To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli best of coś-tam ;-) - W necie znalezione

Czarek - Pią Mar 15, 2013 3:34 pm

edycja powszechnie dostępna :wink: , znaczy prawie we szystkich sklepach
http://www.whiskybase.com...&whiskyid=34204

Pocieszny_PCS - Pon Lip 22, 2013 1:00 pm

https://www.youtube.com/w...d&v=3v1eiKAYOo8
Nawet nieźle zrobione

Bombadil - Pią Sie 23, 2013 3:20 pm

Wielki test dyskontowej whisky!!!!

Raczej ciekawostka na poprawę humoru, ale też niezbędny artykuł dla tych, którzy nie wyobrażają sobie wydać więcej niż 50 zeta za butelkę rudej :)

http://www.logo24.pl/Logo...kontow.html#Cuk

Pocieszny_PCS - Sob Wrz 28, 2013 2:21 pm

Czasem sobie siedzę i zamiast robić coś pożytecznego to rozwijam swoją prokrastynację szukając wczorajszego dnia na google. Dziś przeglądając już którąś setkę wyników trafiłem na bardzo profesjonalne zestawienie zrobione przez najlepszych speców z WP.
http://finanse.wp.pl/gid,...ie,galeria.html
O ile początek jest niezły, to finał jak najbardziej w stylu WP. Enjoy. :mrgreen:

Czarek - Sob Wrz 28, 2013 3:23 pm

Z diamentowego opakowania - pewnie twarda jak krysztal i ostra jak zyletki :wink:
samo zycie :mrgreen:

rozen73 - Pon Sty 20, 2014 7:52 pm

Takie tam znalezione, dla Danielita ;)
http://wpolityce.pl/depes...635-tys-dolarow ::

Tomek1 - Pon Sty 20, 2014 8:28 pm

Czekać tylko jak nasz "jaszcząmb" ją oceni :)
I trzy pozostałe ;)

Anonymous - Pon Sty 20, 2014 8:41 pm

rozen73 napisał/a:
Takie tam znalezione, dla Danielita ;)
http://wpolityce.pl/depes...635-tys-dolarow ::


Pana Mazgaja w poniedziałek namówimy ;)

Anonymous - Wto Sty 21, 2014 5:15 pm

Danielito napisał/a:
rozen73 napisał/a:
Takie tam znalezione, dla Danielita ;)
http://wpolityce.pl/depes...635-tys-dolarow ::


Pana Mazgaja w poniedziałek namówimy ;)


Oczywiście za prowizję czyli 100 ml ;) Przypomniałem sobie jak kiedyś od Wiktora kupiłem godnego starego Ardbega. Przyszedł kolega i zachwycony mówię spróbuj co to za zajebiaszcza łycha. Spróbuj w moim języku to umoczenie ryjka i wypicie max 10 ml. Taaaa - 10 ml zostało na dnie a kolega beknął i stwierdził, że ostro wali. Wychodziłem z traumy kilka dni... Ogólnie ta lekcja sporo mnie nauczyła:)

Pocieszny_PCS - Śro Sty 22, 2014 11:42 am

McCoy napisał/a:
Oczywiście za prowizję czyli 100 ml Przypomniałem sobie jak kiedyś od Wiktora kupiłem godnego starego Ardbega. Przyszedł kolega i zachwycony mówię spróbuj co to za zajebiaszcza łycha. Spróbuj w moim języku to umoczenie ryjka i wypicie max 10 ml. Taaaa - 10 ml zostało na dnie a kolega beknął i stwierdził, że ostro wali. Wychodziłem z traumy kilka dni... Ogólnie ta lekcja sporo mnie nauczyła


Taa... Dlatego ja już nie częstuję. Już nawet nie zagajam w temacie whisky czy piwa, bo kiedyś usłyszałem że gówno wiem i whisky od bimbru bym nie odróżnił i tych moich wyszukanych piw od tyskiego. Jak ktoś się pyta czy Ballantines i Perła są dobre to odpowiadam, że oczywiście ( w myśl zasady że każdy alkohol jest bardzo dobry i tylko denaturat jest dobry :mrgreen: )

Adam Hochul - Śro Sty 22, 2014 12:05 pm

Ale jakto, denaturat tylko przez chlebek. A po razowym to taki slodko-miodowy sie robi, prawie jak Springbank od Acorn`a.

Ja do czestowania trzymam Glendronachac Batch II i okazjonalna butelke Laga.
W edukacji nie mozna ustawac, ani szukac poklasku.

-------
A teraz jeszcze mam sampla Arran`a z tej pieknej oktawy ktorej niektorzy probowali. Ale tylko jesli kogos nie lubie :)

windham hell - Śro Sty 22, 2014 9:04 pm

Adam Hochul napisał/a:
Ja do czestowania trzymam Glendronachac Batch II i okazjonalna butelke Laga.
W edukacji nie mozna ustawac, ani szukac poklasku.


a nie lepszy byłby Bowmore ten z Xmasa z oryginalnym zapachem którego nie ośmieliłem się spróbować :wink:

Adam Hochul - Pon Sty 27, 2014 10:04 am

windham hell napisał/a:
Adam Hochul napisał/a:
Ja do czestowania trzymam Glendronachac Batch II i okazjonalna butelke Laga.
W edukacji nie mozna ustawac, ani szukac poklasku.


a nie lepszy byłby Bowmore ten z Xmasa z oryginalnym zapachem którego nie ośmieliłem się spróbować :wink:


Nie, :) Ale worry not, jeszcze go naprawimy.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group