czyli best of coś-tam ;-) - 7000 GBP
Wiktor - Pią Lut 28, 2014 3:46 pm Temat postu: 7000 GBP I tak oto, moi drodzy, reagując na dramatyczny apel pewnego niezależnego krytyka whisky, przedstawiamy Wam najświeższą ankietę pt. "dylematy i trudne wybory".
Dziś każdy może bezkarnie odpowiedzieć w zgodzie z własnym sumieniem. A win-win situation!
Pocieszny_PCS - Pią Lut 28, 2014 4:08 pm
Kupiłbym 30 Ardbegów Mor, to by musiało ładnie wyglądać. Albo nie, po namyślę myślę że lepsze by było 2000 worków cementu.
Pawloff - Pią Lut 28, 2014 8:11 pm
Pytania są tendencyjne, oczywiście że dozbieram jeszcze trochę GBP i kupię jedną PE Diageo SR 2015!
oscarez - Pią Lut 28, 2014 10:50 pm
| Pawloff napisał/a: | | Pytania są tendencyjne, oczywiście że dozbieram jeszcze trochę GBP i kupię jedną PE Diageo SR 2015! |
a przynajmniej sampla jak nie starczy.
morgan - Pią Lut 28, 2014 11:31 pm
fajnie sobie pomarzyć ciekawe jak ludziska pójdą, w ilość czy jakość
oscarez - Sob Mar 01, 2014 7:57 am
Przecież w jakość! Piszemy ze jak butelka przekroczy 50tys funtów to wchodzimy w sample po nieco ponad 7.
Rajmund - Nie Mar 02, 2014 12:58 pm
Jak już powiedziano, pytanie (i odpowiedzi) są tendencyjne. Dlaczego 30-letnia Brora, a nie, na przykład, Chivas Regal? Dlaczego wczasy w Egipcie, a nie w Chorwacji? Dlaczego wódka, a nie patykiem pisane? Dlaczego?...
Chciałbym wziąć udział w ankiecie, ale wśród odpowiedzi nie znajduję takiej, która by mi odpowiadała.
Cały ten BOW to jakaś ściema, klika i kumoterstwo...
Wiktor - Nie Mar 02, 2014 1:18 pm
UKŁAD.
Anonymous - Nie Mar 02, 2014 7:54 pm
Ogólnie rozmarzyłem się trochę czytając przedstawioną sytuację...
mEjdej - Śro Mar 05, 2014 8:38 am
A ma ktoś pożyczyć 7000GBP?
Trzymajtusię i - Śro Mar 05, 2014 7:18 pm
| mEjdej napisał/a: | A ma ktoś pożyczyć 7000GBP? | , ale ja pana nie znam, właśnie dlatego chciałem pożyczyć.
Wiktor - Nie Mar 09, 2014 6:27 pm
W związku z opublikowaniem wyników ankiety, pojawia się pytanie dodatkowe: kim są owe trzy osoby, które od whisky wolą wódkę na jachcie... i co tutaj robią?
JacekBee - Nie Mar 09, 2014 8:16 pm
Jestem zbulwersowany, że nikt nie skusił się na tę Brorę 40YO. Panowie, taka okazja, co jest?
A tak poważnie, to dziwi mnie, że aż 2 osoby chciałyby kupić 10 wcześniejszych oficjalnych Bror, a tylko jedna sample. Ja nad tą opcją z samplami zastanawiałem się całkiem poważnie i "kilkadziesiąt dobrze rokujących butelek" przeważyło nieznacznie.
Adam Hochul - Pon Mar 17, 2014 3:12 pm
A mnie ciekawi jakie to pojazdy 3 letnie z malym przebiegiem mieliscie na mysli ktore by sie miescily w cenie 7,000 GBP
Wiktor - Pon Mar 17, 2014 4:07 pm
To prowokacja!
PS. Adamie na szkockie i nie tylko bezdroża poleciłbym Ci ten oto doskonały pojazd, zwany Królem Dakaru, choć ja zadowoliłbym się nawet takim bądź takim. Oczywiście - gdybym nie kupił tej Brory, na którą nikt z Was się nie skusił. Miałbym ją wyłącznie ja... A możliwość pochwalenia się tym warta jest przecież każdej ceny...
|
|
|