To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

BOW must go on... - Kodowane sampelki BOW

michu - Czw Sty 24, 2008 7:12 pm

ok. już się nie unoszę :oops:
jak tam ustalicie, tak bedzie.
jak to mawiał szwejk: "jak tam było, tak tam było. jeszcze nigdy tak nie bylo, żeby jakoś nie bylo" :wink:
ps.:
"..tylko przyjaźń i zadowolenie" :mrgreen:

parominius - Czw Sty 24, 2008 7:35 pm

michu napisał/a:
jak tam było, tak tam było. jeszcze nigdy tak nie bylo, żeby jakoś nie bylo

Ot właśnie...niech to będzie motto pierwszej edycji kodowanych sampelków,no,trochę zmienione:jaka to była whisky?taka była.Jeszcze nigdy takiej nie było,żebym zgadł... :D

Wiktor - Czw Sty 24, 2008 7:49 pm

ale dobra była! do kroćset ;)
maro - Czw Sty 24, 2008 8:27 pm

dla dobra sprawy jestem gotowy do redukcji
pozdrawiam

parominius - Czw Sty 24, 2008 8:43 pm

maro napisał/a:
dla dobra sprawy jestem gotowy do redukcji
...

Widzisz michu!...lud się jednoczy!
Wiktor napisał/a:
ale dobra była!


Wiktorek,nie podpowiadaj! :D

michu - Czw Sty 24, 2008 8:52 pm

[quote="maro"]dla dobra sprawy jestem gotowy do redukcji
pozdrawiam[/quote]

[b]wielkie[/b] dzięki maro. ale skład osobowy i litraż/twarz niech będzie taki jak wcześniej zakładaliście. namieszałem. wycofuje się oficjalnie z listy.
sory za ferment.
♥ ♥ ♥

maro - Czw Sty 24, 2008 9:07 pm

no co Ty
parominius - Czw Sty 24, 2008 10:19 pm

michu...nie flaczej..wiara cię klepie po plerach a ty kaszlesz?..Wchodzisz z nami :D ..

Kiedyś ty odstąpisz szkiełko...bo ktoś inny nie zdąży się chwycić...w naturze nic nie ginie...zostań. :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Wiktor - Pią Sty 25, 2008 12:53 am

a wogóle ktoś wspominał, że można się wycofać? :lol:
ja tam nie słyszałem o takiej opcji hehe

David - Pią Sty 25, 2008 10:25 am

Ja dla dobra turnieju chętnie pozbawię się części prbóbek : np. ograniczę się do 60ml
parominius - Pią Sty 25, 2008 12:40 pm

David napisał/a:
Ja dla dobra turnieju chętnie pozbawię się części prbóbek


Oj będzie zabawy kilka worków!..minimalne "stężenie" próbek(40,60,100ml) tylko doda tej "teorii chaosu" iście Islayowskiej pikanterii..

Dla wielu z nas owa próba odgadnięcia zawartości będzie niczym styczniowa wyprawa do Irkucka ,w szortach i sandałach........ :shock: ... :twisted: Wrażenia niezapomniane.

Czarek - Pią Sty 25, 2008 11:05 pm

Pawcio potwierdził udział, fakt że w innym wątku ale jednak :wink:
parominius - Nie Sty 27, 2008 9:55 pm

Z pewnych ważnych dla mnie względów muszę odwołać udział mój na tym wspaniałym rurnieju rycerskim.Odwagi mi nie braknie lecz pewne postanowienie chwyciło mnie mocno i nie chce mnie puścić....poinformowałem mistrza ceremonii(Wiktorka)o mym postanowieniu i teraz czynie to pośród was o dzielni" smakoszowie".Tak więc sampelki moje są wolne :cry: można brać...
windham hell - Nie Sty 27, 2008 10:07 pm

Przesadziłeś ???
może przejdzie :wink:

Czarek - Nie Sty 27, 2008 10:13 pm

Oj toś się bracie musiał nieźle uraczyć, no to się narobiło :roll:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group