To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli best of coś-tam ;-) - NAJ NAJ NAJ

Tomek1 - Śro Maj 14, 2014 7:55 pm

Pocieszny_PCS napisał/a:
Jacku, ja juz ci mogę napisać jaka notka będzie :)
Ocena: 9,1
Z: delikatny, owocowy z nutą ciasta, cynamonu i dębu
S: gorzka, z nutą śliwki, wiśni, miodu i wanilii
F: długi, z nutą białego pieprzu, grejpfruta i ziół


Zapomniałeś o notach cząstkowych ;)

Pocieszny_PCS - Śro Maj 14, 2014 8:25 pm

Cytat:
Zapomniałeś o notach cząstkowych


9,1
9,2
9,2

W ramach rekompensaty mogę ci też dać notkę Macallana M Lalique ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group