czyli best of coś-tam ;-) - W necie znalezione
oscarez - Wto Maj 18, 2010 6:31 am
taaaa...w tym sklepie okazuje sie czesto, ze danej pozycji nie ma od pol roku albo cena jest dwa razy wyzsza. zdarza sie tez ze jak trzymasz butelke w rece to wlasciciel podnosi cene o 30%.
Czarek - Wto Maj 18, 2010 7:44 pm
to takie podłe czasy nastały , juz miałem nadzieję że kilka ciekawych signatory w znośnej cenie da się wytargać
Wiktor - Wto Maj 18, 2010 8:12 pm
kilka ich tam faktyczne stoi na półkach, więc można - ogólnie - rozważać
napisz Czarku co masz na myśli, w dziale AA (Aktualnie Atakujemy )
..bo Lafroj nie wszedł nam, niestety, pora poszukać zastępstwa...
Czarek - Wto Maj 18, 2010 10:13 pm
bywa i tak, życie to pasmo porażek
mik_us - Śro Maj 19, 2010 7:45 am
W necie znalezione
Czarek - Śro Maj 19, 2010 11:10 am
ale tego golfa to mogłeś sobie podarować
mik_us - Śro Maj 19, 2010 12:29 pm
Rajmund - Śro Maj 19, 2010 10:19 pm
Tam nawet widać to miejsce, gdzie Pawcio ziemię całował w papieskim geście
Zirh - Czw Maj 20, 2010 12:46 pm
| Czarek napisał/a: | | www.world-wide-whisky.de wiele ciekawych pozycji do zaatakowania/ |
| oscarez napisał/a: | | ...w tym sklepie okazuje sie czesto, ze danej pozycji nie ma od pol roku albo cena jest dwa razy wyzsza. |
...temat przerabialiśmy bodajże podczas przymiarek do Lagavulin 25YO na zlot, o ile dobrze pamiętam
Wiktor - Czw Maj 20, 2010 12:49 pm
Tak, chyba tylko kartonik po niej został...
Zirh - Czw Maj 20, 2010 12:58 pm
| Wiktor napisał/a: | | Tak, chyba tylko kartonik po niej został... |
Znaczy się, że "wyszedł" zakup samej butli w rozsądnych pieniądzach? Czy kartonik pokrywa się kurzem, a butelka w cenie absurdalnej w dalszym ciągu na stocku jest?
Wiktor - Czw Maj 20, 2010 1:08 pm
Komuś "wyszedl" na pewno, bowiem ostatnia "oficjalna" cena w WWW była naprawdę okazyjna. Nam udało się dorwać tego Laga w UK. Konkretny bottling, jednak zdecydowanie bardziej godna rekomendacji jest wersja 21-letnia, do której użyto również beczek po sherry.
Natomiast podczas ostatniej, kwietniowej wizyty u Wernera nie widziałem na półce już nawet tego pustego kartonika. Pewnie zszedł na eBayu po 20 ojro
oscarez - Czw Maj 20, 2010 1:29 pm
| Wiktor napisał/a: | | Pewnie zszedł na eBayu po 20 ojro |
zaraz w Italii pokarze sie butelka za okazyjne 150 euro w tym kartoniku
Zirh - Czw Maj 20, 2010 1:40 pm
| oscarez napisał/a: | | zaraz w Italii pokarze sie butelka za okazyjne 150 euro w tym kartoniku |
... i TO SIĘ NAZYWA prawdziwy italian refill
Wiktor - Pią Maj 21, 2010 12:40 pm
http://www.audiostereo.pl...skey_48806.html
Są przebłyski świadomości ale generalnie sporo zabawy w trakcie czytania...
|
|
|