To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku
czyli giełda whisky dla początkujących - Kupię japońskie
ignatowicz94
- Śro Mar 29, 2023 8:52 am
Temat postu
: Kupię japońskie
Witam
Szukam japońskich butelek
Najbardziej Yoichi 20
Ewentualnie jeszcze:
- Yamazaki 10, 18
- Miyagikyo 10
Powered by
phpBB
modified by
Przemo
© 2003 phpBB Group