czyli best of coś-tam ;-) - które logo
Anonymous - Śro Lis 06, 2013 9:45 pm Temat postu: które logo Powstają różne inicjatywy ostatnio
U nas też. Szczegółów nie zdradzam, ale ... które logo bardziej Wam się podoba?
p.s. niedługo sam(i) się dodam(y) do działu "miszcze whisky".
Czarek - Śro Lis 06, 2013 10:12 pm
Mimo wszystko to drugie
bartoszek - Śro Lis 06, 2013 10:17 pm
To drugie Danielu
Anonymous - Czw Lis 07, 2013 12:29 am
Bardzo chcieliśmy to pierwsze logo z kobietą i robiliśmy wiele różnych wersji do tego ale chyba nie do końca się udało bo większość (póki co) głosuje za 2. Jak tak pozostanie to jakby nie było wyboru...
Czarek - Czw Lis 07, 2013 8:58 am
Udac to sie udalo, jednak mimo przy calym uroku tego zestawienia , jest ono nieco eklektyczne, stad bardziej surowa druga opcja wydaje sie lepsza
Czajkus - Czw Lis 07, 2013 9:01 am
Mi się bardziej podoba koncepcyjnie jedynka - myślę, że dobry grafik może nad tym popracować, pododawać do tego jakieś cienie i będzie fajniejsze i bardziej charakterystyczne to pierwsze logo niż drugie z samym kieliszkiem.
Wiktor - Czw Lis 07, 2013 9:28 am
Ten kieliszek jest strasznie oklepany... Pani niech się owija wokol "s" i od razu calosc nabierze odpowiedniej wymowy
Pocieszny_PCS - Czw Lis 07, 2013 9:48 am
Wszystko w temacie whisky jest oklepane a tysięczne nawiązanie do Dżemu zwłaszcza. Kieliszek akurat jest ok, trzeba go tłuc do bólu bo ludzie dalej nie wiedzą że to sie pije w kieliszku.
Tomek1 - Czw Lis 07, 2013 9:48 am
Popracujcie nad dziewczyną i jedynka może być lepsza (może w kolorze whisky po dark sherry ). Na chwilę obecną dwa jest bardziej wyrazisty.
Dużo też zależy od charakteru planowanego przedsiewzięcia - co chcecie logiem osiągnąć.
Wiktor - Czw Lis 07, 2013 10:13 am
Od dziesieciu lat co najmniej, naduzywanie tego rozwiazania graficznego jakoś nie poprawilo stanu powszechnej swiadomosci w tym zakresie
Tomek1 - Czw Lis 07, 2013 10:20 am
Niemniej jednak z tą dziewczyną jest coś nie tak, brak jej "jaj" , jest rozmyta i należało by to jakoś poprawić, bo w tych wariantach kieliszek z dwójki, mimo że oklepany, wygrywa. Jeśli ma być tam kobieta, to musi się jakoś wyróżniać, bo teraz jest w drugim planie.
Pawloff - Czw Lis 07, 2013 10:28 am
2. wygląda poprawnie.
1. niepoprawnie
Szara panienka wygląda mało ciekawie i słabo się komponuje z resztą.
W taki sposób pokazana panienka, rozmywa końcówkę kieliszka i już nie jest taki wyrazisty.
Może rzeczywiście panienka w kolorze jakiegoś ciemnego PX ulatująca z zawartości kieliszka, w którym również dark sherry i warunek, żeby kieliszek pozostał w swoim kształcie. Ale to rzeczywiście grafik musi najpierw zrobić, a potem można zobaczyć i dopiero ocenić, bo my to raczej wzrokowcy jesteśmy
Adamski - Czw Lis 07, 2013 10:29 am
Nie wiem czy nie lepiej pani by wyglądała jakby była w czarnym kolorze tak jak cały napis.
Pawloff - Czw Lis 07, 2013 10:32 am
albo całość na czarno, albo zawartość kieliszka i panienka, na dark sherry, żeby zrobić taki akcent po środku logo.
Ale inaczej zaprojektowana panienka niż teraz, żeby nie zamazywała kieliszka.
(z jednej strony zamazuje połowę czary, a z drugie wystaje kawałek kieliszka, jakoś grafik na szybko ją wkleił...)
Anonymous - Pią Lis 08, 2013 3:19 pm
| Wiktor napisał/a: | Od dziesieciu lat co najmniej, naduzywanie tego rozwiazania graficznego jakoś nie poprawilo stanu powszechnej swiadomosci w tym zakresie |
Coś w tym jest:) Wrzuciliśmy to na FB by się poradzić i mimo kilku wyjaśnień, że to kielich do łychy jedna Pani napisała"
"nie znam się na kieliszkach, ale skoro ktoś sygnalizuje, że to nie do whisky - to warto to wziąć pod uwagę "
Dziękuje Wam za opinie tu wyrażane - może w końcu się nam uda z Danielem spotkać by biorąc pod uwagę Wasze opinie wybrać któryś z propozycji lub je zmodyfikować.
|
|
|