To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

BOW must go on... - BAZA WHISKY RUSZYŁA

RudeBoy - Pią Kwi 22, 2011 6:46 pm

Rzekłbym nawet, że Kółko Różańcowe :arrow:
oscarez - Pią Kwi 22, 2011 6:49 pm

RudeBoy napisał/a:
Rzekłbym nawet, że Kółko Różańcowe


hehe tylko tu nie o winie mszalnym na szczescie.

rosomak - Pią Kwi 22, 2011 7:51 pm

Kazdemu wolno isc wlasna droga. Jesli ktos ma ochote pisac tu, ze najlepszy jest Glenfiddich 12 - ja nie widze problemu. Oczywiscie musi sie pogodzic z tym, iz pewnie uslyszy slowa krytyki. Jesli komus nie odpowiadaja oceny moja czy Xa czy Ygreka - moze przeciez napisac wlasne nawet na tym forum. Jesli komus nie odpowiada ostre i krytyczne podejscie moze zaprezentowac wlasne. Nie przypominam sobie by takie watki byly zamykane. A ze trzeba bedzie pewnie bronic swoich pogladow... Coz....

[ Dodano: Pią Kwi 22, 2011 8:59 pm ]
P.S. co do reszty uwag - prawda sie obroni :wink: jesli dehermetyzacja ma oznaczac picie kiepskiej whisky kiedy jest jak dla mnie ostatni moment zeby moc sprobowac czegos z gornej polki zanim ceny stana sie calkowicie absurdalne - to ja wybieram hermetycznosc. Kazdy zas moze miec na ten temat swoje zdanie i je wyrazic. Zapraszam. Rowniez na rekolekcje.

Pawcio - Pią Kwi 22, 2011 8:26 pm

pawelb napisał/a:
hermetyczni sie robicie,troszke


zaraz tam , po prostu niewylewni ;) ) , na żywo uważam że jeszcze gorsi;))

rosomak - Pią Kwi 22, 2011 8:30 pm

Pawcio napisał/a:
zaraz tam , po prostu niewylewni ) , na żywo uważam że jeszcze gorsi;))


z obfitosci serca usta mowia... :wink:

oscarez - Pią Kwi 22, 2011 10:32 pm

oj chlopaki...chyba mi was brakuje dzisiaj 8)
1963 - Sob Kwi 23, 2011 8:02 pm

oscarez napisał/a:
rosomak napisał/a:
Mozemy to oddac w Twoje rece jesli to naczelne zmartwienie


Spokojnie spokojnie ;) nie badz taki predki :mrgreen: niech kolega sie wykaże czymś więcej niż lagiem 16, Glendronachem 15 czy Glengoynem strasznie dymnym :twisted:

Widzę kolego ,że piłeś Glengoyna 17 bo dymka tam ni w ząb.

[ Dodano: Sob Kwi 23, 2011 9:04 pm ]
oscarez napisał/a:
No skoro mowa o oddaniu mu decydowania o Best of w sprawie whisky...
Jaj se robisz czy o drogę pytasz ?

[ Dodano: Sob Kwi 23, 2011 9:14 pm ]
Pawcio napisał/a:
Janek_L napisał/a:
lecz z tym wyklęciem Glendronach Allardice się nie zgodzę



no i?? co??

może bojkot jakiś??

albo ankietka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


swoją droga pyszna Jurunia superstyszon :shock: że o lasantuni nie wspomnę , wiecie co idą dobre czasy wszystko się sprzedaje;))tylko czemu teraz tak mało pysznego dodaja do whisky :?:
Pozdrowienia Pawcio od 1963 - Pawła ze Szczecina.Jurka jest OK i tak trzymać.
windham hell - Sob Kwi 23, 2011 8:20 pm

1963 napisał/a:
.Jurka jest OK i tak trzymać.

ja znam super Jurka z Warszawy , ale to chyba ni o nim :twisted:

rosomak - Sob Kwi 23, 2011 9:36 pm

Mielismy tu wielu piewcow mlodych whisky OB, lasant, laddich itp. jakos tak sie zawsze okazywalo, ze ktos im placi.... niczego nie przesadzam lecz zalecam ostroznosc i rozsadek
windham hell - Sob Kwi 23, 2011 11:04 pm

a niech im tam i tak efekt można osiągnąć podobny jak zachwalając zalety sandałów na zlocie motocyklistów
Wiktor - Nie Kwi 24, 2011 6:25 am

...i wesołego Alleluja! :wink:
oscarez - Nie Kwi 24, 2011 11:16 am

1963 napisał/a:
Widzę kolego ,że piłeś Glengoyna 17 bo dymka tam ni w ząb.


nie żartuj...ktoś pod moją nieuwagę podmienił mi kieliszki i podsunął Pirata?? :shock:

RudeBoy - Nie Kwi 24, 2011 3:32 pm

Pawcio napisał/a:
na żywo uważam że jeszcze gorsi;))

Fakt, bez kija nie podchodź :idea:

[ Dodano: Nie Kwi 24, 2011 4:34 pm ]
windham hell napisał/a:
a niech im tam i tak efekt można osiągnąć podobny jak zachwalając zalety sandałów na zlocie motocyklistów

Kula w płot, akurat sandały/klapki przydają się jak cholera, by przewietrzyć grzyby po całym dniu kiszenia w oficerkach.

1963 - Nie Kwi 24, 2011 5:33 pm

Właśnie co świętowałem moje srebrne wesele HP vintage 1998 butelkowana 2010.
Gdyby każdy miał taki drink to naprawdę było by klawo jak cholera.
pozdrawiam smacznego dymnego jajeczka życzę 1963 :D

[ Dodano: Nie Kwi 24, 2011 6:37 pm ]
oscarez napisał/a:
1963 napisał/a:
Widzę kolego ,że piłeś Glengoyna 17 bo dymka tam ni w ząb.


nie żartuj...ktoś pod moją nieuwagę podmienił mi kieliszki i podsunął Pirata?? :shock:

Naprawdę jest niezła choć bezdymna.Polecam 1963

windham hell - Nie Kwi 24, 2011 8:09 pm

Cytat:
Kula w płot, akurat sandały/klapki przydają się jak cholera, by przewietrzyć grzyby po całym dniu kiszenia w oficerkach.

zniszczyłeś mi piękny mit młodości , myslałem że motocykliści to twardziele 24 h/ dobę :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group