BOW must go on... - BAZA WHISKY RUSZYŁA
RudeBoy - Pią Kwi 22, 2011 6:46 pm
Rzekłbym nawet, że Kółko Różańcowe
oscarez - Pią Kwi 22, 2011 6:49 pm
| RudeBoy napisał/a: | | Rzekłbym nawet, że Kółko Różańcowe |
hehe tylko tu nie o winie mszalnym na szczescie.
rosomak - Pią Kwi 22, 2011 7:51 pm
Kazdemu wolno isc wlasna droga. Jesli ktos ma ochote pisac tu, ze najlepszy jest Glenfiddich 12 - ja nie widze problemu. Oczywiscie musi sie pogodzic z tym, iz pewnie uslyszy slowa krytyki. Jesli komus nie odpowiadaja oceny moja czy Xa czy Ygreka - moze przeciez napisac wlasne nawet na tym forum. Jesli komus nie odpowiada ostre i krytyczne podejscie moze zaprezentowac wlasne. Nie przypominam sobie by takie watki byly zamykane. A ze trzeba bedzie pewnie bronic swoich pogladow... Coz....
[ Dodano: Pią Kwi 22, 2011 8:59 pm ]
P.S. co do reszty uwag - prawda sie obroni jesli dehermetyzacja ma oznaczac picie kiepskiej whisky kiedy jest jak dla mnie ostatni moment zeby moc sprobowac czegos z gornej polki zanim ceny stana sie calkowicie absurdalne - to ja wybieram hermetycznosc. Kazdy zas moze miec na ten temat swoje zdanie i je wyrazic. Zapraszam. Rowniez na rekolekcje.
Pawcio - Pią Kwi 22, 2011 8:26 pm
| pawelb napisał/a: | | hermetyczni sie robicie,troszke |
zaraz tam , po prostu niewylewni ) , na żywo uważam że jeszcze gorsi;))
rosomak - Pią Kwi 22, 2011 8:30 pm
| Pawcio napisał/a: | | zaraz tam , po prostu niewylewni ) , na żywo uważam że jeszcze gorsi;)) |
z obfitosci serca usta mowia...
oscarez - Pią Kwi 22, 2011 10:32 pm
oj chlopaki...chyba mi was brakuje dzisiaj
1963 - Sob Kwi 23, 2011 8:02 pm
| oscarez napisał/a: | | rosomak napisał/a: | | Mozemy to oddac w Twoje rece jesli to naczelne zmartwienie |
Spokojnie spokojnie nie badz taki predki niech kolega sie wykaże czymś więcej niż lagiem 16, Glendronachem 15 czy Glengoynem strasznie dymnym |
Widzę kolego ,że piłeś Glengoyna 17 bo dymka tam ni w ząb.
[ Dodano: Sob Kwi 23, 2011 9:04 pm ]
| oscarez napisał/a: | | No skoro mowa o oddaniu mu decydowania o Best of w sprawie whisky... | Jaj se robisz czy o drogę pytasz ?
[ Dodano: Sob Kwi 23, 2011 9:14 pm ]
| Pawcio napisał/a: | | Janek_L napisał/a: | | lecz z tym wyklęciem Glendronach Allardice się nie zgodzę |
no i?? co??
może bojkot jakiś??
albo ankietka
swoją droga pyszna Jurunia superstyszon że o lasantuni nie wspomnę , wiecie co idą dobre czasy wszystko się sprzedaje;))tylko czemu teraz tak mało pysznego dodaja do whisky | Pozdrowienia Pawcio od 1963 - Pawła ze Szczecina.Jurka jest OK i tak trzymać.
windham hell - Sob Kwi 23, 2011 8:20 pm
| 1963 napisał/a: | | .Jurka jest OK i tak trzymać. |
ja znam super Jurka z Warszawy , ale to chyba ni o nim
rosomak - Sob Kwi 23, 2011 9:36 pm
Mielismy tu wielu piewcow mlodych whisky OB, lasant, laddich itp. jakos tak sie zawsze okazywalo, ze ktos im placi.... niczego nie przesadzam lecz zalecam ostroznosc i rozsadek
windham hell - Sob Kwi 23, 2011 11:04 pm
a niech im tam i tak efekt można osiągnąć podobny jak zachwalając zalety sandałów na zlocie motocyklistów
Wiktor - Nie Kwi 24, 2011 6:25 am
...i wesołego Alleluja!
oscarez - Nie Kwi 24, 2011 11:16 am
| 1963 napisał/a: | | Widzę kolego ,że piłeś Glengoyna 17 bo dymka tam ni w ząb. |
nie żartuj...ktoś pod moją nieuwagę podmienił mi kieliszki i podsunął Pirata??
RudeBoy - Nie Kwi 24, 2011 3:32 pm
| Pawcio napisał/a: | | na żywo uważam że jeszcze gorsi;)) |
Fakt, bez kija nie podchodź
[ Dodano: Nie Kwi 24, 2011 4:34 pm ]
| windham hell napisał/a: | | a niech im tam i tak efekt można osiągnąć podobny jak zachwalając zalety sandałów na zlocie motocyklistów |
Kula w płot, akurat sandały/klapki przydają się jak cholera, by przewietrzyć grzyby po całym dniu kiszenia w oficerkach.
1963 - Nie Kwi 24, 2011 5:33 pm
Właśnie co świętowałem moje srebrne wesele HP vintage 1998 butelkowana 2010.
Gdyby każdy miał taki drink to naprawdę było by klawo jak cholera.
pozdrawiam smacznego dymnego jajeczka życzę 1963
[ Dodano: Nie Kwi 24, 2011 6:37 pm ]
| oscarez napisał/a: | | 1963 napisał/a: | | Widzę kolego ,że piłeś Glengoyna 17 bo dymka tam ni w ząb. |
nie żartuj...ktoś pod moją nieuwagę podmienił mi kieliszki i podsunął Pirata?? |
Naprawdę jest niezła choć bezdymna.Polecam 1963
windham hell - Nie Kwi 24, 2011 8:09 pm
| Cytat: | Kula w płot, akurat sandały/klapki przydają się jak cholera, by przewietrzyć grzyby po całym dniu kiszenia w oficerkach.
|
zniszczyłeś mi piękny mit młodości , myslałem że motocykliści to twardziele 24 h/ dobę
|
|
|