To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku
czyli giełda whisky dla początkujących - Canadian Club 12
Egon
- Czw Wrz 01, 2022 3:14 pm
Temat postu
: Canadian Club 12
Kanada pachnąca żywicą:
https://www.whiskybase.co...lub-12-year-old
450, ale rozważę każdą propozycję
Powered by
phpBB
modified by
Przemo
© 2003 phpBB Group