To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli best of coś-tam ;-) - Starka reloaded

Wiktor - Wto Wrz 09, 2014 8:12 am
Temat postu: Starka reloaded
Poniżej znajdziecie link do strony prezentującej projekt nowych butelek szczecińskiej Starki. Zachęcam do udziału w ankiecie ;)

https://www.behance.net/gallery/18483937/Starka

maudite - Wto Wrz 09, 2014 12:05 pm

A jak to to trzymać przy nalewaniu?
I w ogóle jakaś super-premium 50 letnia wersja, a ani brylantów na butelce, ani złotych ornamentów, ani skór z wymierających gatunków... to się nie sprzeda.

Pawloff - Wto Wrz 09, 2014 2:54 pm

Przez slomkę można :lol:
Czarek - Wto Wrz 09, 2014 3:00 pm

kroś zapomniał że to nie jest flakon tylko butelka z której trzeba nalać, idiotyczny pomysł, może bedzie się wyrózniał na półce w sklepie, ale co potem :mrgreen:
snoop - Wto Wrz 09, 2014 4:04 pm

Potem to już tylko z gwinta :mrgreen:
Tomek1 - Wto Wrz 09, 2014 4:54 pm

snoop napisał/a:
Potem to już tylko z gwinta :mrgreen:

Bo 10-cio latkę tak się piło, bo ona jak Żołądkowa-Gorzka :)

bartoszek - Wto Wrz 09, 2014 5:02 pm

Ciekawe co na to czajkus wszystko powie...może się poczuje wywołany do tablicy i coś napisze?
mEjdej - Wto Wrz 09, 2014 5:39 pm

Ładna flaszka, jedna kompletnie nie trafiony pomysł i do starki i do żadnego innego alkoholu.
PawelWojcik - Śro Wrz 10, 2014 7:35 am

taki "trendy design" sugeruje picie tej iSTARKI z cola i lodem przez slomke.
ciekawe tylko gdzie ukryli gniazdo USB.

Trzymajtusię i - Czw Wrz 11, 2014 6:41 pm

Tomek1 napisał/a:

bo ona jak Żołądkowa-Gorzka :)
Tak, a ardbeg jak malibu. Domyślam się, że kolega prawie próbował obie, gratuluję nosa i kubków smakowych.
Pawloff - Czw Wrz 11, 2014 7:16 pm

snoop napisał/a:
Żołądkowa-Gorzka



tak abstrahując od tematu, jak można pić to paskudztwo.


No chyba, że komuś przepisał lekarz :lol:

snoop - Czw Wrz 11, 2014 8:09 pm

Pawloff napisał/a:
snoop napisał/a:
Żołądkowa-Gorzka



tak abstrahując od tematu, jak można pić to paskudztwo.


No chyba, że komuś przepisał lekarz :lol:


Ale to nie ja napisałem o żołądkowej :roll:

Pawloff - Czw Wrz 11, 2014 8:38 pm

Nie śmignęła mi po prostu ta nazwa, zwyczajnie nie rozumiem "fenomenu"
Trzymajtusię i - Czw Wrz 11, 2014 9:55 pm

Pawloff napisał/a:
zwyczajnie nie rozumiem "fenomenu"
Ja też, raz próbowałem, bo myślałem, że to gorzka żołądkowa, a tam z 200g cukru/l , albo więcej, to czemu gorzka i do tego żołądkowa, a starka kiepska, czy nie, to jednak Whisky Rye, a nie przesłodzona na maxa nalewka.
bartoszek - Czw Wrz 11, 2014 10:29 pm

Cytat:
Bo 10-cio latkę tak się piło, bo ona jak Żołądkowa-Gorzka Smile


Żołądkowa-Gorzka z miętą jest niezła...zwłaszcza jak się człowiek przeje :wink:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group