To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli nadciąga ciężka kawaleria - Sprzedam - Macallan 10YO

Pawcio - Czw Maj 26, 2011 9:57 am

po to jest toforum żeby unikac wtopy ;) ) na ile to możliwe;0
Pawloff - Czw Maj 26, 2011 12:56 pm

Pawcio napisał/a:
po to jest toforum żeby unikac wtopy ;) ) na ile to możliwe;0


i chwała mu za to!

oscarez - Czw Maj 26, 2011 9:54 pm

Cytat:
po to jest toforum żeby unikac wtopy Wink) na ile to możliwe;0


a ja pamietam jednego z tych macallanow w piersiowce na Kazimierzu w Krakowie. I Twoj byl Pawcio i dobry nawet wtedy :twisted:

Pawcio - Pią Maj 27, 2011 1:07 pm

bo czasem przeciętne łychy potrafia znależć sie odpowiednio , wtedy ten makalan dał radę bo chwila była taka ;)

pamiętam też Jure pita w zamieci śnieżnej pod zamkiem w Gródku ,z tej samej piersiówki i była doskonała;))


PS. a może to magiczna piersiówka;)

windham hell - Pią Maj 27, 2011 3:47 pm

Pawcio napisał/a:
a może to magiczna piersiówka;)

to gdzie ją miałeś Pawciu ostatnio może z Loch Lomondem dałoby się coś zrobić :mrgreen:

Pawcio - Pon Maj 30, 2011 9:58 pm

no właśnie w domu została;0
oscarez - Wto Maj 31, 2011 7:30 am

Pawcio napisał/a:
no właśnie w domu została;


Ty se ja moze do reki lepiej przyklej zeby nie zostawala :mrgreen: bo ona niczym Lampa Alladyna jest 8)

mik_us - Śro Cze 01, 2011 9:45 pm

Moja piersióweczka z Taliskera od Wiktora mi się zapodziała :(
Mistu - Sob Sie 20, 2011 7:21 am

Pawloff napisał/a:
Mogę zaproponować zamianę na Taliskera 10YO :wink:


Oj zły pomysł, chyba że nie próbowałeś. Zasadniczo nie jestem fanem Macallana, Windham ty chyba coś nie coś posmakowałeś Maca.

windham hell - Sob Sie 20, 2011 8:44 am

ale tylko młodziaki nic starszego niż 18 , a seria Fine oak jest beznadziejna w powyższym przedziale wiekowym :wink:
Mistu - Sob Sie 20, 2011 9:54 am

Tą 10 chyba piłem, ale zapamiętałem z niej tyle co nic, znaczy pyszna musiała być :lol:
oscarez - Pią Wrz 16, 2011 4:16 pm

Po pokoscie. Czemu znowu krzyki?
oscarez - Pią Wrz 16, 2011 7:38 pm

1963 napisał/a:
A ILE ŚCIEMY ?


nic a nic. sa wspaniale. Bo to "THE" macallan w końcu. I jeszcze raz przypomne, że my tu wszyscy calkiem dobrze widzimy.

Mistu - Pią Wrz 16, 2011 10:23 pm

windham hell napisał/a:
to gdzie ją miałeś Pawciu ostatnio może z Loch Lomondem dałoby się coś zrobić



Niestety z tym nie da się nic zrobic, beznadziejny przypadek :lol:

rosomak - Sob Wrz 17, 2011 12:00 am

Tylko w ramach porzadkowych - jak wielokrotnie bylo mowione - posty caps lockiem beda kasowane.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group