To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli spróbuj zanim będzie za późno... - Port Ellen sherry

JacekBee - Śro Lis 23, 2016 1:26 pm

Jeszcze dwóch chętnych i zamykamy butlę. Kto się skusi? :wink:
konio23 - Pią Gru 02, 2016 9:12 pm

Jacek.
Będzie coś z tego ?
Fajna łycha . Spróbowałbym :roll:

bartoszek - Pią Gru 02, 2016 10:11 pm

Jesteś tam Jacku :?: :wink:
JacekBee - Pon Gru 05, 2016 5:20 pm

Temat na pewno nie przerwany, wrócimy do tego i dobrego sherrowego PE popijemy. Żeby zamknąć butelkę jeszcze 100ml zostało, a że i teraz przed świętami mnóstwo roboty to nie naciskam (akurat rozlewanie, etykietowanie i rozsyłanie sampli jakoś mi się nie uśmiecha chwilowo :wink: ).

Przypomnę się z samplingiem po świętach.

Tomcio - Sob Gru 17, 2016 3:18 pm

Pisze sie na 50ml!
JacekBee - Wto Gru 20, 2016 11:28 am

Tomcio napisał/a:
Pisze sie na 50ml!


Zapisane!

Zostało 50 ml ale niezależnie od tego czy ktoś jeszcze się zgłosi flaszka zostanie rozsamplowana. Zabiorę się za to po świętach. Informacje o wpłatach niebawem.

Rafal - Wto Gru 20, 2016 2:02 pm

to ja poproszę resztę!
JacekBee - Wto Gru 20, 2016 2:24 pm

Ok, butla zamknięta.
bartoszek - Wto Gru 20, 2016 3:08 pm

Można na priv dane do przelewu Jacku?
Ruda - Pon Sty 09, 2017 9:09 am

JackuBee, gdzie żeś zniknął ? :cry:
Wiktor - Pon Sty 09, 2017 9:29 am

No gotuje ten wasz kompot z rabarbaru na sample ;)
JacekBee - Pon Sty 09, 2017 1:00 pm

Wiktor napisał/a:
No gotuje ten wasz kompot z rabarbaru na sample ;)


Właśnie, proszę nie poganiać. Dobry fake wymaga czasu :wink: .


A tak poważnie - przepraszam za opóźnienie. Dzisiaj podsyłam dane do przelewu i w najbliższy weekend rozleję flaszkę i w poniedziałek wysyłam.

Ruda - Pią Sty 27, 2017 9:35 pm

JacekBee napisał/a:
w najbliższy weekend rozleję flaszkę i w poniedziałek wysyłam.


Ruda czekać, czekać i.... czekać. Ruda dać już te 10/10 ta whisky, tylko JacekBee przysłać :wink:

bartoszek - Pią Sty 27, 2017 10:54 pm

Jacku pytanie od:
-Piotr
-Bartoszek
-Adam
-Piotrek

.. co z wysyłką sampli, bo trochę to długo trwa.. coś się wydarzyło niespodziewanego?

PawelWojcik - Sob Sty 28, 2017 4:41 am

a ja byc zaszczycony/wyrozniony, bo wczoraj dostac sampla by pocztex.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group