BOW must go on... - Przywitanie Nowego Roku 2010
mik_us - Czw Gru 31, 2009 10:34 am Temat postu: Przywitanie Nowego Roku 2010 Czym przywitacie/przywitaliście Nowy Rok ?
[ Dodano: Czw Gru 31, 2009 1:04 pm ]
Właśnie wróciłem ze sklepu Cadenhead's, dziś u mnie zagości BENRINNES 1996 12Y/O 57.8%.
Wiktor - Czw Gru 31, 2009 5:28 pm
Starą, dobrą Goldwasser nad starym, dobrym Bałtykiem...
Do sieho rohu, jak to mówią.
KoDeR - Czw Gru 31, 2009 6:23 pm
Ja miałem przywitać tym samym, co wigilię czyli Laphroaig 10y.o. C.S. Niestety się porobiło i znajomi nas zaprosili do pubu. Już wysłałem im zapytanie emailem, jaką mają łychę single malt, niestety nawet nie orientują się co to znaczy. Jako przykłady podali mi same irlandzkie blendy. Tak to już w tej cholernej Irlandii jest, w sklepach sama irolska łycha, czasem ze 3 flaszki, których nazwy zaczynają się na Glen, a ceny mocno powyżej 40 euro, mimo, że to podstawowe wersje. W północnej Irlandii już nieco inaczej.
Teraz nie wiem, czy przemycić Laphroaiga i poczęstować znajomych, czy pić Bushmillsa Black Bush, hehe.
johnadiah - Pon Sty 03, 2011 1:08 pm
Ja spijałem Balblair 1989 i Balvenie 12 Signature.
Wiktor - Pon Sty 03, 2011 8:03 pm
Vinho Verde + seafood po tajsko-japońsku aż po Napoleon coś tam rouge semi doux + zimne ognie
...whisky też parę było: m.in. Banff 1976, Brora 1981 cask 1082, Millburn 1974 z Cadenheads (...) oraz mhystery dram nad którym do dzisiaj łamię sobie głowę!...
|
|
|