To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli aktualnie atakujemy... - zakup w Szkocji. WAZNE DO 15 KWIETNIA

ukaszu - Pią Mar 28, 2008 10:56 am
Temat postu: zakup w Szkocji. WAZNE DO 15 KWIETNIA
_ w nawiasie oceny Jim Murraya
_ G&M = Gordon & MacPhail


1. Aberlour a'bundach, batch No 20, 60,5% (87 - ocena maltmaniacs) - 36£
2. Ardbeg 10yo, ob, 46% (93) - 27£
3. Ardmore Fully Peated Quater Cask, ob, 46%, ncf (89) - 28£
4. Ardmore Distillery Malt 1991, G&M, 43% (94) - 33£
5. Balblair vintage 1997 |dist97 bott07|, ob, nc (88 ) - 28£
6. Blair Athol 1993, G&M, 43% (89) - 25£
7. Bruichladdich Links K Club 14yo, ob, 46%, nc & ncf (93) - 40£
8. Bunnahabhin MacPhail's Collection 1991, G&M, 43% (86) - 33£
9. Dallas Dhu 1982, G&M, 40%, (89) - 46£
10. Dalmore 12yo, ob, 40% (91) - 22£
11. Dufftown 1993, G&M, 43% (80) - 23£
12. Glenburgie 1990 Reserve, G&M, 40% (91) - 22£
13. Glencadam 15yo, ob, 40% (84) - 32£
14. Glengoyne 10yo, ob, 40% (90) - 25£
15. Glenmorangie 10yo, ob, 40% + 2szkielka ! (94) - 25£ - prosze mnie wyprowadzic z bledu : )
16. Glenrothes Selected Reserve, 43% (87) - 32£
17. Isle of Arran 1998, G&M, 43% (88 ) - 21£
18. Laphroaig 10yo, ob, 40% (92) - 22£
19. Longrow (Springbank) 10yo old 1994, ob, 46% (95) - 45£
20. Stratshila 1987, G&M, 40%, (? ) - 36£
21. Scapa 1993, G&M, 40% (85) - 27£
22. Tomintoul 16yo, ob, 40% (88 ) - 30£
23. Tomintoul (The Peated Malt Old Ballanturan Speyside Glenlivet), 50%, ncf (88 ) - 29£

unspecified single malts - Islay
25. Smokehead Islay, Ian Macleod, 43% (92) - 20£

vatted malt
26. Monkey Shoulder, William Grant & Sons, 40% (93) - 24£



na dwie mozemy sie zdecydowac, czasu troszke jest
srednia dla funta 4,70.
10zl wysylka

prosze by kazdy bral po 100 aby moglo wziac jak najwiecej chetnych, w ostatecznosci 200 bedziemy zamykac






Longrow (Springbank) 10yo old 1994, ob, 46% (95) - 45£ - 30zl/100ml
1. ukaszu - 100
2. windham hell - 100
3. Czarek - 200
4. Maciejf - 100
5. pj - 100
6. Michal - 100

ZAMKNIETE


Smokehead Islay, Ian Macleod, 43% (92) - 20£ - 14zl/100ml
(mialem z nia przyjemnosc, paskudna, oleista, pyszna : D)
1. ukaszu - 100
2. Mistu - 100
3. windham hell - 100
4. Michal - 100


Dalmore 12yo, ob, 40% (91) - 22£ - 15zl/100ml
1. ukaszu - 100
2. windham hell - 100
3. Michal - 100


Tomintoul (The Peated Malt Old Ballanturan Speyside Glenlivet), 50%, ncf (88 ) - 29£ 20zl/100ml
1. ukaszu - 100
2. Mistu - 100
3. Michal - 100
4. Maciejf - 100


Ardmore Distillery Malt 1991, G&M, 43% (94) - 41£ - 28zl/100ml
1. Mistu - 100
2. windham hell - 100
3. Czarek - 100 (200)
4. Michal - 100
5. ukaszu - 100
6. pj - 100
7. Maciejf - 100

ZAMKNIETE


Scapa 1993, G&M, 40% (85) - 27£ - 18zl/100ml
1. Mistu - 100
2. Michal - 100
3. Maciejf - 100


Isle of Arran 1998, G&M, 43% (88 ) - 21£ - 14zl/100ml
1. windham hell - 100


Stratshila 1987, G&M, 40%, - 36£ - 24zl/100ml
1. Czarek - 100 (200)


Ardmore Fully Peated Quater Cask, ob, 46%, ncf (89) - 28£
1. Maciejf - 100

Mistu - Pią Mar 28, 2008 11:55 am

Smokehead Islay - 100
Tomintoul ( the peated) - 100
Ardmore Distillery Malt 1991, G&M, 43%- 100
Scapa 1993, G&M, 40% (85) - 100

Zobaczymy jak będzie rozwijał się temat :mrgreen:

windham hell - Pią Mar 28, 2008 1:17 pm

Jak wyjdzie :
po 100ml :
Ardmore obojetnie którego ,
Dalmore ,
Longrow ,
Smokehead Islay
Isle of Arran

Czarek - Pią Mar 28, 2008 1:18 pm

Ardmore Distillery Malt 1991, G&M - 200 ml
Longrow 10 yo- 100 ml
Stratshila 1987, G&M, 40% - 100 ml (200)

Michal - Pią Mar 28, 2008 2:09 pm

Smokehead Islay, Ian Macleod, 43% (92) - 20£ - 14zl/100ml - 100!

Dalmore 12yo, ob, 40% (91) - 22£ - 15zl/100ml - 100!

Tomintoul (The Peated Malt Old Ballanturan Speyside Glenlivet), 50%, ncf (88 ) - 29£ 20zl/100ml - 100!

Ardmore Distillery Malt 1991, G&M, 43% (94) - 33£ - 100!

Scapa 1993, G&M, 40% (85) - 27£ - 100!

:roll: :roll: :roll:

ukaszu - Pią Mar 28, 2008 2:33 pm

dopisane

prosze tez sprawidzc czy nikogo nigdzie nie pominalem ; )

Czarek, Twoje 200 dalem w nawias, jezeli bedzie brakowac do zamkniecia wtedy 200 idzie do Ciebie

Czarek - Pią Mar 28, 2008 4:33 pm

Ukaszu - zostaw mi jednak po 200 Armore i Strathisli, setunia czegoś co lubię to jednak mało :wink:
ale oczywiście jak mus będzie to i setką się zadowolę :roll: :wink:

Maciejf - Pią Mar 28, 2008 5:08 pm
Temat postu: Re: zakup w Szkocji. WAZNE DO 15 KWIETNIA
czesc dopiszcie mnie prosze do:

Scapa - 100
Longrow - 100
Ardmore Fully Peated- 100
Tomintoul 16 yo - 100

maksio - Pią Mar 28, 2008 5:36 pm

Nie bede zamawial w grupie ale posmakuje w weekend # 2 i # 18 hehehe
ukaszu - Pią Mar 28, 2008 5:41 pm

Czarek napisał/a:
Ukaszu - zostaw mi jednak po 200 Armore i Strathisli, setunia czegoś co lubię to jednak mało :wink:
ale oczywiście jak mus będzie to i setką się zadowolę :roll: :wink:


Czarku z checia ! : )
nie chce by wyszlo jak ost gdy wzielismy butle prawie ze w 3 a reszta obeszla sie smakiem
bo cena jest przeciez przednia





ah no i mam nadzieje ze te butle sa dalej w tym sklepie a ich cena nie ulegla zmianie
na dniach bede wiedzial od mej kobiety czy jest po 'staremu'

w maju moze tez uda sie ze dwie butle przywiezc i koniec z 'tanimi' zakupami

Czarek - Pią Mar 28, 2008 6:58 pm

ukaszu napisał/a:
a reszta obeszla sie smakiem

też prawda,
nie widzę problemów, jak rzekł niewidomy gdy go poproszono by wziął udział w biegu z przeszkodami :wink:

[ Dodano: Pią Mar 28, 2008 7:02 pm ]
a i dla formalności przy każdej z potencjalnie kupowanych flaszek należałoby standardowo dopisywać setunię dla BOW - dziesięcina wraca czy co :mrgreen:
w takim układzie coś sie dmyka :wink:

Jass - Pią Mar 28, 2008 7:19 pm

Ale Wy profesjonalnie rozpracowujecie te sampelki. Strzał pieruna i ile butelek by nie było - rozwalone :)
Ja tym razem nic nie biorę, ale przyjemnie popatrzeć jak to wszystko pięknie się rozchodzi :)

Niech Szkocki Opój (to powiedzonko od Parominiusa :) ) będzie z Wami!!
Jass

Czarek - Pią Mar 28, 2008 7:37 pm

no weź cosik, bo za podobne pieniądze składaki ciężkawo będzie trafić,
normalnie nikt czegoś takiego nie ciacha na drobne tylko bierze "regular size" i miodzio :wink: , o ile zasmakuje oczywiście :mrgreen:

Mistu - Pią Mar 28, 2008 8:07 pm

Czarek napisał/a:
bo za podobne pieniądze składaki ciężkawo będzie trafić

Święta racja, to niewątpliwa okazja skosztowania niższymi kosztami dobrych maltów.

Czarek - Pią Mar 28, 2008 11:07 pm

Mistu napisał/a:
dobrych maltów

zaraz dobrych, to wyjdzie w praniu :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group