To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli giełda whisky dla początkujących - Ballantine's Christmas Reserve

Anastazja - Wto Sie 30, 2022 12:35 pm
Temat postu: Ballantine's Christmas Reserve
Hej,

Mam butelkę limitowanej edycji whisky Ballantin'es Christmas Reserve.
Butelka jak i kartonowa tuba w stanie idealnym.

Cena 319pln

Pojemność 0,7L

https://www.whiskybase.co...ristmas-reserve

Adam Hochul - Wto Wrz 06, 2022 4:00 am

Kurcze nie pilem w sumie nigdy, moze juz czas sprobowac.
nogreg - Wto Wrz 06, 2022 10:33 am

Nie za wysokie progi? Żeby Cię smak aromat nie zniewolił, a smak nie sponiewierał zanadto 8) .
Wiktor - Wto Wrz 06, 2022 12:04 pm

Nie odzierajcie ludzi z marzeń. Jeśli nie teraz, to kiedy? Butelka prawdziwie Xmasowa, wyśniona. No i przy okazji można op...ć wstęp tanim kosztem :lol: ;) ;)
Anastazja - Wto Wrz 13, 2022 12:30 pm

Cóż napisałabym iż gorąco polecam, smak iście zniewalający, ale prawda jest taka, że też nigdy nie piłam. Nie jestem konserką whisky - najbardziej lubię po prostu zwykłego Ballantin'es z lodem :)

A ostatnio pokochałam Fireball i Jack Daniels Honey, ale podejrzewam iż tego typu połączenia to nie bardzo dla prawdziwego konesera whisky.

Także ten tutaj Ballantin'es Christmas Reserve to za wysokie progi jak na moje kubki smakowe, dlatego lepiej aby butelka trafiła w ręce kogoś kto doceni ten smak. ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group