To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli aktualnie atakujemy... - BENRINNES 18yo Cadenhead's

Wiktor - Sob Mar 15, 2008 11:22 am
Temat postu: BENRINNES 18yo Cadenhead's
BENRINNES 1988 Cadenhead's Authentic Collection 18yo, CS, ocena Whisky Bible 92pkt, koszt 46zl/100ml.

- BOW 100
- Maro 100
- Czarek 100
- Lubich 200
- Docent 100
- Oscarez 100

Komplet.

maro - Sob Mar 15, 2008 12:41 pm

i ja 100
Czarek - Sob Mar 15, 2008 10:23 pm

no co robić -100
Wiktor - Pią Maj 23, 2008 1:55 pm

Ta butelka jest już dostępna - "od ręki". Warto się zapisywać, bo na długo nie starczy ;)
Czarek - Pią Maj 23, 2008 5:26 pm

weź może tę działke do karpacza, szkło też
Lubich - Pią Maj 23, 2008 5:43 pm

Witam
To i ja poproszę o 100.

David - Sob Maj 24, 2008 12:28 pm

Czarek napisał/a:
weź może tę działke do karpacza, szkło też


nie no bo bedzie za duzo Cadenhead´sow :wink:

Docent - Pon Maj 26, 2008 10:59 pm

Lubich napisał/a:
Witam
To i ja poproszę o 100.


czy ja dobrze liczę, że to ostatnia setka była?
bo jak mnie to +100 dla mnie pls.

ukaszu - Wto Maj 27, 2008 7:44 am

butla ma 0,7
wiec spokojnie sie zalapiesz

Lubich - Wto Cze 17, 2008 7:54 pm

Witam
Zmiana na 200. Kto resztę ?

Wiktor - Wto Cze 17, 2008 9:30 pm

Może któryś z beginerów się skusi? 8)
ukaszu - Wto Cze 17, 2008 10:34 pm

czekam na jakis czas temu wspomniana nowa oferte przez Grisha ; )
oscarez - Śro Cze 18, 2008 6:22 am

to ja wezme sto chociaz wole regular w barku ;)
jesli zdazylem oczywiscie. jak sie to wysyla, placi, dostaje itd?

ukaszu - Śro Cze 18, 2008 7:34 pm

pisz PW do Wiktora i wszystko zalatwione
Wiktor - Śro Cze 18, 2008 10:05 pm

ukaszu napisał/a:
nowa oferte


No i zdaje mi się, że jej czas nadchodzi ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group