To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli aktualnie atakujemy... - Ardbeg Almost There

Czarek - Nie Lut 17, 2008 1:05 am

ciiiiii bo ja sobie zapodalem zestaw marzeń dwa Tamdhu 34 (Lonach i DT) i dwa Capery DT 33 i 38 - ambrozja i pierwsza liga (bez komentarzy).
Jasny gwint, chciałoby sie takie rzeczy częściej spotykać, ale to chyba tylko w Erze :wink:

parominius - Nie Lut 17, 2008 9:59 am

Czarek napisał/a:
ambrozja i pierwsza liga (bez komentarzy).


Dość pobieżnie przedstawiasz swe wrażenia Czaruś...wypoć się troszkę i smagni zdań kilka.Bacz iż tu z jęzorami wywiniętymi stoją....no,Czaruś :) .Tamdhu ciekawi jesteśmy...

Czarek - Nie Lut 17, 2008 11:37 am

co ja Wam bedę nudzić,
Tamdhu 34 lonach 1973 - 6
Tamdhu 34 DT 1969 - 8.5 zjawiskowa
Caperdonich 33 Lonach 1967 - 7
Caperdonich 38 DT RA- 6

Mistu - Nie Lut 17, 2008 12:14 pm

Czarek zdradz lepiej ten system w którym wylosowałes 6 w totka :lol:
Czarek - Nie Lut 17, 2008 3:11 pm

sam bym poznał, na sampelki jeszcze starcza, no właśnie - jeszcze :mrgreen:
Wiktor - Nie Kwi 20, 2008 6:56 pm

Wiosenne porządki ;) Czy temat jest aktualny czy do wyautowania?
ukaszu - Nie Kwi 20, 2008 8:08 pm

pass na dluzszy czas.
do tego po ost przesylce chodze przeszczesliwy ; )

Czarek - Nie Kwi 20, 2008 10:54 pm

chyba faktycznie możemy sobie ten temat odpuścić :wink:
David - Pon Kwi 21, 2008 8:48 am

Ja tam bym sie napił, bo dobre, ale skoro nie ma chętnych :(
Czarek - Pon Kwi 21, 2008 9:40 am

chętni to są, Ja i David po 200, ktoś domknie ? :wink:
maro - Pon Kwi 21, 2008 2:04 pm

może ja
pozdrawiam

Mistu - Pon Kwi 21, 2008 3:20 pm

Jak 55 euro za cała butle to 100 moge wziasc
ukaszu - Pon Kwi 21, 2008 3:24 pm

strasznie nie lubie tego dzialu, ;)

100 i zamykaj

chyba ze maro mial na mysli ze bierze 300 to ok. na reke mi :mrgreen:

maro - Pon Kwi 21, 2008 5:10 pm

Cytat:
chyba ze maro mial na mysli ze bierze 300 to ok. na reke mi

zachłanny to ja jestem, ale nie aż tak
pozdrawiam

Czarek - Pon Kwi 21, 2008 6:01 pm

David - 200
Michu, Czarek, Mistu, Maro i Ukasz po 100


ZAMKNIĘTA



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group