czyli best of coś-tam ;-) - które logo
Pocieszny_PCS - Pią Lis 08, 2013 4:14 pm
| McCoy napisał/a: | Coś w tym jest:) Wrzuciliśmy to na FB by się poradzić i mimo kilku wyjaśnień, że to kielich do łychy jedna Pani napisała"
"nie znam się na kieliszkach, ale skoro ktoś sygnalizuje, że to nie do whisky - to warto to wziąć pod uwagę " |
"Lecz tę rozważcie smutną okoliczność:
Tacy poeci, jaka jest publiczność!"
Szykuj się autorze jeden z drugim na ogromne skoki ciśnienia, albowiem motłoch nie chce dobrej treści i sam wie lepiej. Wy jesteście potrzebni do tego żeby przytakiwać, że dobrze robią. Inne stanowisko zrodzi dysonans poznawczy, dyskomfort i w konsekwencji odrzucenie nowej treści jako jawnej herezji. W końcu najbardziej podobają nam się te piosenki, które już znamy.
Anonymous - Pią Lis 08, 2013 9:45 pm
Straszny pesymizm Chociaz pamietam jeden wywiad z Kieslowskim, który optymista nie byl jak tlumaczyl w dosyc madry sposób ze taki stosunek do życia ma wiele plusów.
|
|
|