czyli best of coś-tam ;-) - NAJ NAJ NAJ
Tomek1 - Śro Maj 14, 2014 7:55 pm
| Pocieszny_PCS napisał/a: | Jacku, ja juz ci mogę napisać jaka notka będzie
Ocena: 9,1
Z: delikatny, owocowy z nutą ciasta, cynamonu i dębu
S: gorzka, z nutą śliwki, wiśni, miodu i wanilii
F: długi, z nutą białego pieprzu, grejpfruta i ziół |
Zapomniałeś o notach cząstkowych
Pocieszny_PCS - Śro Maj 14, 2014 8:25 pm
| Cytat: | | Zapomniałeś o notach cząstkowych |
9,1
9,2
9,2
W ramach rekompensaty mogę ci też dać notkę Macallana M Lalique
|
|
|