czyli aktualnie atakujemy... - zakup w Szkocji. WAZNE DO 15 KWIETNIA
Maciejf - Pią Mar 28, 2008 11:21 pm
nie popychajac zanadto szczescia, nie daloby sie do listy dorzucic
Longrow 7 Gaja Barolo finish?
ukaszu - Pią Mar 28, 2008 11:27 pm
jest to co widac, w sklpeie owym jest stoisko miesne i z sandwichami, w ogole mistrz ze tam butle sa a wybor jest calkiemcalkiem. o dziwo wiekszy niz w sklepach z alkoholami, taki pieknie dziwny ten kraj, szkocja
Czarek - Sob Mar 29, 2008 1:50 am
| Maciejf napisał/a: | | Longrow 7 Gaja Barolo finish |
oj, oj, no jak Wiktor to przeczyta to albo zawał albo wylew,
albo sie wk.... i zablokuje dostęp na zawsze
tak więc nie igrać z ogniem
Maciejf - Sob Mar 29, 2008 8:39 am
mm..hmm..no tak...jakby tu odwrocic uwage od siebie..yy..
SPOJRZCIE NA TO!
windham hell - Sob Mar 29, 2008 9:26 am
He He rózni są ludzie ,według mnie to przegięcie całkowite ,tak samo jak kolczyki w innych cześciach ciała niż uszy
Mistu - Sob Mar 29, 2008 11:37 am
Niby to ładne ale może złe miejsce wybrał, na czole by kazdy widział
parominius - Sob Mar 29, 2008 12:57 pm
| Czarek napisał/a: | Wiktor to przeczyta to albo zawał albo wylew,
albo sie wk.... i zablokuje dostęp na zawsze |
Wiktorek jest wielce łaskawy jak do tej pory...dorzuca sie do zakupów i jeszcze chwali zawartość...
| Maciejf napisał/a: | | jakby tu odwrocic uwage od siebie |
Bo ja wiem...zasugeruj ze Giertych jest hipisem,że Lepper ma doktorat z etyki,że Wiktorek nie znosi alkoholu....możliwości jest sporo...
Ps-Kurze wymię!!!..zapomniałem!-Ardmore GM(100),Longrow(100)....proszę
Czarek - Sob Mar 29, 2008 2:18 pm
| parominius napisał/a: | | Giertych jest hipisem,że Lepper ma doktorat z etyki,że Wiktorek nie znosi alkoholu |
wiedziałem że parominius wiele potrafi ale ciągle mnie zaskakuje
Mistu - Sob Mar 29, 2008 7:45 pm
Jakby brakowało do Smokehead Islay to prosze o 200
ukaszu - Sob Mar 29, 2008 7:55 pm
jeszcze jest troche czasu
jezeli do 10kweitnia nie uzbieramy chetnych, bedziemy 200 zamykac
Mistu - Sob Mar 29, 2008 7:59 pm
To własnie miałem na mysli jesli nie znajdzie sie nikt chetny:)
ukaszu - Pon Mar 31, 2008 4:43 pm
wiesci ze sklepu
Smokhead Islay jest juz za 28,99£ a nie 20£, wychodzi 20zl/100ml
Tomintoul - brak
szarża wiec na Longrow Ardmore badz Smokehead 2z3 do wziecia
wyglada to tak ze teraz mozemy wziac dwie a pod koneic maja ta trzecia badz moze tez sie uda dwie, zalezy jak zaladowana bedzie moje dziewcze
Mistu - Pon Mar 31, 2008 4:57 pm
I co im przeszkadzało cholera te 20 funciaków, taka sliczna cena. Ale słowo się rzekło jezeli nie bedzie chetnych wezme 200. Zobaczymy jeszcze sporo czasu, moze w ogole nie wyjdzie Smokehead to bedziemy patrzec w inny stronę Stane po ciemnej stronie mocy
Michal - Pon Mar 31, 2008 7:41 pm
No to jak tylko 2 butelki są możliwe to i ja się na 100ml do Springbanka dopisuje
Maciejf - Pon Mar 31, 2008 8:26 pm
Tomintoul nie ma wcale? ani jednej ani drugiej wersji..?
jesli zas chodzi o Ardmora jesli brana bedzie wersja nie torfowa to prosze mnie przepisac
|
|
|