czyli best of coś-tam ;-) - bestwhiskymarket.com
Islayman - Nie Gru 08, 2013 10:58 am Temat postu: bestwhiskymarket.com Witajcie,
Zapraszam do bestwhiskymarket.com
Dziś oficjalne otwarcie !!!
Uff ... dużo pracy i nerwów nas to kosztowało ale udało się
Zapraszam
morgan - Nie Gru 08, 2013 11:59 am
Gratulacje,
to teraz trzeba poszperać co tam macie fajnego a na pewno macie
MarcinK - Nie Gru 08, 2013 12:22 pm
Czy strona aby dziala?
Tomek1 - Nie Gru 08, 2013 12:36 pm
U mnie też nie działa.
A tak nawiasem to 1000czny temat na forum
Islayman - Nie Gru 08, 2013 12:42 pm
Musi działać bo u mnie działa i u innych kolegów też...
www.bestwhiskymarket.com
Tomek1 - Nie Gru 08, 2013 1:18 pm
Już działa.
Wiktor - Nie Gru 08, 2013 1:22 pm
1/ Co wzięliście na stock zdecydowanie wartego rekomendacji?
2/ Jaki rabat na dobry początek?
Godspeed!
Anonymous - Nie Gru 08, 2013 1:25 pm
POWODZENIA!!!!!
Islayman - Nie Gru 08, 2013 6:38 pm
| Wiktor napisał/a: | 1/ Co wzięliście na stock zdecydowanie wartego rekomendacji?
2/ Jaki rabat na dobry początek?
|
Trudne pytanie zadałeś Wiktorze, bo jak coś zarekomenduję to będzie oznaczało, że reszta jest słaba '
Ale tak na serio to zależy od ceny. Z tańszych butelek to z pewnością Classic of Islay Jacka Wiebersa, z pewnych przecieków i z własnego nosa myślę, że to jest po prostu Lagavulin ( w takiej cenie ?)
Zapewne Smoking of Islay od Blackaddera też jest OK .
Piłem też Bowmora i Glendronacha SS i z pewnością trzymają wysoki poziom.
Podobnie Bowmory Blackadder i TWA (stamp series),
Clynelish Blackadder i TWA- również warte grzechu.
Co jakiś czas będę się starał coś więcej pisać o danej whisky.
Jeśli chodzi o rabaty, to zależy to od konkretnej butelki. Są pozycje, na które mogę coś zrobić z ceną a są takie, że niestety nic.
Zawsze się jakoś dogadamy.
Adam Hochul - Pon Gru 09, 2013 5:59 pm
Najwazniejszej destylarni niema
Wiktor - Pon Gru 09, 2013 6:16 pm
Trzeba by to zmienić, możliwie pilnie
bartoszek - Pon Gru 09, 2013 6:26 pm
Może i najważniejszej nie ma... ale i tak jest trochę butli ciekawych uwagi. Jak dla mnie wielki szacun w pracę włożoną żeby taki sklep powstał... w Polsce
Islayman - Pon Gru 09, 2013 7:57 pm
| Wiktor napisał/a: | | Trzeba by to zmienić, możliwie pilnie |
Proszę o info co konkretnie byłoby dla Was interesujące- to się zobaczy...poszuka...i sprowadzi
Anonymous - Pon Gru 09, 2013 8:42 pm
HP od Bottlersów?
Teraz podziwiam na aukcji. ciekawe po ile zejdą, na razie ceny śmieszne.
Islayman - Pon Gru 09, 2013 8:44 pm
Rozmawiałem z Bottlersami i na razie nie planują żadnych nowych wypustów... I nie wiedzą kiedy takowe będą
[ Dodano: Wto Gru 10, 2013 10:51 pm ]
Wszyscy, którzy chcą być informowani o planowanych zakupach , nowościach, promocjach itd. proszę o zapisywanie się do newslettera na naszej stronie. Już wkrótce pyszności od Jacka Wiebersa
[ Dodano: Pią Mar 07, 2014 11:35 am ]
Nowe produkty od Silver Seal już są na naszej stronie.
Pozdrawiam
|
|
|