BOW must go on... - Kodowane sampelki BOW
Wiktor - Nie Sty 27, 2008 10:30 pm
Czarek, zrewidujesz listę?
Wiem w czym rzecz, postawa Parominiusa chwalebna a poświęcenie wielkie.
Trzeba z nim wypić kieliszek dobrej starej Brory, oj trzeba...
Pawcio - Nie Sty 27, 2008 10:57 pm
| Czarek napisał/a: | Pawcio potwierdził udział, fakt że w innym wątku ale jednak |
Potwierdzam
Czarek - Pon Sty 28, 2008 9:02 am
Spawy wyglądaja mniej więcej tak
4x100 - Maro, David, Wojciech, Pawcio,
2x80 - BOW, Czarek
1x60 - michu Slick
2x40 Windham Hell, Krystian
to daje 700 ml
Wiktor - Pon Sty 28, 2008 9:13 am
Dzięki, jedna poprawka - Slick 100, poza tym w 60 nie rozlewamy
Ale ktoś był skłonny zejść do 40. Spina się nam całość ostatecznie?
OK wszystko gra, juz sprawdziłem.
Najlepiej jeżeli dokonamy zejść na 40ml asymetrycznie (np 3x40 i 2x100 w zestawie) wtedy będzie sprawiedliwie. Zgoda?
Butelki już zamówione
Czarek - Pon Sty 28, 2008 9:54 am
Ja się zgadzam na wszystko (prawie) dziel i rządź mistrzuniu
choć nie ukrywam, że wolałbym mieć nie mniej niż po 80, bo praktycznie to mam zdublowany przełyk, w postaci przyjaciela Pawcia (tutaj się czynnie nie udziela ale zdrowo zainfekowany i też liczy na zabawę)
Wiktor - Pon Sty 28, 2008 9:59 am
jak mus to mus
miałem na myśli tych uczestników którzy dali zielone światło na 40, aby nikt z nich nie był "stratny"
parominius - Pon Sty 28, 2008 10:05 am
| Wiktor napisał/a: | | Butelki już zamówione |
No to Wiktorku,skoro nie "dojadę" na turniej to możesz mi zdradzić "imiona" owych butelczyn.Słowo daję nie zdradzę...słowo daję
windham hell - Pon Sty 28, 2008 11:29 am
| Wiktor napisał/a: | | zielone światło na 40 |
jest ok
Czarek - Pon Sty 28, 2008 1:31 pm
Możliwość redukcji zgłosili Maro i David
4x100 - Maro (ew. 40), David (ew. 40), Wojciech (ew. 40), Pawcio,
2x80 - BOW(2 x po 40), Czarek (2 x po 40)
1x60 - michu (Slick)
2x40 - Windham Hell, Krystian
Wojciech - Pon Sty 28, 2008 5:11 pm
A o mnie zapomniałeś?? Też zgłosiłem się do zredukowania
Czarek - Pon Sty 28, 2008 5:23 pm
Przepraszam za pominięcie, w przypadku redukowania dawek pominięcie może nie jest takie złe
krystian - Pon Sty 28, 2008 6:46 pm
A nie da się zrobić tak żeby każdy z uczestników zabawy
otrzymał tą samą ilość próbek do rozszyfrowania ?
pozdrawiam > krystian
Mistu - Pon Sty 28, 2008 7:08 pm
Walka dosłownie i ostatnią kroplę haha
Czarek - Pon Sty 28, 2008 7:12 pm
| Mistu napisał/a: | | Walka dosłownie i ostatnią kroplę |
jak na "Walce o ogień" , uhu uhu uhu, z tym że tam się chyba tłukli z innych powodów
Mistu - Pon Sty 28, 2008 7:38 pm
Ale za to jak przyjemnie i zwierzęco kopulowali, wszystko przed wami hahaha
|
|
|