To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli aktualnie atakujemy... - Glenraclas 1981 OB

Wiktor - Nie Lis 23, 2008 8:22 pm
Temat postu: Glenraclas 1981 OB
W klimatach bożonarodzeniowych polecamy również oficjalną limitowaną wersję Glenfarclas rocznik 1981, pochodzącą (ma się rozumieć) z beczek po sherry, zabutelkowaną jako "Family Reserve" w liczbie 1200 butelek, o mocy 46 vol. Bottling jest obecnie unikalny i niezwykle trudny do kupienia. Cena za sampla 100ml wyniesie 54 PLN. Zakup bez względu na liczbę chętnych ;)

- BOW 100ml
- Wojtek 100ml
- Windham hell 100 ml
- Czarek 100
- Maro 100
- Lubich 100
- Rudeboy 100.

KOMPLET

Wojtek - Nie Lis 23, 2008 9:55 pm

Ja poproszę 100 ml.
Wiktor - Nie Lis 23, 2008 10:05 pm

Proszę bardzo. Już Cię Wojtku uwzględniam :)
windham hell - Nie Lis 23, 2008 11:21 pm

ja też poproszę 100 ml
Wojtek - Pon Lis 24, 2008 9:40 am

Dziękuję:)
Czarek - Pon Lis 24, 2008 10:27 am

no to 100 :wink:
maro - Pon Lis 24, 2008 12:56 pm

i ja proszę setkę
pozdrawiam

Lubich - Pon Lis 24, 2008 5:59 pm

Witam
I ja 100. Zdążyłem przed zamknięciem :?:

Wiktor - Pon Lis 24, 2008 6:15 pm

Spokojnie :D
Mamy więc komplet, ale jeżeli ktoś ze spóźnialskich jeszcze się zgłosi, pomyślimy ;)

[ Dodano: 26 Listopad 2008, 22:37 ]
Skład skompletowany i temat zamknięty ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group