To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli best of coś-tam ;-) - które logo

Anonymous - Śro Lis 06, 2013 9:45 pm
Temat postu: które logo
Powstają różne inicjatywy ostatnio ;)

U nas też. Szczegółów nie zdradzam, ale ... które logo bardziej Wam się podoba?

p.s. niedługo sam(i) się dodam(y) do działu "miszcze whisky". ;)

Czarek - Śro Lis 06, 2013 10:12 pm

Mimo wszystko to drugie
bartoszek - Śro Lis 06, 2013 10:17 pm

To drugie Danielu
Anonymous - Czw Lis 07, 2013 12:29 am

Bardzo chcieliśmy to pierwsze logo z kobietą i robiliśmy wiele różnych wersji do tego ale chyba nie do końca się udało bo większość (póki co) głosuje za 2. Jak tak pozostanie to jakby nie było wyboru...
Czarek - Czw Lis 07, 2013 8:58 am

Udac to sie udalo, jednak mimo przy calym uroku tego zestawienia :wink: , jest ono nieco eklektyczne, stad bardziej surowa druga opcja wydaje sie lepsza
Czajkus - Czw Lis 07, 2013 9:01 am

Mi się bardziej podoba koncepcyjnie jedynka - myślę, że dobry grafik może nad tym popracować, pododawać do tego jakieś cienie i będzie fajniejsze i bardziej charakterystyczne to pierwsze logo niż drugie z samym kieliszkiem.
Wiktor - Czw Lis 07, 2013 9:28 am

Ten kieliszek jest strasznie oklepany... Pani niech się owija wokol "s" i od razu calosc nabierze odpowiedniej wymowy :lol:
Pocieszny_PCS - Czw Lis 07, 2013 9:48 am

Wszystko w temacie whisky jest oklepane a tysięczne nawiązanie do Dżemu zwłaszcza. Kieliszek akurat jest ok, trzeba go tłuc do bólu bo ludzie dalej nie wiedzą że to sie pije w kieliszku.
Tomek1 - Czw Lis 07, 2013 9:48 am

Popracujcie nad dziewczyną i jedynka może być lepsza (może w kolorze whisky po dark sherry :D ). Na chwilę obecną dwa jest bardziej wyrazisty.
Dużo też zależy od charakteru planowanego przedsiewzięcia - co chcecie logiem osiągnąć.

Wiktor - Czw Lis 07, 2013 10:13 am

Od dziesieciu lat co najmniej, naduzywanie tego rozwiazania graficznego jakoś nie poprawilo stanu powszechnej swiadomosci w tym zakresie :lol:
Tomek1 - Czw Lis 07, 2013 10:20 am

Niemniej jednak z tą dziewczyną jest coś nie tak, brak jej "jaj" :twisted: , jest rozmyta i należało by to jakoś poprawić, bo w tych wariantach kieliszek z dwójki, mimo że oklepany, wygrywa. Jeśli ma być tam kobieta, to musi się jakoś wyróżniać, bo teraz jest w drugim planie.
Pawloff - Czw Lis 07, 2013 10:28 am

2. wygląda poprawnie.

1. niepoprawnie
Szara panienka wygląda mało ciekawie i słabo się komponuje z resztą.
W taki sposób pokazana panienka, rozmywa końcówkę kieliszka i już nie jest taki wyrazisty.

Może rzeczywiście panienka w kolorze jakiegoś ciemnego PX ulatująca z zawartości kieliszka, w którym również dark sherry i warunek, żeby kieliszek pozostał w swoim kształcie. Ale to rzeczywiście grafik musi najpierw zrobić, a potem można zobaczyć i dopiero ocenić, bo my to raczej wzrokowcy jesteśmy ;)

Adamski - Czw Lis 07, 2013 10:29 am

Nie wiem czy nie lepiej pani by wyglądała jakby była w czarnym kolorze tak jak cały napis.
Pawloff - Czw Lis 07, 2013 10:32 am

albo całość na czarno, albo zawartość kieliszka i panienka, na dark sherry, żeby zrobić taki akcent po środku logo.
Ale inaczej zaprojektowana panienka niż teraz, żeby nie zamazywała kieliszka.
(z jednej strony zamazuje połowę czary, a z drugie wystaje kawałek kieliszka, jakoś grafik na szybko ją wkleił...)

Anonymous - Pią Lis 08, 2013 3:19 pm

Wiktor napisał/a:
Od dziesieciu lat co najmniej, naduzywanie tego rozwiazania graficznego jakoś nie poprawilo stanu powszechnej swiadomosci w tym zakresie :lol:


Coś w tym jest:) Wrzuciliśmy to na FB by się poradzić i mimo kilku wyjaśnień, że to kielich do łychy jedna Pani napisała"
"nie znam się na kieliszkach, ale skoro ktoś sygnalizuje, że to nie do whisky - to warto to wziąć pod uwagę "
:mrgreen:

Dziękuje Wam za opinie tu wyrażane - może w końcu się nam uda z Danielem spotkać by biorąc pod uwagę Wasze opinie wybrać któryś z propozycji lub je zmodyfikować.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group