czyli best of coś-tam ;-) - live4flyfishing
Noform - Czw Lis 13, 2014 12:41 am
No szkoda że nie lubicie wędkarstwa ale każdy ma prawo lubić co chce.
Wiktor - Czw Lis 13, 2014 9:34 am
| Noform napisał/a: | | nie lubicie wędkarstwa |
Oj tam zaraz, nie lubicie... Nie lubić, a się do lubienia nie przyznawać, to są dwie różne rzeczy Wiadomo o przynajmniej trzech-czterech "zawodowcach", dość wysoko nawet posadowionych w strukturach BOW. Nie mówiąc o amatorach. Wszyscy oni mają silny instynkt mordercy, ale się go wstydzą. No i instynkt pijaka mają jeszcze silniejszy
Noform - Czw Lis 13, 2014 4:16 pm
Powiem tak, fly fishing to coś więcej niż wędkarstwo.
Takich scenerii nie zapomina się do końca życia.
http://thefiberglassmanif...s-postcard.html
Taka ciekawostka słyszeliście pewnie o wypustach whisky
http://www.rampantscotlan...ogocolour1a.jpg
czy np o whisky z której zysk jest przeznaczony na odbudowanie populacji łososia na danej rzece np
http://cdn.thewhiskybarre...e2011_300c.jpg.
Pawloff - Czw Lis 13, 2014 7:24 pm
| Wiktor napisał/a: | No i instynkt pijaka mają jeszcze silniejszy |
bo każdy wędkarz to pijak
...tylko się mniej awanturuje
|
|
|