To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli best of coś-tam ;-) - live4flyfishing

Noform - Czw Lis 13, 2014 12:41 am

No szkoda że nie lubicie wędkarstwa ale każdy ma prawo lubić co chce. ;)
Wiktor - Czw Lis 13, 2014 9:34 am

Noform napisał/a:
nie lubicie wędkarstwa

Oj tam zaraz, nie lubicie... Nie lubić, a się do lubienia nie przyznawać, to są dwie różne rzeczy :lol: Wiadomo o przynajmniej trzech-czterech "zawodowcach", dość wysoko nawet posadowionych w strukturach BOW. Nie mówiąc o amatorach. Wszyscy oni mają silny instynkt mordercy, ale się go wstydzą. No i instynkt pijaka mają jeszcze silniejszy ;)

Noform - Czw Lis 13, 2014 4:16 pm

Powiem tak, fly fishing to coś więcej niż wędkarstwo. ;)
Takich scenerii nie zapomina się do końca życia. ;)
http://thefiberglassmanif...s-postcard.html

Taka ciekawostka słyszeliście pewnie o wypustach whisky
http://www.rampantscotlan...ogocolour1a.jpg
czy np o whisky z której zysk jest przeznaczony na odbudowanie populacji łososia na danej rzece np
http://cdn.thewhiskybarre...e2011_300c.jpg.

Pawloff - Czw Lis 13, 2014 7:24 pm

Wiktor napisał/a:
No i instynkt pijaka mają jeszcze silniejszy ;)


:lol:


bo każdy wędkarz to pijak ;)

...tylko się mniej awanturuje :grin:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group