To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli aktualnie atakujemy... - zakup w Szkocji. WAZNE DO 15 KWIETNIA

ukaszu - Pon Kwi 07, 2008 8:50 am

Maciejf napisał:
Tomintoul nie ma wcale? ani jednej ani drugiej wersji..?

Na tego drugiego bylbys jedynym chetnym. bierzemy te butle gdzie njawiecej osob moze skorzystac


Maciejf napisał/a:
jesli zas chodzi o Ardmora jesli brana bedzie wersja nie torfowa to prosze mnie przepisac Mr. Green

done. butla zamknieta








do zamkniecia Longrow - 100ml
ktos chetny na podbicie do 200 ?

zamkniemy i zlece zakup

Czarek - Pon Kwi 07, 2008 10:43 am

A to mnie ziększ do 200, jak ktoś się zreflektuje że jednak chce to nie będzie problemu z odstąpieniem, ale na tę chwilę biorę 200
ukaszu - Pon Kwi 07, 2008 11:09 am

kompelt.
do nabywcow zglosze sie na pm w sprawach finansowych a na dniach zakup butelczyn, w pl beda ok 20kwietnia i tak tez nastapi wysylka

Czarek - Pon Kwi 07, 2008 11:27 am

dla tych którzy mają udziały we flaszkach z Hamburga wysyłka połączona :wink:
ukaszu - Czw Kwi 10, 2008 8:16 pm

czypsy przyszly :mrgreen:





Mistu - Czw Kwi 10, 2008 8:18 pm

Poprosze paprykowe
ukaszu - Czw Kwi 10, 2008 8:21 pm

zostaly tylko torfowe ; )
Michal - Pią Kwi 11, 2008 8:36 am

Yuppy! No to chyba poczta się ze strajkiem nie wyrobi przed wysyłkami, co? :P
ukaszu - Wto Kwi 15, 2008 11:58 am

one sa jeszcze w szkocji, w pl beda okolo 20 ; )
ale trzymajmy kciuki





przypominam o wplacie, bo na dniach do pl butle przyleca

paro i Maciejf zostal, reszta uregulowana ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group