To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli best of coś-tam ;-) - "Mistrzowie samplingu III"

Wiktor - Czw Wrz 25, 2014 4:58 pm
Temat postu: "Mistrzowie samplingu III"
Dzisiaj zapraszamy na azjatyckie, dynamiczne, mocne kino akcji. I tylko jedno - ale za to jakie - pytanie!
bartoszek - Czw Wrz 25, 2014 5:04 pm

Brakuje trochę innych wariantów...być może bardziej pośrednich, myślę że ten zestaw możliwości raczej nie wyczerpie tematu i jako ankieta nie naświetli sedna sprawy do końca tak jak powinien...a chyba taki cel ma ta ankieta :wink:
Wiktor - Czw Wrz 25, 2014 5:07 pm

Możemy nakręcić jakieś dodatkowe ujęcia, taśmy starczy, spokojnie. Np. na rynek amerykański, w duchu tolerancji i poprawności politycznej?... Prosimy o propozycje, producenci czekają! ;)
rosomak - Czw Wrz 25, 2014 5:49 pm

bartoszek napisał/a:
chyba

:wink:

PawelWojcik - Czw Wrz 25, 2014 6:05 pm

nie sampluje, bo fajnie miec szopke w regale. goscie i tak nie wiedza, ktore edycje sa kiepskie, a wszystkie butelki sa przeciez ladniejsze od tych po gorzale ;)

edit: nie moge tylko do tego palic cygar, strasznie smierdza i drapia w gardlo.

bartoszek - Czw Wrz 25, 2014 6:38 pm

Cytat:
bartoszek napisał/a:
chyba

Wink



Już nic nie trzeba dodawać :mrgreen:

rad93 - Pią Wrz 26, 2014 10:13 am

brakuje: "jeszcze nie samplowałem, bo jestem za młody".
rozen73 - Pią Wrz 26, 2014 2:22 pm

PawelWojcik napisał/a:


edit: nie moge tylko do tego palic cygar, strasznie smierdza i drapia w gardlo.


To zapal te mniej budżetowe, np.coś z CAO (Soprano, Italia), Camacho, Perdomo, itp. Są setki pysznych batonów do puffnięcia :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group