czyli best of coś-tam ;-) - whiskymagazyn.pl - kto widzial, kto czytal ?
PawelWojcik - Pią Paź 10, 2014 12:02 pm Temat postu: whiskymagazyn.pl - kto widzial, kto czytal ? www.whiskymagazyn.pl - niestety tylko w formie papierowej/drukowanej, a na ich stronie internetowej brak chodziaz kilku przykladowych artykulow.
trzeba zaplacic z gory 120zl za rok (6 numerow).
kupowanie "kota w worku"...
moze ktos z Was juz zaryzykowal i moze podzielic sie opinia?
Adam Hochul - Pią Paź 10, 2014 2:15 pm
Ja czytalem, kilka topicow ciekawych kilka zapelniaczy, generalnie sluzyc ma chyba popularyzowaniu wiedzy na temat whisky dla osob malo i srednio zaawansowanych. Choc kilka ciekawostek w sumie bylo ze swiata destylarni itp. Napewno predzej czytal bym 'Whisky' niz prenumerate CKM
Wiktor - Pią Paź 10, 2014 2:32 pm
Recenzja dwóch pierwszych numerów na BOW pojawi się niedługo. Mnie niespecjalnie porwały, bo ewidentnie nie ten target. Z ekonomicznego punktu widzenia pewnie i słusznie Ogólniki, butelki wyrwane z szerszego kontekstu, schematyczność, kompletne banały wymieszane z przekazem bardziej wartościowym. Przeciętny standard bez (większych) wpadek, choć bazujący w dużej części na źródłach całkowicie zewnętrznych. Taka miękka franczyza
A czy to źle? Niekoniecznie. Na plus wydawcy zaliczyłbym - dość paradoksalnie - świadomość swoich ograniczeń i naprawdę minimalną dawkę zadęcia i własnego PR'u. Z jednej strony podczas lektury czuje się, że nie stoi za tym osobiście nikt z naprawdę głęboką wiedzą o whisky, z drugiej - i to wg mnie ważniejsze - nie natykamy się na żadne "na whisky znamy się bardzo dobrze", "najbardziej ekskluzywna gazeta o whisky", "zespół superprofesjonalistów" itp. Przyznam, że takie umiarkowanie jest w tym przypadku i na miejscu, i nawet do mnie trafia
[ Dodano: 10 Październik 2014, 15:45 ]
| Adam Hochul napisał/a: | | 'Whisky' niz prenumerate CKM |
Coś w tym jest...
rosomak - Pią Paź 10, 2014 2:56 pm
Nalezaloby dodac - potezna dawka pustej przestrzeni - duze marginesy, odstepy, akapity do tego masa zdjec powoduje, ze ilosc samego tekstu to moze z polowa owych 54 bodaj stron. Do tego oczywiscie reklamy (gdyby ktos chcial dokupic skromnego lexusa czy innego luksusa do swojego najnowszego modelu Glenfarclasa 105) przepisy na lososie z whisky itp. Rzeczywiscie - dla poczatkujacych co nie jest niczym zlym rzecz jasna. Gorzej, ze jak dla mnie wygladalo to jakby brakowalo im pomyslu na artykuly oraz samych piszacych...
Pozostajac w klimatach CKM to powiem tak - magazyn "Whisky" jest dla choc troche bardziej zaawansowanych wielbicieli single malt tym czym miesiecznik Playboy jest dla wielbicieli ostrego porno. Niemniej BOW oczywiscie zaprenumerowal i teraz bedziemy musieli jakos sie przemeczyc Bardzo jestem ciekaw recenzji/oceny Rajmunda
Rajmund - Pią Paź 10, 2014 8:05 pm
Ciągle jeszcze do mnie nie dotarł, a sam jestem ciekaw.
Wiktor - Sob Paź 11, 2014 1:58 pm
Bo jeszcze kompletujemy wysyłkę
Rajmund - Nie Paź 12, 2014 12:56 pm
Nie, nie, ja nie popędzam. Po prostu sam jestem ciekaw swojej opinii.
PawelWojcik - Pią Paź 31, 2014 9:23 am
poniewaz rozpoczalem ten watek, to dla porzadku:
- link na ten temat w Aktualnosciach BOW by Rajmund
- dalszy ciag dyskusji na ten temat
|
|
|