czyli nadciąga ciężka kawaleria - Sprzedam - Macallan 10YO
Pawcio - Czw Maj 26, 2011 9:57 am
po to jest toforum żeby unikac wtopy ) na ile to możliwe;0
Pawloff - Czw Maj 26, 2011 12:56 pm
| Pawcio napisał/a: | po to jest toforum żeby unikac wtopy ) na ile to możliwe;0 |
i chwała mu za to!
oscarez - Czw Maj 26, 2011 9:54 pm
| Cytat: | po to jest toforum żeby unikac wtopy Wink) na ile to możliwe;0
|
a ja pamietam jednego z tych macallanow w piersiowce na Kazimierzu w Krakowie. I Twoj byl Pawcio i dobry nawet wtedy
Pawcio - Pią Maj 27, 2011 1:07 pm
bo czasem przeciętne łychy potrafia znależć sie odpowiednio , wtedy ten makalan dał radę bo chwila była taka
pamiętam też Jure pita w zamieci śnieżnej pod zamkiem w Gródku ,z tej samej piersiówki i była doskonała;))
PS. a może to magiczna piersiówka;)
windham hell - Pią Maj 27, 2011 3:47 pm
| Pawcio napisał/a: | | a może to magiczna piersiówka;) |
to gdzie ją miałeś Pawciu ostatnio może z Loch Lomondem dałoby się coś zrobić
Pawcio - Pon Maj 30, 2011 9:58 pm
no właśnie w domu została;0
oscarez - Wto Maj 31, 2011 7:30 am
| Pawcio napisał/a: | | no właśnie w domu została; |
Ty se ja moze do reki lepiej przyklej zeby nie zostawala bo ona niczym Lampa Alladyna jest
mik_us - Śro Cze 01, 2011 9:45 pm
Moja piersióweczka z Taliskera od Wiktora mi się zapodziała
Mistu - Sob Sie 20, 2011 7:21 am
| Pawloff napisał/a: | Mogę zaproponować zamianę na Taliskera 10YO |
Oj zły pomysł, chyba że nie próbowałeś. Zasadniczo nie jestem fanem Macallana, Windham ty chyba coś nie coś posmakowałeś Maca.
windham hell - Sob Sie 20, 2011 8:44 am
ale tylko młodziaki nic starszego niż 18 , a seria Fine oak jest beznadziejna w powyższym przedziale wiekowym
Mistu - Sob Sie 20, 2011 9:54 am
Tą 10 chyba piłem, ale zapamiętałem z niej tyle co nic, znaczy pyszna musiała być
oscarez - Pią Wrz 16, 2011 4:16 pm
Po pokoscie. Czemu znowu krzyki?
oscarez - Pią Wrz 16, 2011 7:38 pm
| 1963 napisał/a: | | A ILE ŚCIEMY ? |
nic a nic. sa wspaniale. Bo to "THE" macallan w końcu. I jeszcze raz przypomne, że my tu wszyscy calkiem dobrze widzimy.
Mistu - Pią Wrz 16, 2011 10:23 pm
| windham hell napisał/a: | | to gdzie ją miałeś Pawciu ostatnio może z Loch Lomondem dałoby się coś zrobić |
Niestety z tym nie da się nic zrobic, beznadziejny przypadek
rosomak - Sob Wrz 17, 2011 12:00 am
Tylko w ramach porzadkowych - jak wielokrotnie bylo mowione - posty caps lockiem beda kasowane.
|
|
|