czyli nadciąga ciężka kawaleria - GLENROTHES 1967, 1978, 1979
Janek_L - Pią Cze 10, 2011 9:03 pm
Wszyscy Singlemalt Maniacy są braćmi, Przyjacielu
oscarez - Pią Cze 10, 2011 9:04 pm
| Janek_L napisał/a: | | Wszyscy Singlemalt Maniacy są braćmi, Przyjacielu |
eeeee nieeeee...nie tak do końca. Powstrzymaj swój entuzjazm
Janek_L - Pią Cze 10, 2011 9:14 pm
Przyjacielu, więcej entuzjazmu, może napij się Ardbega 1977 i poczujesz znowu duch słodowego braterstwa
oscarez - Pią Cze 10, 2011 9:19 pm
| Janek_L napisał/a: | | Przyjacielu, więcej entuzjazmu, może napij się Ardbega 1977 i poczujesz znowu duch słodowego braterstwa |
hehe, a czemu nie? w koncu na lotniskach go nie znajdziesz
Janek_L - Pią Cze 10, 2011 9:22 pm
Przyjacielu, stąd też pij go tyle na ile cię stać
oscarez - Pią Cze 10, 2011 9:22 pm
| Janek_L napisał/a: | | Przyjacielu, stąd też pij go tyle na ile cię stać |
majac moje zeznanie podatkowe wiesz najlepiej
Janek_L - Pią Cze 10, 2011 9:24 pm
Przyjacielu, pij pij, nie oszczędzaj aby na whisky
oscarez - Pią Cze 10, 2011 9:28 pm
Daj już spokój z tym przyjacielem. nieswojo sie czuje bo w przeciwienstwie do ciebie nie mam nawet twojego zeznania podatkowego..
Janek_L - Pią Cze 10, 2011 9:30 pm
Chłopie, wszyscy cię ubóstwiamy, Przyjacielu, z PITem czy bez
oscarez - Pią Cze 10, 2011 9:33 pm
| Janek_L napisał/a: | | Chłopie, wszyscy cię ubóstwiamy, Przyjacielu, z PITem czy bez |
Znaczy kto "wy"? bo sie az obawiam...
Janek_L - Pią Cze 10, 2011 9:35 pm
Przyjacielu, dobranoc
|
|
|