czyli best of coś-tam ;-) - "Mistrzowie samplingu III"
Wiktor - Czw Wrz 25, 2014 4:58 pm Temat postu: "Mistrzowie samplingu III" Dzisiaj zapraszamy na azjatyckie, dynamiczne, mocne kino akcji. I tylko jedno - ale za to jakie - pytanie!
bartoszek - Czw Wrz 25, 2014 5:04 pm
Brakuje trochę innych wariantów...być może bardziej pośrednich, myślę że ten zestaw możliwości raczej nie wyczerpie tematu i jako ankieta nie naświetli sedna sprawy do końca tak jak powinien...a chyba taki cel ma ta ankieta
Wiktor - Czw Wrz 25, 2014 5:07 pm
Możemy nakręcić jakieś dodatkowe ujęcia, taśmy starczy, spokojnie. Np. na rynek amerykański, w duchu tolerancji i poprawności politycznej?... Prosimy o propozycje, producenci czekają!
rosomak - Czw Wrz 25, 2014 5:49 pm
| bartoszek napisał/a: | | chyba |
PawelWojcik - Czw Wrz 25, 2014 6:05 pm
nie sampluje, bo fajnie miec szopke w regale. goscie i tak nie wiedza, ktore edycje sa kiepskie, a wszystkie butelki sa przeciez ladniejsze od tych po gorzale
edit: nie moge tylko do tego palic cygar, strasznie smierdza i drapia w gardlo.
bartoszek - Czw Wrz 25, 2014 6:38 pm
| Cytat: | bartoszek napisał/a:
chyba
Wink
|
Już nic nie trzeba dodawać
rad93 - Pią Wrz 26, 2014 10:13 am
brakuje: "jeszcze nie samplowałem, bo jestem za młody".
rozen73 - Pią Wrz 26, 2014 2:22 pm
| PawelWojcik napisał/a: |
edit: nie moge tylko do tego palic cygar, strasznie smierdza i drapia w gardlo. |
To zapal te mniej budżetowe, np.coś z CAO (Soprano, Italia), Camacho, Perdomo, itp. Są setki pysznych batonów do puffnięcia
|
|
|