BOW must go on... - Powiadomienie o zmianie treści postu.
krystian - Pią Sty 25, 2008 12:19 am Temat postu: Powiadomienie o zmianie treści postu. Ciekaw jestem czy w sytuacji kiedy treść istniejącego postu zostanie zmieniona przez autora lub autor coś dodatkowo dopisze to forumowicze, którzy brali udział w dyskusji zostaną powiadomieni o takiej zmianie automatycznie?
Mówiąc szczerze nie zwróciłem nigdy na to uwagi.
pozdrawiam > krystian
Wiktor - Pią Sty 25, 2008 12:50 am
Odpowiadając na pytanie Krystiana wyjaśniam, iż w takiej sytuacji powiadomienie nie jest wysyłane - najlepiej przypomnieć o temacie w shoutboxie, lub też w samym wątku (jako nowa wypowiedź).
|
|
|