To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli best of coś-tam ;-) - bestwhiskymarket.com

Islayman - Nie Gru 08, 2013 10:58 am
Temat postu: bestwhiskymarket.com
Witajcie,

Zapraszam do bestwhiskymarket.com

Dziś oficjalne otwarcie !!! :)

Uff ... dużo pracy i nerwów nas to kosztowało ale udało się :)

Zapraszam

morgan - Nie Gru 08, 2013 11:59 am

Gratulacje,
to teraz trzeba poszperać co tam macie fajnego a na pewno macie :)

MarcinK - Nie Gru 08, 2013 12:22 pm

Czy strona aby dziala? :wink:
Tomek1 - Nie Gru 08, 2013 12:36 pm

U mnie też nie działa.

A tak nawiasem to 1000czny temat na forum :)

Islayman - Nie Gru 08, 2013 12:42 pm

Musi działać bo u mnie działa i u innych kolegów też...

www.bestwhiskymarket.com

Tomek1 - Nie Gru 08, 2013 1:18 pm

Już działa.
Wiktor - Nie Gru 08, 2013 1:22 pm

1/ Co wzięliście na stock zdecydowanie wartego rekomendacji?
2/ Jaki rabat na dobry początek? ;)

Godspeed! 8)

Anonymous - Nie Gru 08, 2013 1:25 pm

POWODZENIA!!!!!
Islayman - Nie Gru 08, 2013 6:38 pm

Wiktor napisał/a:
1/ Co wzięliście na stock zdecydowanie wartego rekomendacji?
2/ Jaki rabat na dobry początek?



Trudne pytanie zadałeś Wiktorze, bo jak coś zarekomenduję to będzie oznaczało, że reszta jest słaba :) '
Ale tak na serio to zależy od ceny. Z tańszych butelek to z pewnością Classic of Islay Jacka Wiebersa, z pewnych przecieków i z własnego nosa myślę, że to jest po prostu Lagavulin ( w takiej cenie ?)
Zapewne Smoking of Islay od Blackaddera też jest OK .
Piłem też Bowmora i Glendronacha SS i z pewnością trzymają wysoki poziom.
Podobnie Bowmory Blackadder i TWA (stamp series),
Clynelish Blackadder i TWA- również warte grzechu.
Co jakiś czas będę się starał coś więcej pisać o danej whisky.

Jeśli chodzi o rabaty, to zależy to od konkretnej butelki. Są pozycje, na które mogę coś zrobić z ceną a są takie, że niestety nic.
Zawsze się jakoś dogadamy. :wink:

Adam Hochul - Pon Gru 09, 2013 5:59 pm

Najwazniejszej destylarni niema :mrgreen:
Wiktor - Pon Gru 09, 2013 6:16 pm

Trzeba by to zmienić, możliwie pilnie :wink:
bartoszek - Pon Gru 09, 2013 6:26 pm

Może i najważniejszej nie ma... :wink: ale i tak jest trochę butli ciekawych uwagi. Jak dla mnie wielki szacun w pracę włożoną żeby taki sklep powstał... w Polsce
Islayman - Pon Gru 09, 2013 7:57 pm

Wiktor napisał/a:
Trzeba by to zmienić, możliwie pilnie


Proszę o info co konkretnie byłoby dla Was interesujące- to się zobaczy...poszuka...i sprowadzi :)

Anonymous - Pon Gru 09, 2013 8:42 pm

HP od Bottlersów?
Teraz podziwiam na aukcji. ciekawe po ile zejdą, na razie ceny śmieszne.

Islayman - Pon Gru 09, 2013 8:44 pm

Rozmawiałem z Bottlersami i na razie nie planują żadnych nowych wypustów... I nie wiedzą kiedy takowe będą :(

[ Dodano: Wto Gru 10, 2013 10:51 pm ]
Wszyscy, którzy chcą być informowani o planowanych zakupach , nowościach, promocjach itd. proszę o zapisywanie się do newslettera na naszej stronie. Już wkrótce pyszności od Jacka Wiebersa :wink:

[ Dodano: Pią Mar 07, 2014 11:35 am ]
Nowe produkty od Silver Seal już są na naszej stronie.
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group