To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli best of coś-tam ;-) - Friends of Laphroaig

kraks - Sob Sie 23, 2014 9:28 am
Temat postu: Friends of Laphroaig
Czy ktos z was posiada konto FoL i mialby ochote wspomoc mnie glosem w comiesiecznej zabawie Caption Contest? :) Moj wpis w tym miesiacu to "And there's no chance my wife will smell alcohol from me" Piotr Wajs, Poland (23 of 61)

A przy okazji, bierzecie udzial w tych konkursach fotograficznych FoL? Dzieki i pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group