To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli spróbuj zanim będzie za późno... - 2*Ardbeg 1994 od Murray McDawid

aguero - Wto Kwi 25, 2023 12:30 pm
Temat postu: 2*Ardbeg 1994 od Murray McDawid
Witam. Do rozsamplowania mam dwie butelki czternastoletniego Adbega od Murray McDawid.
https://www.whiskybase.co.../ardbeg-1994-mm
https://www.whiskybase.co.../ardbeg-1994-mm
Cena za 2*50ml to 210 zł + koszt wysyłki. Jeżeli znajdą się chętni to otwieram flaszki. Zapraszam.

Adam Hochul - Śro Kwi 26, 2023 6:30 am

pil bym, 10cl z kazdej poprosze.
nogreg - Śro Kwi 26, 2023 11:26 am

Po 50ml poproszę.

Adam, wspominki lat minionych?

aguero - Śro Kwi 26, 2023 9:08 pm

Chętni się znaleźli więc otwieram butle.
Zainteresowanym wysłałem wiadomości na priv.

kwik44 - Pon Maj 01, 2023 8:12 pm

Jeśli jeszcze jest to też poproszę po 50ml
aguero - Śro Maj 03, 2023 11:32 am

kwik44 napisał/a:
Jeśli jeszcze jest to też poproszę po 50ml

Priv

[ Dodano: Czw Cze 22, 2023 2:28 pm ]
Zwolnił się jeden zestaw gdyby ktoś był zainteresowany

A.Rogalski - Wto Lip 04, 2023 1:52 pm

Jeśli jeszcze aktualne to proszę komplet 2x50ml.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group