To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli giełda whisky dla początkujących - Sprzedam część zapasów

redjazz - Pon Lip 08, 2019 7:35 am
Temat postu: Sprzedam część zapasów
Witam! Wietrze barek i chciałbym sprzedać następujące butelki:

Szkocja:

Bowmore 18 - 700ml, polska dystrybucja 400 zł
https://www.whiskybase.co...ore-18-year-old

Glendronnach 18 - 700ml, polska dystrybucja 400 zł
https://www.whiskybase.co...r-old-allardice

Balvenie 17 Double Wood - 750ml, dystrybucja amerykańska 550 zł
https://www.whiskybase.co...nie-17-year-old

Macallan 12 Sherry Oak - 750ml, dystrybucja amerykańska 500 zł
https://www.whiskybase.co...lan-12-year-old

Macallan 15 Triple Cask - 700ml, polska dystrybucja 400 zł
https://www.whiskybase.co...lan-15-year-old

Glenlivet 15 - 700ml, polska dystrybucja 160 zł
https://www.whiskybase.co...vet-15-year-old

Aberlour 12 - 700ml, polska dystrybucja 140 zł
https://www.whiskybase.co...our-12-year-old

Deveron 12 - 700ml, polska dystrybucja 170 zł
https://www.whiskybase.co...ron-12-year-old

Lagavulin 16 - 700ml, polska dystrybucja 200 zł
https://www.whiskybase.co...lin-16-year-old

Ardbeg Uigeadail - 700ml, polska dystrybucja 280 zł
https://www.whiskybase.co...rdbeg-uigeadail

Glenfiddich 21 Rum Cask Finish - 700ml, polska dystrybucja 700 zł
https://www.whiskybase.co...ich-21-year-old


Irlandia

The Irishman 12 - 700ml, szkocka dystrybucja 230 zł
https://www.whiskybase.co...man-12-year-old


USA

Jim Beam Distillers Masterpiece - 750ml , dystrybucja amerykańska 1200 zł
https://www.whiskybase.co...ers-masterpiece

Jack Daniels Gold No 27 - 700ml, dystrybucja wolnocłowa 350 zł
https://www.whiskybase.co...iels-no-27-gold


Japonia

Yamazaki 12 - 750ml, dystrybucja amerykańska 850 zł
https://www.whiskybase.co...aki-12-year-old

Akashi White Oak Single Malt - 500ml, polska dystrybucja 300 zł
https://www.whiskybase.co...0/white-oak-nas


Więcej informacji chętnie udzielę zainteresowanym osobom. Wszystkie butelki posiadają oczywiście oryginalne opakowania.
Zdjęcia konkretnych butelek mogę wysłać na maila.
Wszystkie butelki mogę wysłać kurierem na swój koszt. Możliwy jest również odbiór osobisty w Nysie lub okolicach.

blade100 - Pon Lut 06, 2023 7:47 pm

redjazz, siemanko masz coś jescze na sprzedaz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group