czyli giełda whisky dla początkujących - Sprzedam część zapasów
redjazz - Pon Lip 08, 2019 7:35 am Temat postu: Sprzedam część zapasów Witam! Wietrze barek i chciałbym sprzedać następujące butelki:
Szkocja:
Bowmore 18 - 700ml, polska dystrybucja 400 zł
https://www.whiskybase.co...ore-18-year-old
Glendronnach 18 - 700ml, polska dystrybucja 400 zł
https://www.whiskybase.co...r-old-allardice
Balvenie 17 Double Wood - 750ml, dystrybucja amerykańska 550 zł
https://www.whiskybase.co...nie-17-year-old
Macallan 12 Sherry Oak - 750ml, dystrybucja amerykańska 500 zł
https://www.whiskybase.co...lan-12-year-old
Macallan 15 Triple Cask - 700ml, polska dystrybucja 400 zł
https://www.whiskybase.co...lan-15-year-old
Glenlivet 15 - 700ml, polska dystrybucja 160 zł
https://www.whiskybase.co...vet-15-year-old
Aberlour 12 - 700ml, polska dystrybucja 140 zł
https://www.whiskybase.co...our-12-year-old
Deveron 12 - 700ml, polska dystrybucja 170 zł
https://www.whiskybase.co...ron-12-year-old
Lagavulin 16 - 700ml, polska dystrybucja 200 zł
https://www.whiskybase.co...lin-16-year-old
Ardbeg Uigeadail - 700ml, polska dystrybucja 280 zł
https://www.whiskybase.co...rdbeg-uigeadail
Glenfiddich 21 Rum Cask Finish - 700ml, polska dystrybucja 700 zł
https://www.whiskybase.co...ich-21-year-old
Irlandia
The Irishman 12 - 700ml, szkocka dystrybucja 230 zł
https://www.whiskybase.co...man-12-year-old
USA
Jim Beam Distillers Masterpiece - 750ml , dystrybucja amerykańska 1200 zł
https://www.whiskybase.co...ers-masterpiece
Jack Daniels Gold No 27 - 700ml, dystrybucja wolnocłowa 350 zł
https://www.whiskybase.co...iels-no-27-gold
Japonia
Yamazaki 12 - 750ml, dystrybucja amerykańska 850 zł
https://www.whiskybase.co...aki-12-year-old
Akashi White Oak Single Malt - 500ml, polska dystrybucja 300 zł
https://www.whiskybase.co...0/white-oak-nas
Więcej informacji chętnie udzielę zainteresowanym osobom. Wszystkie butelki posiadają oczywiście oryginalne opakowania.
Zdjęcia konkretnych butelek mogę wysłać na maila.
Wszystkie butelki mogę wysłać kurierem na swój koszt. Możliwy jest również odbiór osobisty w Nysie lub okolicach.
blade100 - Pon Lut 06, 2023 7:47 pm
redjazz, siemanko masz coś jescze na sprzedaz
|
|
|