To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli nadciąga ciężka kawaleria - Legendarne miejsca

Czarek - Śro Lip 23, 2014 1:40 pm
Temat postu: Legendarne miejsca
Milan Bar Metro
Kilka zdjęc z wizyty jeszcze w 2012 roku
http://classicdram.com/fo...php?f=40&t=5750

mEjdej - Śro Lip 23, 2014 1:56 pm

Łał, tyle powiem :)
Margaret - Wto Mar 18, 2025 10:02 am

To musi być wyjątkowe miejsce, mam nadzieję, że kiedyś uda mi sie tam być.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group