To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

BOW must go on... - Kodowane sampelki BOW

Wiktor - Nie Sty 27, 2008 10:30 pm

Czarek, zrewidujesz listę?



Wiem w czym rzecz, postawa Parominiusa chwalebna a poświęcenie wielkie.
Trzeba z nim wypić kieliszek dobrej starej Brory, oj trzeba...

Pawcio - Nie Sty 27, 2008 10:57 pm

Czarek napisał/a:
Pawcio potwierdził udział, fakt że w innym wątku ale jednak :wink:


Potwierdzam ;)

Czarek - Pon Sty 28, 2008 9:02 am

Spawy wyglądaja mniej więcej tak
4x100 - Maro, David, Wojciech, Pawcio,
2x80 - BOW, Czarek
1x60 - michu Slick
2x40 Windham Hell, Krystian
to daje 700 ml

Wiktor - Pon Sty 28, 2008 9:13 am

Dzięki, jedna poprawka - Slick 100, poza tym w 60 nie rozlewamy ;)
Ale ktoś był skłonny zejść do 40. Spina się nam całość ostatecznie?

OK wszystko gra, juz sprawdziłem.
Najlepiej jeżeli dokonamy zejść na 40ml asymetrycznie (np 3x40 i 2x100 w zestawie) wtedy będzie sprawiedliwie. Zgoda?

Butelki już zamówione 8)

Czarek - Pon Sty 28, 2008 9:54 am

Ja się zgadzam na wszystko (prawie) dziel i rządź mistrzuniu :wink:
choć nie ukrywam, że wolałbym mieć nie mniej niż po 80, bo praktycznie to mam zdublowany przełyk, w postaci przyjaciela Pawcia (tutaj się czynnie nie udziela ale zdrowo zainfekowany i też liczy na zabawę)

Wiktor - Pon Sty 28, 2008 9:59 am

jak mus to mus :D

miałem na myśli tych uczestników którzy dali zielone światło na 40, aby nikt z nich nie był "stratny"

parominius - Pon Sty 28, 2008 10:05 am

Wiktor napisał/a:
Butelki już zamówione


No to Wiktorku,skoro nie "dojadę" na turniej to możesz mi zdradzić "imiona" owych butelczyn.Słowo daję nie zdradzę...słowo daję :twisted:

windham hell - Pon Sty 28, 2008 11:29 am

Wiktor napisał/a:
zielone światło na 40

jest ok

Czarek - Pon Sty 28, 2008 1:31 pm

Możliwość redukcji zgłosili Maro i David
4x100 - Maro (ew. 40), David (ew. 40), Wojciech (ew. 40), Pawcio,
2x80 - BOW(2 x po 40), Czarek (2 x po 40)
1x60 - michu (Slick)
2x40 - Windham Hell, Krystian

Wojciech - Pon Sty 28, 2008 5:11 pm

A o mnie zapomniałeś?? Też zgłosiłem się :cry: do zredukowania :cry:
Czarek - Pon Sty 28, 2008 5:23 pm

Przepraszam za pominięcie, w przypadku redukowania dawek pominięcie może nie jest takie złe :mrgreen:
krystian - Pon Sty 28, 2008 6:46 pm

A nie da się zrobić tak żeby każdy z uczestników zabawy
otrzymał tą samą ilość próbek do rozszyfrowania :) ?

pozdrawiam > krystian

Mistu - Pon Sty 28, 2008 7:08 pm

Walka dosłownie i ostatnią kroplę haha
Czarek - Pon Sty 28, 2008 7:12 pm

Mistu napisał/a:
Walka dosłownie i ostatnią kroplę

jak na "Walce o ogień" :mrgreen: , uhu uhu uhu, z tym że tam się chyba tłukli z innych powodów :wink:

Mistu - Pon Sty 28, 2008 7:38 pm

Ale za to jak przyjemnie i zwierzęco kopulowali, wszystko przed wami hahaha :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group