czyli aktualnie atakujemy... - Glenraclas 1981 OB
Wiktor - Nie Lis 23, 2008 8:22 pm Temat postu: Glenraclas 1981 OB W klimatach bożonarodzeniowych polecamy również oficjalną limitowaną wersję Glenfarclas rocznik 1981, pochodzącą (ma się rozumieć) z beczek po sherry, zabutelkowaną jako "Family Reserve" w liczbie 1200 butelek, o mocy 46 vol. Bottling jest obecnie unikalny i niezwykle trudny do kupienia. Cena za sampla 100ml wyniesie 54 PLN. Zakup bez względu na liczbę chętnych
- BOW 100ml
- Wojtek 100ml
- Windham hell 100 ml
- Czarek 100
- Maro 100
- Lubich 100
- Rudeboy 100.
KOMPLET
Wojtek - Nie Lis 23, 2008 9:55 pm
Ja poproszę 100 ml.
Wiktor - Nie Lis 23, 2008 10:05 pm
Proszę bardzo. Już Cię Wojtku uwzględniam
windham hell - Nie Lis 23, 2008 11:21 pm
ja też poproszę 100 ml
Wojtek - Pon Lis 24, 2008 9:40 am
Dziękuję:)
Czarek - Pon Lis 24, 2008 10:27 am
no to 100
maro - Pon Lis 24, 2008 12:56 pm
i ja proszę setkę
pozdrawiam
Lubich - Pon Lis 24, 2008 5:59 pm
Witam
I ja 100. Zdążyłem przed zamknięciem
Wiktor - Pon Lis 24, 2008 6:15 pm
Spokojnie
Mamy więc komplet, ale jeżeli ktoś ze spóźnialskich jeszcze się zgłosi, pomyślimy
[ Dodano: 26 Listopad 2008, 22:37 ]
Skład skompletowany i temat zamknięty
|
|
|