czyli aktualnie atakujemy... - Ardbeg Almost There
Czarek - Nie Lut 17, 2008 1:05 am
ciiiiii bo ja sobie zapodalem zestaw marzeń dwa Tamdhu 34 (Lonach i DT) i dwa Capery DT 33 i 38 - ambrozja i pierwsza liga (bez komentarzy).
Jasny gwint, chciałoby sie takie rzeczy częściej spotykać, ale to chyba tylko w Erze
parominius - Nie Lut 17, 2008 9:59 am
| Czarek napisał/a: | | ambrozja i pierwsza liga (bez komentarzy). |
Dość pobieżnie przedstawiasz swe wrażenia Czaruś...wypoć się troszkę i smagni zdań kilka.Bacz iż tu z jęzorami wywiniętymi stoją....no,Czaruś .Tamdhu ciekawi jesteśmy...
Czarek - Nie Lut 17, 2008 11:37 am
co ja Wam bedę nudzić,
Tamdhu 34 lonach 1973 - 6
Tamdhu 34 DT 1969 - 8.5 zjawiskowa
Caperdonich 33 Lonach 1967 - 7
Caperdonich 38 DT RA- 6
Mistu - Nie Lut 17, 2008 12:14 pm
Czarek zdradz lepiej ten system w którym wylosowałes 6 w totka
Czarek - Nie Lut 17, 2008 3:11 pm
sam bym poznał, na sampelki jeszcze starcza, no właśnie - jeszcze
Wiktor - Nie Kwi 20, 2008 6:56 pm
Wiosenne porządki Czy temat jest aktualny czy do wyautowania?
ukaszu - Nie Kwi 20, 2008 8:08 pm
pass na dluzszy czas.
do tego po ost przesylce chodze przeszczesliwy ; )
Czarek - Nie Kwi 20, 2008 10:54 pm
chyba faktycznie możemy sobie ten temat odpuścić
David - Pon Kwi 21, 2008 8:48 am
Ja tam bym sie napił, bo dobre, ale skoro nie ma chętnych
Czarek - Pon Kwi 21, 2008 9:40 am
chętni to są, Ja i David po 200, ktoś domknie ?
maro - Pon Kwi 21, 2008 2:04 pm
może ja
pozdrawiam
Mistu - Pon Kwi 21, 2008 3:20 pm
Jak 55 euro za cała butle to 100 moge wziasc
ukaszu - Pon Kwi 21, 2008 3:24 pm
strasznie nie lubie tego dzialu,
100 i zamykaj
chyba ze maro mial na mysli ze bierze 300 to ok. na reke mi
maro - Pon Kwi 21, 2008 5:10 pm
| Cytat: | | chyba ze maro mial na mysli ze bierze 300 to ok. na reke mi |
zachłanny to ja jestem, ale nie aż tak
pozdrawiam
Czarek - Pon Kwi 21, 2008 6:01 pm
David - 200
Michu, Czarek, Mistu, Maro i Ukasz po 100
ZAMKNIĘTA
|
|
|