czyli best of coś-tam ;-) - W necie znalezione
Czarek - Pią Mar 15, 2013 3:34 pm
edycja powszechnie dostępna , znaczy prawie we szystkich sklepach
http://www.whiskybase.com...&whiskyid=34204
Pocieszny_PCS - Pon Lip 22, 2013 1:00 pm
https://www.youtube.com/w...d&v=3v1eiKAYOo8
Nawet nieźle zrobione
Bombadil - Pią Sie 23, 2013 3:20 pm
Wielki test dyskontowej whisky!!!!
Raczej ciekawostka na poprawę humoru, ale też niezbędny artykuł dla tych, którzy nie wyobrażają sobie wydać więcej niż 50 zeta za butelkę rudej
http://www.logo24.pl/Logo...kontow.html#Cuk
Pocieszny_PCS - Sob Wrz 28, 2013 2:21 pm
Czasem sobie siedzę i zamiast robić coś pożytecznego to rozwijam swoją prokrastynację szukając wczorajszego dnia na google. Dziś przeglądając już którąś setkę wyników trafiłem na bardzo profesjonalne zestawienie zrobione przez najlepszych speców z WP.
http://finanse.wp.pl/gid,...ie,galeria.html
O ile początek jest niezły, to finał jak najbardziej w stylu WP. Enjoy.
Czarek - Sob Wrz 28, 2013 3:23 pm
Z diamentowego opakowania - pewnie twarda jak krysztal i ostra jak zyletki
samo zycie
rozen73 - Pon Sty 20, 2014 7:52 pm
Takie tam znalezione, dla Danielita
http://wpolityce.pl/depes...635-tys-dolarow ::
Tomek1 - Pon Sty 20, 2014 8:28 pm
Czekać tylko jak nasz "jaszcząmb" ją oceni
I trzy pozostałe
Anonymous - Pon Sty 20, 2014 8:41 pm
Pana Mazgaja w poniedziałek namówimy
Anonymous - Wto Sty 21, 2014 5:15 pm
| Danielito napisał/a: |
Pana Mazgaja w poniedziałek namówimy |
Oczywiście za prowizję czyli 100 ml Przypomniałem sobie jak kiedyś od Wiktora kupiłem godnego starego Ardbega. Przyszedł kolega i zachwycony mówię spróbuj co to za zajebiaszcza łycha. Spróbuj w moim języku to umoczenie ryjka i wypicie max 10 ml. Taaaa - 10 ml zostało na dnie a kolega beknął i stwierdził, że ostro wali. Wychodziłem z traumy kilka dni... Ogólnie ta lekcja sporo mnie nauczyła:)
Pocieszny_PCS - Śro Sty 22, 2014 11:42 am
| McCoy napisał/a: | | Oczywiście za prowizję czyli 100 ml Przypomniałem sobie jak kiedyś od Wiktora kupiłem godnego starego Ardbega. Przyszedł kolega i zachwycony mówię spróbuj co to za zajebiaszcza łycha. Spróbuj w moim języku to umoczenie ryjka i wypicie max 10 ml. Taaaa - 10 ml zostało na dnie a kolega beknął i stwierdził, że ostro wali. Wychodziłem z traumy kilka dni... Ogólnie ta lekcja sporo mnie nauczyła |
Taa... Dlatego ja już nie częstuję. Już nawet nie zagajam w temacie whisky czy piwa, bo kiedyś usłyszałem że gówno wiem i whisky od bimbru bym nie odróżnił i tych moich wyszukanych piw od tyskiego. Jak ktoś się pyta czy Ballantines i Perła są dobre to odpowiadam, że oczywiście ( w myśl zasady że każdy alkohol jest bardzo dobry i tylko denaturat jest dobry )
Adam Hochul - Śro Sty 22, 2014 12:05 pm
Ale jakto, denaturat tylko przez chlebek. A po razowym to taki slodko-miodowy sie robi, prawie jak Springbank od Acorn`a.
Ja do czestowania trzymam Glendronachac Batch II i okazjonalna butelke Laga.
W edukacji nie mozna ustawac, ani szukac poklasku.
-------
A teraz jeszcze mam sampla Arran`a z tej pieknej oktawy ktorej niektorzy probowali. Ale tylko jesli kogos nie lubie
windham hell - Śro Sty 22, 2014 9:04 pm
| Adam Hochul napisał/a: | Ja do czestowania trzymam Glendronachac Batch II i okazjonalna butelke Laga.
W edukacji nie mozna ustawac, ani szukac poklasku. |
a nie lepszy byłby Bowmore ten z Xmasa z oryginalnym zapachem którego nie ośmieliłem się spróbować
Adam Hochul - Pon Sty 27, 2014 10:04 am
| windham hell napisał/a: | | Adam Hochul napisał/a: | Ja do czestowania trzymam Glendronachac Batch II i okazjonalna butelke Laga.
W edukacji nie mozna ustawac, ani szukac poklasku. |
a nie lepszy byłby Bowmore ten z Xmasa z oryginalnym zapachem którego nie ośmieliłem się spróbować |
Nie, Ale worry not, jeszcze go naprawimy.
|
|
|