czyli spróbuj zanim będzie za późno... - Port Ellen sherry
JacekBee - Śro Lis 23, 2016 1:26 pm
Jeszcze dwóch chętnych i zamykamy butlę. Kto się skusi?
konio23 - Pią Gru 02, 2016 9:12 pm
Jacek.
Będzie coś z tego ?
Fajna łycha . Spróbowałbym
bartoszek - Pią Gru 02, 2016 10:11 pm
Jesteś tam Jacku
JacekBee - Pon Gru 05, 2016 5:20 pm
Temat na pewno nie przerwany, wrócimy do tego i dobrego sherrowego PE popijemy. Żeby zamknąć butelkę jeszcze 100ml zostało, a że i teraz przed świętami mnóstwo roboty to nie naciskam (akurat rozlewanie, etykietowanie i rozsyłanie sampli jakoś mi się nie uśmiecha chwilowo ).
Przypomnę się z samplingiem po świętach.
Tomcio - Sob Gru 17, 2016 3:18 pm
Pisze sie na 50ml!
JacekBee - Wto Gru 20, 2016 11:28 am
| Tomcio napisał/a: | | Pisze sie na 50ml! |
Zapisane!
Zostało 50 ml ale niezależnie od tego czy ktoś jeszcze się zgłosi flaszka zostanie rozsamplowana. Zabiorę się za to po świętach. Informacje o wpłatach niebawem.
Rafal - Wto Gru 20, 2016 2:02 pm
to ja poproszę resztę!
JacekBee - Wto Gru 20, 2016 2:24 pm
Ok, butla zamknięta.
bartoszek - Wto Gru 20, 2016 3:08 pm
Można na priv dane do przelewu Jacku?
Ruda - Pon Sty 09, 2017 9:09 am
JackuBee, gdzie żeś zniknął ?
Wiktor - Pon Sty 09, 2017 9:29 am
No gotuje ten wasz kompot z rabarbaru na sample
JacekBee - Pon Sty 09, 2017 1:00 pm
| Wiktor napisał/a: | No gotuje ten wasz kompot z rabarbaru na sample |
Właśnie, proszę nie poganiać. Dobry fake wymaga czasu .
A tak poważnie - przepraszam za opóźnienie. Dzisiaj podsyłam dane do przelewu i w najbliższy weekend rozleję flaszkę i w poniedziałek wysyłam.
Ruda - Pią Sty 27, 2017 9:35 pm
| JacekBee napisał/a: | | w najbliższy weekend rozleję flaszkę i w poniedziałek wysyłam. |
Ruda czekać, czekać i.... czekać. Ruda dać już te 10/10 ta whisky, tylko JacekBee przysłać
bartoszek - Pią Sty 27, 2017 10:54 pm
Jacku pytanie od:
-Piotr
-Bartoszek
-Adam
-Piotrek
.. co z wysyłką sampli, bo trochę to długo trwa.. coś się wydarzyło niespodziewanego?
PawelWojcik - Sob Sty 28, 2017 4:41 am
a ja byc zaszczycony/wyrozniony, bo wczoraj dostac sampla by pocztex.
|
|
|