To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli aktualnie atakujemy... - Lagavulin. Distillers Edition 1991/2007

Docent - Wto Maj 27, 2008 9:59 pm

ukaszu napisał/a:
jest 5 setek, jak ktos b b b mocno chce odstąpie ost 100
a do reszty na priv w sprawie płatności odezwę się


sprzedane. A koszty wysyłki sobie pokryję w bilecie MPK Poznań jeśli można ;D

ukaszu - Śro Maj 28, 2008 6:44 am

ok.


Wiktor mozesz temat zamknac



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group