To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli aktualnie atakujemy... - zakup w Szkocji. WAZNE DO 15 KWIETNIA

Maciejf - Pią Mar 28, 2008 11:21 pm

nie popychajac zanadto szczescia, nie daloby sie do listy dorzucic
Longrow 7 Gaja Barolo finish?

ukaszu - Pią Mar 28, 2008 11:27 pm

jest to co widac, w sklpeie owym jest stoisko miesne i z sandwichami, w ogole mistrz ze tam butle sa a wybor jest calkiemcalkiem. o dziwo wiekszy niz w sklepach z alkoholami, taki pieknie dziwny ten kraj, szkocja
Czarek - Sob Mar 29, 2008 1:50 am

Maciejf napisał/a:
Longrow 7 Gaja Barolo finish

oj, oj, no jak Wiktor to przeczyta to albo zawał albo wylew,
albo sie wk.... i zablokuje dostęp na zawsze :lol:

tak więc nie igrać z ogniem :wink:

Maciejf - Sob Mar 29, 2008 8:39 am

mm..hmm..no tak...jakby tu odwrocic uwage od siebie..yy..

SPOJRZCIE NA TO!

windham hell - Sob Mar 29, 2008 9:26 am

He He rózni są ludzie ,według mnie to przegięcie całkowite ,tak samo jak kolczyki w innych cześciach ciała niż uszy :mrgreen:
Mistu - Sob Mar 29, 2008 11:37 am

Niby to ładne ale może złe miejsce wybrał, na czole by kazdy widział :lol:
parominius - Sob Mar 29, 2008 12:57 pm

Czarek napisał/a:
Wiktor to przeczyta to albo zawał albo wylew,
albo sie wk.... i zablokuje dostęp na zawsze


Wiktorek jest wielce łaskawy jak do tej pory...dorzuca sie do zakupów i jeszcze chwali zawartość... :mrgreen:
Maciejf napisał/a:
jakby tu odwrocic uwage od siebie


Bo ja wiem...zasugeruj ze Giertych jest hipisem,że Lepper ma doktorat z etyki,że Wiktorek nie znosi alkoholu....możliwości jest sporo... :wink:

Ps-Kurze wymię!!!..zapomniałem!-Ardmore GM(100),Longrow(100)....proszę :twisted:

Czarek - Sob Mar 29, 2008 2:18 pm

parominius napisał/a:
Giertych jest hipisem,że Lepper ma doktorat z etyki,że Wiktorek nie znosi alkoholu

wiedziałem że parominius wiele potrafi ale ciągle mnie zaskakuje :wink:

Mistu - Sob Mar 29, 2008 7:45 pm

Jakby brakowało do Smokehead Islay to prosze o 200
ukaszu - Sob Mar 29, 2008 7:55 pm

jeszcze jest troche czasu
jezeli do 10kweitnia nie uzbieramy chetnych, bedziemy 200 zamykac ;)

Mistu - Sob Mar 29, 2008 7:59 pm

To własnie miałem na mysli jesli nie znajdzie sie nikt chetny:)
ukaszu - Pon Mar 31, 2008 4:43 pm

wiesci ze sklepu

Smokhead Islay jest juz za 28,99£ a nie 20£, wychodzi 20zl/100ml
Tomintoul - brak

szarża wiec na Longrow Ardmore badz Smokehead 2z3 do wziecia
wyglada to tak ze teraz mozemy wziac dwie a pod koneic maja ta trzecia badz moze tez sie uda dwie, zalezy jak zaladowana bedzie moje dziewcze

Mistu - Pon Mar 31, 2008 4:57 pm

I co im przeszkadzało cholera te 20 funciaków, taka sliczna cena. Ale słowo się rzekło jezeli nie bedzie chetnych wezme 200. Zobaczymy jeszcze sporo czasu, moze w ogole nie wyjdzie Smokehead to bedziemy patrzec w inny stronę :D Stane po ciemnej stronie mocy :mrgreen:
Michal - Pon Mar 31, 2008 7:41 pm

No to jak tylko 2 butelki są możliwe to i ja się na 100ml do Springbanka dopisuje :)
Maciejf - Pon Mar 31, 2008 8:26 pm

Tomintoul nie ma wcale? ani jednej ani drugiej wersji..?

jesli zas chodzi o Ardmora jesli brana bedzie wersja nie torfowa to prosze mnie przepisac :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group