czyli best of coś-tam ;-) - zakupy w gentlestore.cz
Tomek1 - Wto Kwi 22, 2014 11:11 pm Temat postu: zakupy w gentlestore.cz Gdyby ktoś wpadł na głupi pomysł i chciał coś zamówić w tym sklepie to serdecznie odradzam. Po 3 miesiącach od zamówienia dostałem informację z PayPal, że zwracają kasę. Zupełny brak kontaktu z tyym sklepem.
morgan - Wto Kwi 22, 2014 11:25 pm
widzisz Tomku , jak to mówią , " czeski film, nikt nic nie wie ", dobrze że mimo długiego czasu oczekiwania kaska wróci do Ciebie
|
|
|