czyli aktualnie atakujemy... - Strathisla 18yo Cadenhead's
Wiktor - Śro Gru 10, 2008 9:40 pm Temat postu: Strathisla 18yo Cadenhead's Proponujemy także:
STRATHISLA 18yo Cadenhead's Authentic Collection, dest. 1987, but. V.2005, single bourbon hogshead, cask strength 58.4%, edycja limitowana do 198 butelek.
Solidna, smakowita wersja Strathisli ze wszystkimi atutami dobrej beczki po bourbonie (aromat delikatny miodowo-owocowy; wanilia, pełna wigoru dębina w smaku a płomienie i słodycz w finiszu). W smaku lekko wyczuwalne także akcenty typowe dla znacznie starszych edycji Strathisli (truskawki, korzenie). Ocena tej wersji w Whisky Bible J. Murraya - ponad 90 punktów! Koszt sampla 100ml - 56 zł.
Próbki dostępne od ręki.
1) BOW - 100
2) Lubich - 100
3) Powermac - 100
4) Mistu - 100
5) Wojciech - 100
6) Maro - 100
7) Mik_us - 100
KOMPLET.
ukaszu - Śro Gru 10, 2008 9:57 pm
Wikotrze, aparat zmieniłeś ?
coś jeszcze dorzucasz czy tylko i aż to do wyboru ?
Wiktor - Śro Gru 10, 2008 10:04 pm
Zdecydowaliśmy że na razie te cztery, które już są. Kolejne w nowym roku...
Aparat faktycznie inny, w związku z innym telefonem
Mistu - Śro Gru 10, 2008 10:10 pm
50 w tym i Balmenach wchodza w gre?
Wiktor - Śro Gru 10, 2008 10:14 pm
Zasadniczo wchodzą, jak tylko zdobędziemy 5cl samplówki. W tej chwili dostępne są 10cl i kilka 20cl. Czyli realnie - do wysyłki w styczniu...
Mistu - Śro Gru 10, 2008 10:14 pm
Moze by rzucic na szale cos tanszego jak to było kiedys, od czasu do czasu oczywiscie
Wiktor - Śro Gru 10, 2008 10:16 pm
Sama idea słuszna lecz nie chcielibyśmy rozczarowywać poziomem - nie jest łatwo o coś dużo tańszego a przy tym niewiele gorszego. Czy byłby sens oferowania w samplu czegoś na poziomie standardowych 10, 12 czy nawet 15-tek?
Mistu - Śro Gru 10, 2008 10:27 pm
Czemu nie, wiele osob nie probowalo wielu z nich, nic do stracenia
Lubich - Śro Gru 10, 2008 10:33 pm
Witam
100 poproszę. I dołączymy do reszty zakupów.
Wiktor - Śro Gru 10, 2008 10:33 pm
Hm hm, inni także są za powtórzeniem tego typu akcji?
Jeśli tak, przygotujemy drugi rzut na styczeń - ale decydować trzeba by raz-dwa.
powermac - Śro Gru 10, 2008 10:35 pm
Moi drodzy, dyskusja robi się egzystencjonalna, więc może przenieść ją na osobny topic i tam rozważać wszystkie za i przeciw?
Wiktor - Śro Gru 10, 2008 10:37 pm
Słuszna uwaga, ględzimy bez sensu a tu ludzie na whisky chcą się zapisywać!
Lubich - Śro Gru 10, 2008 10:39 pm
No właśnie
powermac - Śro Gru 10, 2008 10:40 pm
to ja rozpoczynam i poproszę 100 ml
wcale nie rozpocząłem, teraz dopiero zauważyłem
Mistu - Śro Gru 10, 2008 10:53 pm
Zapisz mi 100, z lekka boje sie tej Balmenach ze to bedzie niewypał.
|
|
|