To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli nadciąga ciężka kawaleria - GLENROTHES 1967, 1978, 1979

Janek_L - Pią Cze 10, 2011 9:03 pm

Wszyscy Singlemalt Maniacy są braćmi, Przyjacielu :D
oscarez - Pią Cze 10, 2011 9:04 pm

Janek_L napisał/a:
Wszyscy Singlemalt Maniacy są braćmi, Przyjacielu


eeeee nieeeee...nie tak do końca. Powstrzymaj swój entuzjazm :twisted:

Janek_L - Pią Cze 10, 2011 9:14 pm

Przyjacielu, więcej entuzjazmu, może napij się Ardbega 1977 i poczujesz znowu duch słodowego braterstwa :D
oscarez - Pią Cze 10, 2011 9:19 pm

Janek_L napisał/a:
Przyjacielu, więcej entuzjazmu, może napij się Ardbega 1977 i poczujesz znowu duch słodowego braterstwa


hehe, a czemu nie? w koncu na lotniskach go nie znajdziesz :mrgreen:

Janek_L - Pią Cze 10, 2011 9:22 pm

Przyjacielu, stąd też pij go tyle na ile cię stać :D
oscarez - Pią Cze 10, 2011 9:22 pm

Janek_L napisał/a:
Przyjacielu, stąd też pij go tyle na ile cię stać


majac moje zeznanie podatkowe wiesz najlepiej 8)

Janek_L - Pią Cze 10, 2011 9:24 pm

Przyjacielu, pij pij, nie oszczędzaj aby na whisky :D
oscarez - Pią Cze 10, 2011 9:28 pm

Daj już spokój z tym przyjacielem. nieswojo sie czuje bo w przeciwienstwie do ciebie nie mam nawet twojego zeznania podatkowego..
Janek_L - Pią Cze 10, 2011 9:30 pm

Chłopie, wszyscy cię ubóstwiamy, Przyjacielu, z PITem czy bez :D
oscarez - Pią Cze 10, 2011 9:33 pm

Janek_L napisał/a:
Chłopie, wszyscy cię ubóstwiamy, Przyjacielu, z PITem czy bez


Znaczy kto "wy"? bo sie az obawiam...

Janek_L - Pią Cze 10, 2011 9:35 pm

Przyjacielu, dobranoc :roll:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group