To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli best of coś-tam ;-) - zakupy w gentlestore.cz

Tomek1 - Wto Kwi 22, 2014 11:11 pm
Temat postu: zakupy w gentlestore.cz
Gdyby ktoś wpadł na głupi pomysł i chciał coś zamówić w tym sklepie to serdecznie odradzam. Po 3 miesiącach od zamówienia dostałem informację z PayPal, że zwracają kasę. Zupełny brak kontaktu z tyym sklepem.
morgan - Wto Kwi 22, 2014 11:25 pm

widzisz Tomku , jak to mówią , " czeski film, nikt nic nie wie ", dobrze że mimo długiego czasu oczekiwania kaska wróci do Ciebie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group