czyli best of coś-tam ;-) - Pomocy!!!
olinka - Sob Lis 09, 2013 6:50 pm Temat postu: Pomocy!!! Witam
Nie wiem czy to dobry dział, ale offtopic przyjmie chyba wszystko.
Drodzy Panowie (oraz Panie, jeśli też tu zaglądają) zwracam się do Was z ogromną prośbą! Mój chłopak ma za niedługo urodziny, a ja chciałabym w prezencie kupić mu jakąś dobrą whisky. Niestety kompletnie się na tym nie znam. Mam nadzieję, że Wy, jako znawcy będziecie mi w stanie pomóc i podpowiecie, jaką butelkę warto byłoby kupić. Najlepiej jeśli Wasza propozycja mieściłaby się cenowo do 300zl. Z góry dziękuję za pomoc!
Wiktor - Sob Lis 09, 2013 6:57 pm
Glendronach Cask Strength batch #1.
olinka - Sob Lis 09, 2013 8:14 pm
Czy batch #2 bardzo różni się od batch #1? a jeśli tak, to czym dokładnie?
Bo znalazłam taką ofertę http://swiat-whisky.sklep...sk-stregth.html . Natomiast batch #1 nie była dostępna w żadnym polskim internetowym sklepie.
Wiktor - Sob Lis 09, 2013 8:20 pm
Przede wszystkim różni się tym, że batch 2. jest whisky całkiem przeciętną za tę kwotę, a batch 1. jest whisky bardzo, ale to bardzo porządną.
Tak to w świecie whisky (i nie tylko whisky) bywa, że pierwsze wypusty są po prostu lepsze od kolejnych Zwłaszcza w przypadku whisky "mniej limitowanych"
http://www.thewhiskycask....70&p2=328&lo=56
Wysyłka do PL jest możliwa - i bezproblemowa.
olinka - Wto Lis 12, 2013 10:21 am
Dziękuje pięknie! Jestem pewna, że mojemu chłopakowi spodoba się taki prezent
myszkin. - Wto Lis 12, 2013 3:53 pm
Gdyby jednak marudził i kręcił nosem to ja chętnie przygarnę.
ErykCzternasty - Wto Lis 12, 2013 4:27 pm
Gdyby myszkin zaniemógł to też zgłaszam zainteresowanie
olinka - Wto Lis 12, 2013 8:21 pm
Hehe, będę miała to na uwadze!
|
|
|