z wąsami jest naprawdę spoko! :)

Pocieszny_PCS - Czw Paź 03, 2013 11:11 pm

Jak dla mnie propozycje zbyt konserwatywne.
Adekwatne do czasòw by bylo cos w stylu "gwiazdy z X-factor" lub "wielcy projektanci"

Wiktor - Pią Lut 07, 2014 10:38 am

https://www.facebook.com/...42804470&type=1
Jak zwykle życie przerosło wyobraźnię, cytuję Rubena: "The latest series from The Whisky Agency is nicknamed Old Times Diving. On the labels we see people with antique diving helmets and old-style oxygen systems"
Szacun :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group