czyli best of coś-tam ;-) - Friends of Laphroaig
kraks - Sob Sie 23, 2014 9:28 am Temat postu: Friends of Laphroaig Czy ktos z was posiada konto FoL i mialby ochote wspomoc mnie glosem w comiesiecznej zabawie Caption Contest? Moj wpis w tym miesiacu to "And there's no chance my wife will smell alcohol from me" Piotr Wajs, Poland (23 of 61)
A przy okazji, bierzecie udzial w tych konkursach fotograficznych FoL? Dzieki i pozdrawiam
|
|
|