To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli spróbuj zanim będzie za późno... - Glenlossie-1975-GM

KrzysiekK - Śro Paź 19, 2022 10:48 am
Temat postu: Glenlossie-1975-GM
Będzie otwierane Glenlossie
https://www.whiskybase.co...nlossie-1975-gm

Szkło wliczone, przesyłka 3€ lub odbiór na WLW

50ml = 180€ lub
25ml = 90€


Pisać na priv lub pod postem jeśli ktoś zainteresowany

nogreg - Czw Paź 20, 2022 1:18 pm

25ml poproszę, z przesyłką.
KrzysiekK - Czw Paź 20, 2022 4:07 pm

Alokacja pełna jest komplet


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group