czyli best of coś-tam ;-) - Starka reloaded
Wiktor - Wto Wrz 09, 2014 8:12 am Temat postu: Starka reloaded Poniżej znajdziecie link do strony prezentującej projekt nowych butelek szczecińskiej Starki. Zachęcam do udziału w ankiecie
https://www.behance.net/gallery/18483937/Starka
maudite - Wto Wrz 09, 2014 12:05 pm
A jak to to trzymać przy nalewaniu?
I w ogóle jakaś super-premium 50 letnia wersja, a ani brylantów na butelce, ani złotych ornamentów, ani skór z wymierających gatunków... to się nie sprzeda.
Pawloff - Wto Wrz 09, 2014 2:54 pm
Przez slomkę można
Czarek - Wto Wrz 09, 2014 3:00 pm
kroś zapomniał że to nie jest flakon tylko butelka z której trzeba nalać, idiotyczny pomysł, może bedzie się wyrózniał na półce w sklepie, ale co potem
snoop - Wto Wrz 09, 2014 4:04 pm
Potem to już tylko z gwinta
Tomek1 - Wto Wrz 09, 2014 4:54 pm
| snoop napisał/a: | Potem to już tylko z gwinta |
Bo 10-cio latkę tak się piło, bo ona jak Żołądkowa-Gorzka
bartoszek - Wto Wrz 09, 2014 5:02 pm
Ciekawe co na to czajkus wszystko powie...może się poczuje wywołany do tablicy i coś napisze?
mEjdej - Wto Wrz 09, 2014 5:39 pm
Ładna flaszka, jedna kompletnie nie trafiony pomysł i do starki i do żadnego innego alkoholu.
PawelWojcik - Śro Wrz 10, 2014 7:35 am
taki "trendy design" sugeruje picie tej iSTARKI z cola i lodem przez slomke.
ciekawe tylko gdzie ukryli gniazdo USB.
Trzymajtusię i - Czw Wrz 11, 2014 6:41 pm
| Tomek1 napisał/a: |
bo ona jak Żołądkowa-Gorzka | Tak, a ardbeg jak malibu. Domyślam się, że kolega prawie próbował obie, gratuluję nosa i kubków smakowych.
Pawloff - Czw Wrz 11, 2014 7:16 pm
| snoop napisał/a: | | Żołądkowa-Gorzka |
tak abstrahując od tematu, jak można pić to paskudztwo.
No chyba, że komuś przepisał lekarz
snoop - Czw Wrz 11, 2014 8:09 pm
| Pawloff napisał/a: | | snoop napisał/a: | | Żołądkowa-Gorzka |
tak abstrahując od tematu, jak można pić to paskudztwo.
No chyba, że komuś przepisał lekarz |
Ale to nie ja napisałem o żołądkowej
Pawloff - Czw Wrz 11, 2014 8:38 pm
Nie śmignęła mi po prostu ta nazwa, zwyczajnie nie rozumiem "fenomenu"
Trzymajtusię i - Czw Wrz 11, 2014 9:55 pm
| Pawloff napisał/a: | | zwyczajnie nie rozumiem "fenomenu" | Ja też, raz próbowałem, bo myślałem, że to gorzka żołądkowa, a tam z 200g cukru/l , albo więcej, to czemu gorzka i do tego żołądkowa, a starka kiepska, czy nie, to jednak Whisky Rye, a nie przesłodzona na maxa nalewka.
bartoszek - Czw Wrz 11, 2014 10:29 pm
| Cytat: | | Bo 10-cio latkę tak się piło, bo ona jak Żołądkowa-Gorzka Smile |
Żołądkowa-Gorzka z miętą jest niezła...zwłaszcza jak się człowiek przeje
|
|
|