To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli best of coś-tam ;-) - W necie znalezione

oscarez - Wto Maj 18, 2010 6:31 am

taaaa...w tym sklepie okazuje sie czesto, ze danej pozycji nie ma od pol roku albo cena jest dwa razy wyzsza. zdarza sie tez ze jak trzymasz butelke w rece to wlasciciel podnosi cene o 30%.
Czarek - Wto Maj 18, 2010 7:44 pm

to takie podłe czasy nastały :| , juz miałem nadzieję że kilka ciekawych signatory w znośnej cenie da się wytargać :wink:
Wiktor - Wto Maj 18, 2010 8:12 pm

kilka ich tam faktyczne stoi na półkach, więc można - ogólnie - rozważać 8)
napisz Czarku co masz na myśli, w dziale AA (Aktualnie Atakujemy :mrgreen: )
..bo Lafroj nie wszedł nam, niestety, pora poszukać zastępstwa...

Czarek - Wto Maj 18, 2010 10:13 pm

bywa i tak, życie to pasmo porażek :mrgreen:
mik_us - Śro Maj 19, 2010 7:45 am

W necie znalezione :)
Czarek - Śro Maj 19, 2010 11:10 am

ale tego golfa to mogłeś sobie podarować :wink:
mik_us - Śro Maj 19, 2010 12:29 pm

:)
Rajmund - Śro Maj 19, 2010 10:19 pm

Tam nawet widać to miejsce, gdzie Pawcio ziemię całował w papieskim geście ;-)
Zirh - Czw Maj 20, 2010 12:46 pm

Czarek napisał/a:
www.world-wide-whisky.de wiele ciekawych pozycji do zaatakowania/

oscarez napisał/a:
...w tym sklepie okazuje sie czesto, ze danej pozycji nie ma od pol roku albo cena jest dwa razy wyzsza.


...temat przerabialiśmy bodajże podczas przymiarek do Lagavulin 25YO na zlot, o ile dobrze pamiętam :roll:

Wiktor - Czw Maj 20, 2010 12:49 pm

Tak, chyba tylko kartonik po niej został... ;)
Zirh - Czw Maj 20, 2010 12:58 pm

Wiktor napisał/a:
Tak, chyba tylko kartonik po niej został...


Znaczy się, że "wyszedł" zakup samej butli w rozsądnych pieniądzach? Czy kartonik pokrywa się kurzem, a butelka w cenie absurdalnej w dalszym ciągu na stocku jest? :wink:

Wiktor - Czw Maj 20, 2010 1:08 pm

Komuś "wyszedl" na pewno, bowiem ostatnia "oficjalna" cena w WWW była naprawdę okazyjna. Nam udało się dorwać tego Laga w UK. Konkretny bottling, jednak zdecydowanie bardziej godna rekomendacji jest wersja 21-letnia, do której użyto również beczek po sherry.
Natomiast podczas ostatniej, kwietniowej wizyty u Wernera nie widziałem na półce już nawet tego pustego kartonika. Pewnie zszedł na eBayu po 20 ojro ;)

oscarez - Czw Maj 20, 2010 1:29 pm

Wiktor napisał/a:
Pewnie zszedł na eBayu po 20 ojro


zaraz w Italii pokarze sie butelka za okazyjne 150 euro w tym kartoniku :mrgreen:

Zirh - Czw Maj 20, 2010 1:40 pm

oscarez napisał/a:
zaraz w Italii pokarze sie butelka za okazyjne 150 euro w tym kartoniku


... i TO SIĘ NAZYWA prawdziwy italian refill :!:

:lol:

Wiktor - Pią Maj 21, 2010 12:40 pm

http://www.audiostereo.pl...skey_48806.html
Są przebłyski świadomości ;) ale generalnie sporo zabawy w trakcie czytania...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group