czyli best of coś-tam ;-) - nowy Ardbeg!!
Wiktor - Pon Mar 31, 2014 10:02 pm Temat postu: nowy Ardbeg!! Z ostatniej chwili: właśnie otrzymaliśmy najświeższe materiały prosto od rzeczniczki prasowej LVMH. Wielka premiera już jutro, a zatem możemy spodziewać się - po raz kolejny - oblężenia sklepu Ardbega i przeciążonych serwerów... Wszystkim członkom Committee serdecznie gratulujemy ich bezcennego egzemplarza
Aukcje już czekają!
| Cytat: |
(Edinburgh, on 31st March 2014)
Moet Hennessy's Glenmorangie Co. division has lined up this year's annual limited edition bottling from Ardbeg.
Knurdbeg® will be released on 1st of April 2014, which the company has designated as "Knurdbeg Day".
The name Knurdbeg® comes from the Scottish Gaelic word "k'nurh" and play on words which alludes to the origin of peat in Scotland's hogs. But also, this year's limited edition was named after the Ardbeg's most famous Master Distiller, Jens Knursson, now retired.
The expression has been aged for long five years in American oak ex-Bourbon hog's heads. The "Committee Release"® will also be available to the AC members.
Yours sincerely,
The Glenmorangie Company 2014
"We think long term about our business"
|
oscarez - Pon Mar 31, 2014 10:43 pm
Nie za wczesnie o godzinę?
mEjdej - Wto Kwi 01, 2014 6:41 am
Posmak knura - biorę
snoop - Wto Kwi 01, 2014 7:16 am
Ardbeg o smaku grillowanej wieprzowiny z musztardą rosyjską. Na taką whisky czekałem
loom - Wto Kwi 01, 2014 8:55 am
zapach: gnojowica z akcentami grillowanego wieprzka
smak: przyjemnie rozlewający się torf, aromaty wolno pieczonej świni na ognisku rozpalonym na plaży legendarnej Islay
finisz: arcyurzekający, wytrawny z nutą palonego łajna.
Jim Murray 99/100: "Legenda legend!"
Czarek - Wto Kwi 01, 2014 9:34 am
aromat mógły byc zabójczy
Pawloff - Wto Kwi 01, 2014 10:28 am
Z dostępnością nie będzie aż tak źle... Właśnie miałem na trasie transpor wesoło pochrumchujacych knurdbegów . Całe dwie naczepy a zapach niosący sie za tirem zapowiadał objawienie.
Marketing też w nowej odsłonie, zamiast tradycyjnego logo i kartonika kratka i napis transport żywych knurdbegów
windham hell - Wto Kwi 01, 2014 11:11 am
to dopiero poczatek serii w kolejce już czekają : hiena , skunks i owsiki
Pawloff - Wto Kwi 01, 2014 12:07 pm
Musimy koniecznie zrobić sampling tej wyjątkowej edycji
Prawdziwym żartem Aprilisowym jest dodanie profilu na BOW dla
http://bestofwhisky.pl/fo...wprofile&u=1231
Zawsze byłem pełen podziwu dla osób, które potrafią napisać notkę i ocenić whisky bez próbowania, a szczytem zręczności w tej dziedzinie jest wystawianie notek whisky, których nawet nie widziało się na oczy...
Jak mawiał klasyk "jestem Pana idolem"...
[ Dodano: Wto Kwi 01, 2014 1:22 pm ]
O, nie! Gdzie zniknęła napisana przez Miszcza notka Dalmora Trinitas???????????????????????????
mEjdej - Wto Kwi 01, 2014 12:40 pm
Lajki na profilu FB też zakupione. Trochę to słabe...
Tomek1 - Wto Kwi 01, 2014 2:11 pm
| Pawloff napisał/a: | | Zawsze byłem pełen podziwu dla osób, które potrafią napisać notkę i ocenić whisky bez próbowania, a szczytem zręczności w tej dziedzinie jest wystawianie notek whisky, których nawet nie widziało się na oczy... |
Spoko. Zostały jeszcze Karuizawy, Mortlachy 60YO i 70YO, Macallan 1926, Dalmory 50Y i 58YO i pewnie wiele innych równie ciekawych. Pewnie jak podrzucimy mu to:
http://www.masterofmalt.c...est-Whisky.aspx to też zrobi notkę
mEjdej - Wto Kwi 01, 2014 9:11 pm
1.04 trwa.
| Cytat: | Na Moim portalu znajdziecie:
Noty Smakowe
w liczbie:
(895)
+
Same Oceny:
(1.316)
Reszta Whiskies
już niebawem...
(+- 8.919) |
Pawloff - Wto Kwi 01, 2014 9:42 pm
Wystarczy przepisac nazwy whisky od Siergea
W pisaniu notek whisky, ktorych nie widział na oczy ma już doświadczenie...
|
|
|