To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli aktualnie atakujemy... - Caol Ila Distillers Edition

Grish - Czw Maj 08, 2008 10:10 pm

Wiktorze. Powiem to wszystkim powiem............. Laf OMC 18 yo ...... to trzeba koniecznie sprobowac :)
Czarek - Pią Maj 09, 2008 7:09 am

skoro jest do rozdysponowania to ja się piszę :lol:
Mistu - Pią Maj 09, 2008 11:14 am

Na tapete gada :mrgreen:
Michal - Pią Maj 09, 2008 2:07 pm

A co do tego pieknego oftopa... to... kiedy możemy spodziewać się tych sampli? :D
windham hell - Pią Maj 09, 2008 2:40 pm

Laf'a to ja również z przyjemnością
ukaszu - Pią Maj 09, 2008 2:42 pm

Grish zaczyna od ciezkiej kawalerii
nie wiem jak to zrobie ale jak temat wyplynie na dobre - pisze sie

Wiktor - Pią Maj 23, 2008 1:53 pm

Nowe propozycje pojawią się wkrótce na Forum. Ten wątek zamykamy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group