czyli spróbuj zanim będzie za późno... - Glenlossie-1975-GM
KrzysiekK - Śro Paź 19, 2022 10:48 am Temat postu: Glenlossie-1975-GM Będzie otwierane Glenlossie
https://www.whiskybase.co...nlossie-1975-gm
Szkło wliczone, przesyłka 3€ lub odbiór na WLW
50ml = 180€ lub
25ml = 90€
Pisać na priv lub pod postem jeśli ktoś zainteresowany
nogreg - Czw Paź 20, 2022 1:18 pm
25ml poproszę, z przesyłką.
KrzysiekK - Czw Paź 20, 2022 4:07 pm
Alokacja pełna jest komplet
|
|
|